Forumas > TV laidos > Projektas "Didieji...
2

omg
svečias

2011-04-11 15:17

seip drauge dalyvavo ir jos ne nepakviete tad nesakykit kad visus pakviete, na o jei cia tokios dideles svajones tai vaziuokit i rusija, vaziuokit i amerika ten lygiai tokie patys sau vyksta, as del savo svajones daryciau viska. o jus del jos i atranka nuvaziavot ir viskas, dejuojat dabar kad svajone nuplauke?

Mamania
svečias

2011-04-11 19:22

Kodel jus zmones tokie pikti, juk negali visu paimti i ta projekta, juk per atranka buvo aiskiai pasakyta nesigedyti ir per kelias minutes itikinti komisija, kad butent jums tie pokyciai reikalingi, jeigu atejot ir tylejot, tai kas uz jus tai padarys. Reikia uz savo gerove pakovoti, juk tai buvo vienintelis sansas ir tam reikejo padeti nemazas pastangas. Komisija buvo griezta, bet teisinga. Tie kurie papuole, linkiu stiprybes, nes jiems jos reikes, turiu galvoje, kad pikti, pavydus liezuviai juos aplos.

nesvarbu
svečias

2011-05-18 12:41

tikra nesamone,registravom giminaite kuriai tikrai tikrai reikia pokyciu bet net skambucio nesulauke,jus kisat i ten kuriems nereikia ten bet maziau darbo daugiau tik sou,tikrai negraziai darote.

Coliuke
svečias

2011-05-18 14:38

Mano pazistama pateko i didziuju pokyciu atrankos etapa, bet jos taip pat nepakviete ir nepaskambino, tai kam tuomet suteikti zmogui vilti, rodyti ja per televizija. OPERUOJA SENAS KACERGAS, KURIOMS TIK I KARSTA GULTI TELIKO. O tiems jauniems zmonems, kuriems tikrai reikia pagalbos nepadeda. As manau, kad is vargsu zmoniu tik pasityciojo

LELIJA
svečias

2011-05-18 20:05

TAIP, TAI YRA SOU, IR NIEKAM NERUPI JUSU BEDOS IR KAIP JUS ATRODOT. I SI PROJEKTA PATEKO ZVAIGZDES ARBA SENES. MATOT I PAPRASTUS ZMONES NET NEKREIPE DEMESIO. O KAM RUPI ZMONES KURIE VOS SUDURIA GALA SU GALU. JUK JIE ZIURI I TAI, PAMATYS KOKIA TURTINGA BOBUTE KA PADARE SU JOS BENDRAAMZE, TAI IR TA BEGS I SUGIHARA PASIDARYTI PLASTINES OPERACIJOS. O MES VARGSAI IR TOLIAU LIKSIME BJAURIAIS NELAIMINGAIS ANCIUKAIS. KAD IR TA KATUNSKYTE, KA JI PINIGU NETURI SAVO NUKARUSIAM PILVUI NUPJAUTI. O KAM REIKEJO 70-METE OPERUOTI, KAD KARSTE GRAZIAU ATRODYTU. R. SARKIENEI MATAI DAR 9-TA KARTA ISTEKETI REIKIA. SLYKSTU. AS MANAU, KAD DIEVAS YRA IR VISIEMS UZ VISKA ATEIS ATPILDAS. NEGALIMA TYCIOTIS IS ZMONIU NELAIMES, SUTEIKTI VILTI IR VEL JA ATIMTI.

Patekusi
svečias

2011-05-19 12:33

As patekau i projekta, nesu nei zvaigzde, nei ta, kuriai reikia i karsta gulti :) Ejau per daug atranku ir patekau... Tikrai be niekieno pagalbos, tikrai savo jegom. Esu po pirmos operacijos ir laukiu kitu. O nepapuole tie, kurie manau yra is prigimties pikti

Jolanta
svečias

2011-05-24 11:43

O man nepasiseke. Balandzio 2 diena viena is pirmuju praejau atranka, laidoje "Ziurim ka turim" parode mane visai Lietuvai, paviesino mano bedas ir paliko uz borto. Dabar pazistami laukia mano pokyciu, kas tyciojasi is manes toliau, kas kartu su manimi verkia, kad nepatekau. Labai dziaugiuosi uz tuos, kas pateko i si projekta, o man gyvenime niekada nesiseke ir nepasiseks. Ir toliau vaiksciosiu su nukarusiu pilvu ir nutysusiais papais. Ir toliau zmones manes klausines kada gims penktas vaikas, nes as atrodau kaip nescia. O kaip raso, kad i si projekta nepateko tik pikti zmones, tai tikrai netiesa. As esu labai ramus zmogutis ir tikrai ne pikta ir netgi nepavydinti zmonems laimes ar sekmes, o atvirksciai tik tuo dziaugiuosi kai kazkam gerai.

