Forumas > TV laidos > Projektas "Didieji...
1
 
 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2
 
2011-04-02 20:54

siaubas koks projektas, vyras pakliuvo i atranka , pasityciojo  laidu vedejas Krivickas, net apie savo problema neleido pasisakyti ,o reklama per tv3 grazi  ,pakliuvo tie zmones kuriems atrodo kad pasikeitimu nereike , o buvo kurie tikrai gyvenimo nuskriausti o jie nepakliuvo ,


 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2
 
2011-04-02 20:59

Kam isvis kviete  tuos zmones ,kurie tikejosi kad pakeis savo gyvenima,bet isejo is atrankos apsiverke su nuoskauda ,kad nepakliuvo ,as pati sendien lidejau savo vyra ir maciau didziule neteisybe kaip mergina su graziu veiduku priaugintomis blakstienomis pakliuvo i si projekta kurei net nesimato kad reiktu kaska koreguoti ,o juk buvo tokiu kuriems tikrai reikejo plastikos hirurgo pagalbos , baisu kaip iems negeda 


 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2
 
2011-04-03 09:55

  labai nusivyliau tokiu projektu,tai yra didziausia nesamone,kviecia i finala tuos zmones kuriems nieko daug nereikia daryti,jie gal is vis yra negabus padaryti ka nors rimciau su zmogaus isvaizda.man tai buvo slykstu kai stovi moteris kuri viska turi,bet jei maza,nes mat jos vyras isejo pas kita,ji nori irodyti kad ji grazi,o tam kuriam tikrai reikia pagalbos jie neduoda jokiu sansu,tai kur teisybe,slykstu darosi,krivickas tik reklama sau pasidare ir pasisaipe is kitu nelaimes.baisu buvo kai krivickas su visa savo komanda saipesi. jie juk anketose mate zmoniu nuotraukas ir mate ar galima padeti ar ne,kam kviete i atranka matydami,kad negali padeti,jiem reikejo nelaimingus zmones padaryti dar nelaimingesniais,pasisaipiti is ju.kam tokie isvis projaktai reikalingi,slikstu.

 

 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2011-04-03 16:57

Kalbant apie projektą,,Didieji pokyčiai, man taip pat šlykštu. Vietoj to, kad padėtų žmonėms, kurių problemos susiję su sveikata, jie priims ir ,,žvaigždes''. Aš manau, kad šou pasaulio žmonės pinigų užsidirba ganėtinai nemažai, kad galėtų savo išvaizdą dar patobulinti. Tai iš viso šitą ,,šou'' surežisavo, norėdami pasišaipyti iš žmonių. Įėjus prisistatyti, visi žiūrėjo išsišiepę kaip į klouną. Pasijutau tokia durnele, kad nebesinorėjo jiems kažką daugiau ir sakyti.


 
EK
svečias
 
2011-04-04 10:44

Nenorėčiau sutikti su ankstesniais pasisakymais.mano draugė irgi dalyvavo atrankoje ir papuolė į šį šou. Ir ji nėra kokia tai žvaigždė , ji iš tolimo mažo miestelio nuo pajūrio , 4 vaikų mama ir jai tikrai yra problemų su išore. Problema kitų dalyvių , kurie nepapuolė buvo ta, kad nemokėjo savęs pateikti, čia jug vis dėlto šou , jiems nereikia "sausų" žmonių, kad ir su bėdoms, jiems reikia su bėdoms, bet ĮDOMIŲ žmonių. Jei nemokat prisistatyti , tai jau čia jūsų bėda.


 
As
svečias
 
2011-04-04 11:42

As taip pat buvau atrankoje, teko nuo puses 10 iki 13 valandos dienos prastovet lauke, sušalau, nieko nebenorėjau, bet tikėjausi, kad mane paims, bet nepaeme, o paeme tusciagalves grazuoles, kurioms matyt reikia padaryt smegenu persodinimo operacijas... buvo labai skaudu, jie i mane ziurejo kaip i kazkokia prascioke, siuksle, pasisaipe dar, kliaules...labai jie negraziai su zmonemis pasielge. nuotraukose mate, kam gali padeti, o kam ne, tai kam tada reikejo visus kviesti? buvo zmoniu, kurie paskutinius pinigus surinke atvaziavo i vilniu su viltimi, o ka jie gavo? pasisaipyma.... labai nusivyliau visais tais ''specialistais'' ir ''zvaigzdem'', maniau, kad jie tikrai nori zmonems padeti, bet labai klydau...


 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9
 
2011-04-04 17:54

Dauguma sakot, pasišaipė, tai gal galite konkrečiau pasakyti kaip?

Kažkaip man nesitiki, kad su vienais žmonėmis jie bendravo mandagiai, o iš kitų šaipėsi. Pati buvau atrankoje, nei kas žiūrėjo kaip į klouną, nei šaipėsi. Kad šypsojosi žmogui atėjus - čia blogai? Geriau sėdėtų surūgę ir nepatenkinti, kad tokią minią žmonių reikia priimti? O jei kam neleido pasisakyti, tai čia pačių žmonių bėda, nes buvo sakoma, kad reikia netylėti, konkrečiai ir trumpai prisistatyti ir pasakyti, ką norite susitvarkyti. Žmonių buvo daug, visiems skirti daug laiko nebuvo įmanoma, todėl su "gumos tempėjais" iškart būdavo atsisveikinama.

Ir svarbiausia - eidami į atranką turėjote pasidomėti, ar REALU projekto metu pašalinti būtent jus kamuojančius trūkumus. Projektą pradės rodyti gegužės mėnesį, tai savaime suprantama, kad sudėtingų ir didelių operacijų daroma nebus. Kad ir ką skelbtų reklama, reikia turėti savo galvą ant pečių ir nebūti naiviems, tada ir nusivilti nebus taip skaudu.


 
Vilma
svečias
 
2011-04-05 08:39

Mieloji,sakai reikėjo ateiti,konkrečiai prisistatyti,pasisakyti ko tau reikia?Bet buvo tokių žmoniu,kurie dėl savo išvaizdos daug metų šalinosi žmonių ir,kai atvažiavus pamato,tiek žmonių paprasčiausia šoką patiria.Ir patiria netai,kad šansų beveik nulis,bet tai,kad bijo žmonių,o svajonė yra begalo didelė,kad taptum pilnaverčiu žmogumi,bet deja....... .Tad nevisiems pasisakyti drąsos užteko,net i akis pažiūrėti visiems.Ir supranti vieną,kad tik buvo didelė,didelė nepasiekiama svajonė,kuri taip ir nuplaukė,kažkur įtolius.Kurios papuole į šį projekta linkiu,kad būtų begalo gražios,kad atgautų visą džiaugsmą,pasitikėjimą savimi ir kad būtų laimingos.Sėkmės. 


 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9
 
2011-04-05 10:27

Jei nesi pakankamai drąsus, kad sugebėtum apie savo problemas kalbėti garsiai ir dar prieš kameras, tai ko ten išvis eiti? O kaip laidos filmavimus tada įsivaizduotumėt? Uždengtais veidais, pakeistais balsais? Čia TV šou, o ne paramos projektas, niekam nebūtų įdomu žiūrėti į žodžio nesugebantį pratarti žmogų.


 
Vilma
svečias
 
2011-04-05 10:53

Pirmas zingsnis ,būna sunkus,bet nemanau,kad poto taip sunku,tada jau buni įkvėptas pasitikėjimo.Zmogus tiesiog eina nes jam tai svarbu ir tikisi,kad bus viskas gerai.


 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9
 
2011-04-05 13:12

Toje atrankoje nebuvo nei vieno, kuris nesitikėtų papulti į projektą. Visi galvojo, kad va jau mane tikrai pastebės ir atrinks. Bet to nebus, kol pats nesugebėsi savęs "parduoti", nes čia ŠOU. Dar kartą pasikartosiu - reikia būti realistais ir neturėti naivių svajonių, tada nebus taip skaudu sulaukus neigiamo atsakymo.