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2011-05-24 12:49

Dabar tik nesupykite ir neužsipulkite manęs...

Bet jei toke dalykai jums trukdo gyventi, negerai jaučiatės, tikrai galima pasiryžti tam ir susimokėti už operaciją. Pati, būdama studentė, dirbdama ir augindama vaikus, spjoviau į viską ir kiekvieną mėnesį taupydavau, kad susitvarkyčiau dantis, ir dar dabar džiaugiuosi, kad tai padariau - man jau jie tarnauja virš 6 metų.

Visas malonumas kainavo virš 2000 Lt ir tuo metu man buvo tikrai dideli pinigai... Nesakau, kad ir dabar būtų kapeikos. Bet tuo metu atrodė, kad tokia suma yra neįmanoma, kaip nuskristi iki Mėnulio...

Tik noriu pasakyti, kad tikrai galima kiekvieną mėnesį atsidėti kažkokią pinigų sumą, laukti nuolaidų, akcijų ir pan.

Tad... daugiau mylėkite save ;)

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-05-26 11:40

na ir kuo detas tas piktumas cia,manau kaip ir daugelis ,visokios izimybes issirinko arba bobulytes,as pati pildziau anketa nes jau mano atvejis givybes klausimas,pasigimdziau 6 vaikus ,esu 36 metu o svoris 180,ir neapsirijimo priezastis,o genuose uzkoduota,ir ka tik nebandziau n... dietu ,n... papildu ,esu judri nes suktis su tiek vaiku reikia,tik,kad kojos braska,ir pilvas zeme velkasi,pamirsau kada buvau vaiku mokykloje,zodziu dalyvauju tik namuose vaiku gyvenime,o kitur manes nebera,begaliniai kompleksai,sirdis lipa per gerkle,o man tik 36metai.skaudu kai kazkokia kvaisa stovi ir mekena ,''as noriu vyrui buti grazi!!!'' tai ''trauma'',jei jis tokios nevertino taves ,tai ir veliau tu jam nerupesi,o metai savo padaro,reikia moketi garbingai pasenti.arba dar kita, nosis jai per ilga ,mat jaunystej ji jai nemaise,ir tipo dainuodama pinigu neturi,apsurdas visiskas,kazkuri rase taupykit,nebejuokink manes, kai tiek vaiku ,mokesciu,tai tik gala su galu suduri,vaistams daznai sau nepasilieku,nes vaikai svarbiau.taip,kad ne pyktyje beda visa, o nusivyle visi,nes dar karta buvo pateiktas akivaizdus faktas,kaip rupi paprasti,zmogeliukai. greiciau parases i bedu turgu Editai Mildazytei sulauksi pagalbos.

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2011-05-27 16:45

O ką konkrečiai tau būtų pasiūlę šiame projekte? t.y. su kokiu prašymu ėjai? 

Čia šiaip - smalsumas.

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

Jolanta
svečias

2011-05-29 11:52

Pagimdziau keturis vaikus, todel liko labai didelis pilvas ir nukarusi krutine. Jei suliesieju tai pilvas dar labiau nukara. Atsibodo nesioti placius drabuzius ir jaustis visa gyvenima nescia. Vasara sunta papilve ir po krutine. Gorseto vasara taip pat nenesiosi. Negaliu nesioti sukneliu ar sijonu, nebet tik maisus. Siaip nesu storule, apkuni. Ugis 158, o sveriu 72 kg. Man greit bus 43 metai ir dar nedirbu nes esu su maziausiu dekretinese atostogose, jam 2,5 m. Taigi vyras islaiko mus visus. Taigi sutaupyti ir pasidaryti tokia opreacija tikrai neturesiu galimybes. As kaip mama ziuriu, kad tik vaikai augtu ir butu sveiki ir galiu tik minimaliai tenkinti ju poreikius. I darba dar negaliu grizti, nes mazylis daznai serga. Tikejausi, nes mane dar tikrai uztikrino, kad peteksiu, bet kaip matot pasirinko zvaigzdes. Operacijos man reikalingos ne is durnumo ir ne del kitu. o man tai trukdo gyventi ir jaustis moterimi.