 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9
 
2011-04-05 13:16

O dėl pirmo žingsnio ir toliau - stengtis reikia DABAR, o ne kažkada. Komisija turėjo keliasdešimt sekundžių pirmam įspūdžiui susidaryti, reikėjo išnaudoti jas. Jei noras keistis tikrai yra toks didelis, tai nuo to ir reikėjo pradėti -  nebebijoti kalbėti apie savo problemas garsiai. Viskam savas laikas, gal žmonės iš tikrųjų nebuvo pasiruošę pokyčiams. Ir nėra čia ko kaltinti.


 
Vilma
svečias
 
2011-04-05 17:53

Jiems tavo problemos neįdomios,gali garsiai kalbėti tiek kiek nori,jiem reikėjo žmonių idomių ir tai suprantama,ir nieks čia nieko nekaltina.


 
ole
svečias
 
2011-04-06 10:59

As taip pat manau, kad is zmoniu buvo pasityciota, jau vien del to, kad visi pildziusieji anketas buvo pakviesti. o kaip dar el laiske parase?, SVEIKINAME! JUS PATEKOTE i sou, liko tik vienas zingsnis atvaziuoti i atranka.Juk toks laiskas suteikia daug vilciu.o atvaziavus ka pamatei? su kamerom tik laksto is visu pusiu, aisku, juk jiems reikia pompastikos!Sou! apie zmones cia niekas   negalvoja.O Krivickas tai isvis elgesi slyksciai dar leisdamas sau komentuoti mano isvaizdos trukumus...nu ziauru...


 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9
 
2011-04-06 21:15

Laiške buvo parašyta "Sveikiname, jūs tapote KANDIDATU dalyvauti realybės šou..." O kad į šou pakliūti bandot, negi jums buvo paslaptis? Nepatekote, gaila, bet kam tiek pykčio ir neargumentuotų kaltinimų?

 

Asmeniškai man labiausiai gaila tų, kurie pateko. Su tokia lietuvaičių nuomone tie žmonės yra pasmerkti apkalboms, nors tikrai jų nenusipelnė.


 
Vilma
svečias
 
2011-04-07 07:53

SweetDreams prie to viso,sveikinam pamiršai parašyti,kad liko vos vienas zingsnis iki pilnos laimės,bet atrinktoms moterims anaptol,ne vienas, o dar ir daugiau zingsniu........


 
Dalyve
svečias
 
2011-04-07 12:03

sveiki, as irgi dalyvavau tame projekte, nu ejau kaip visi kiti prie komisija atsistojau pasisakiau savo varda net savo bedu nespejau pasisakyt o Kristupas jau sako aciu viso gero nespejau nei sumirkteleti kaip viskas baiges pati apsiverkiau, nieko nesupratusi kviecia i atrankas, o neleidzia visoko iki galo pasisakyti


 
Dalyve
svečias
 
2011-04-07 12:04

sveiki, as irgi dalyvavau tame projekte, nu ejau kaip visi kiti prie komisija atsistojau pasisakiau savo varda net savo bedu nespejau pasisakyt o Kristupas jau sako aciu viso gero nespejau nei sumirkteleti kaip viskas baiges pati apsiverkiau, nieko nesupratusi kviecia i atrankas, o neleidzia visoko iki galo pasisakyti


 
Dalyve2222
svečias
 
2011-04-07 12:05

jei is manespadarys pajuokos objekta nes as zinau ka sakiau pries kameras jei rodys per tv paduosiu i Teisma uz neteisybe


 
akiiinukai
svečias
 
2011-04-11 15:10

man ir kaskaip keista, nesuprantu ko jus tikejotes? jei bijote net papasakota apie savo beda tai kaip tikites kad itikinsit ten sedejusia komisija? jei jau tai tokia gyvenimo svajone tai ir reikejo del jos pasiruosti kovoti, o ne ateiti ir tiketis kad kaskas atiduos jums ta svajone, galbut ta kuri atejo gal visai ir grazi jums bet ji motyvavo savo nora, o jus ateinate sakote va turiu antsvori turiu kreivus dantis darykit man kaska.baikit,, nekaltinkit kitu ir paziurekit ar be to kad anketa uzpildete daugiau ka nors padarete?


 
1
 
 
 
 

Viršun ^ | Forumas > TV laidos > Projektas "Didieji...
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (10)