Lilit
svečias

2011-06-14 09:59

O pilvas tiek vaiku daryti netrukde?

neziniuke
svečias

2011-06-18 14:17

Sveiki. Man 17m. Ir aš turiu labai didelę problemą tai yra dantys. Jie visi išgedę, geltoni ir skylėti. Man labai nedrasu bendrauti su žmonėmis, nes žinau kad jie mato mano dantis. O už tvarkymą ir balinimą tiek pinigėlių mes tikrai neturime. Taip norėčiau juos susitvarkyti. Tai mano didžiausia svajonė. Ir nežinau ką daryti :)

Violeta
svečias

2011-06-21 13:41

Laba diena ,ir as turiu problema su dantimis ...Man 16 metu o jau apatiniu dantu kaip ir neturiu...

Gyvenu vaiku namuose ,ir negaliu sau leisti juos susitvarkyti... 

Jolanta
svečias

2011-06-23 20:29

Atsakysiu LILIT, ne pilvas vaiku daryti netrukde. Matai vaikeli, ne kiekviena moteris pasiryzta pagimdyti tiek vaiku, kiek pagimdziau as. Juos gimdziau, nes norejau gausios seimos, nes myliu vaikus, todel tavo komentaras mane izeide. NESU IS TU MOTERU, KURIOS DEL SAVO ISVAIZDOS NEGIMDO IS VISO NEI VIENO VAIKO, NES VAIKAI YRA DIDZIAUSIA DIEVO DOVANA IR NIEKO GYVENIME TAIP NEMYLESIU KAIP SAVO VAIKU.

Jolanta
svečias

2011-06-23 20:42

Didziausia visu zmoniu beda, tai trukumas pinigu. Nenukabinkit nosyciu del savo dantuku ir pasitikekit tik savimi, nes tikrai daugiau jums niekas nepades. Tikrai nedalyvaukit situose sou, nes tik paviesins, isjuoks pazistami zmones ir liksite ant ledo ir dar labiau iskaudintos, nei esate. Juk gyvenime imanoma viska padaryti savo jegomis. Tereikia tureti darba, galima pasiimti paskola ir pasitvarkyti savo problemas. Pazistu daug zmoniu, kurie galima sakyti be dantu, bet aplinkiniai ir draugai juose mato ne ju sugedusius dantis o juos kaip asmenybes, su kuriais malonu ir silta bendrauti. 

LILIT
svečias

2011-07-03 20:24

Mylekit i sveikata savo vaikus. Bet jie viskuo aprupinti? Vaziuoja i visas keliones su klase? Ir galu gale Jus pasaket, kad truksta pinigeliu... Tai va, jei izeidziau, tai gerai. Nes negerbiu daugiavaikiu. Prisigimdot vaiku ir vaikstot po rupybas, labdaros fondus is visu visko prasot. Daug vaiku sau gali leisti turtingi, kurie patis gali pasirupinti savimi ir savo vaikais...O proektas jums nieko neskolingas. 

Gerda
svečias

2011-07-04 00:26

Apie moterų pasikeitimus šiame projekte.

Paskutinį kartą redagavo: Giedre (2011-07-04 14:48)

Jolanta
svečias

2011-07-06 19:25

MANO VAIKAI APRUPINTI VISKUO IR TIKRAI JIEMS NIEKO NETRUKSTA IR PO JOKIAS RUPYBAS TIKRAI NEVAIKSTAU IR JOKIU PASALPU NEPRASAU. MANO DU SUNUS JAU YRA SUAUGE IR DIRBANTYS O DU MAZESNI YRA MYLIMI IR LEPINAMI NEMAZIAU TU SEIMU VAIKU KURIE YRA NE IS DAUGIAVAIKES SEIMOS. PAPRASCIAUSIAI KAIP IR VISOS SEIMOS NOREDAMOS GRAZIAI GYVENTI PINIGELIUS INVESTUOJAME I BUSTO REMONTA IR T.T. TUREJAU OMENY, KAD NEGALIU SAU LEISTI TOKIU PINIGU SAVO FIGUROS TOBULINIMUI, NES TOKIA OPERACIJA KURI MAN REIKALINGA KAINUOTU PER 20 000 LT. NESU VARGUOLE NORS IR DAUGIAVAIKE. TAI, KAD LILIT KLYSTI DEL MANES LABAI.

Daugiavaikė
svečias

2011-07-23 01:13

Jolanta, nesiteisinkit. Tokios, kaip Lilit, nevertos nė vieno jūsų žodžio :) Išvis tokios moterys vertos tik gailėsčio. Jos pyksta ant viso likusio pasaulio, o kodėl - žino tik jos pačios. Lilit, sielos ramybės jums.

2

Viršun ^ | Forumas > TV laidos > Projektas "Didieji...

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (10)