Forumas > Skundų knyga > Apie maišelius. Kai jų...
1

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-01 22:11

Nebe pirmą kartą patenku į keblią padėtį prek. centre, kai prisikraunu pilną vežimą produktų: kelis but. mineralinio vandens, kelis pak. sulčių, alkoholio, pieno, mėsos, daržovių ir t.t. Kas sudaro bent minimum tris didelius maišelius pirkinių. Ir visoje parduotuvėje anei vieno didelio maišelio Tik mažiukai Piktumas nerealus Paskutinį kartą taip apsišoviau Europos Maximoje šį šeštadienį Nejau negalima apsirūpinti maišeliais, kad nesugadintų tokia kliurka nuotaikos?

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-01 22:22

va aš jei planuoju didesnį apsipirkimą,visada maišiukus pasimu iš namų tiesiog man taip patogiau ,o kai mažai perku maišelius perku parduotuvėje

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-02 11:17

Kažkaip neteko dar nerasti maišelių Ir dar kad visoj pardėj nebūtų O kad pasiimčiau iš namų- retenybė

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-02 12:08

Niekada neimu iš namų, nes visą laiką perku. Panaudotus maišelius naudoju vietoje šiukšlių maišų

Man jau nebe pirmą kartą atsitinka toks netikėtumas, todėl kaskart labai sunervina

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-02 12:29

Sakyčiau man buvo atvirkščiai rmi parduotuvėj... Reikėjo mažo maišelio, bet per visą prduotuvę neradau

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-02 22:41

O man dar neteko su tokiu bajeriu susidurti...

beje, vyras tai labai gerai priprato nuolat mašinoj turėti kokius 5 Maximos maišelius - oi kaip susinaudoja. Ir į parduotuvę su savais galima nueiti, ir sėdynę užtiesti, kad vaiaks purvinais batais neišteptų

Dabar pratinuosi ir aš savo ratuose maišelių atsargų pakaupti. Bet kažkaip nesigauna - vis pamirštu atsinešti iš namų

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-03 15:17

Cituoti(Corida @ Jan 2 2007, 08:41 PM) 3160
Dabar pratinuosi ir aš savo ratuose maišelių atsargų pakaupti. Bet kažkaip nesigauna - vis pamirštu atsinešti iš namų

aš tik prie pardės atsimenu kad nepasiėmiau maišelio kartą pasiėmiau, tai vis tiek rankinuke užmiršau, pamačiau tik kai mokėt reikėjo

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-03 16:01

O, Dieve, galvojau, tema apie maišelius šuniukų „dalykėliams“ surinkti.
Na nėra dar tokio dalyko buvę - gal ir gerai būtų, neprisiveistų namie tiek perdirbamos žaliavos. Turiu įsigijusi keletą medžiaginių, kuriuos galima skalbti ir naudoti neribotą laiką, alia kad vis rankinėj jiems vietos pritrūksta

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-13 17:01

kažkaip neteko susidurti su tokia situacija, bet va neseniai gal užvakar, iki parduotuvei neradau mažo maišiuko ,stovint jau kasoj,paemus dydėli, pamačiau kad iš po kasos kasininke dave pirkėjui maža maiša, na aš dydėli palikau,ir kai atėjo mano laikas paprašiau maža maišiuka

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-13 17:24

mes tai kazkaip niekada nei nesames nei permam maiselius, o tiesioj su vezimeliu iki masinos o prie namu jau susinesiojam kazkaip isvis pikta kai perki uz padoria suma prekybos centre ir dar turi nusipirkti uz 30cnt ju reklamini maiseli

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-15 20:09

Cituoti(braskute @ Jan 13 2007, 03:24 PM) 6102
mes tai kazkaip niekada nei nesames nei permam maiselius, o tiesioj su vezimeliu iki masinos o prie namu jau susinesiojam

Man taip irgi patogiausia.O jei perku nedidelį produktų kiekį,tai tiesiog rankose nešu.

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-13 11:49

pries kelias dienas pas mus rimi irgi nebuvo maziuku maiseliu...kai pardaveja paklause ar reikia maiselio,pasakiau,kad mazo,tai po nosim burbtelejo,kad mazu nera tiesiu taikiniu imuse man dideli! net nepaklausus ar as noriu didelio...oij kaip uzsiutau! nuo to karto nesojuosi savo "i love good food"

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-13 22:12

niu vaje,man tai netejo tokioj situacijos atsidurti...

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-04 17:23

Cituoti(voveryte @ May 13 2008, 11:12 PM) 29918
niu vaje,man tai netejo tokioj situacijos atsidurti...

Tai va turime savo mieste savų privalumų maišelių sočiai ir kokių tik norim, net gražuoliai "ekologiškieji"

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-04 17:47

o kokia problema dėl maišelių? gamtą reik saugot, mažiau plastiko pirkt
visada mašinoj turim savo maišelių, ramiai susikraunam į juos. mažesniam apsipirkimui turim keletą medžiaginių maišelių. visi ramūs, galvos neskauda, ir nereikia kaskart dar ir už maišelius mokėt

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 321

2010-06-15 17:56

kartą man bazėje tas pats buvo - nėr didelių maišelių niekur...  tik mažiukai... paprašiau, kad kokią dėžę iš sandėlio atneštų ir atnešė  

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 515

2010-07-02 19:31

kartą pasiskandalinau gerai, tai vedėja savo maišelį atnešė

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 153

2010-07-03 10:09

vaziuojant su masina, tai beveik visalaik pasiimu is namu, o jei su mazyle einam tik pasivaiksciot, tai visalaik, 1 maiselis guli vezimelio apacioje

Sukurtos temos: 14   Diskusijose pasisake: 233

2010-07-03 10:39

aš eidama apsipirkti visad nešuos savo daugkartinį drobinį maišelį :)

aukse
svečias

2010-07-03 12:25

as i parduotuve vazuoju su masina.turgeli prisiperku papigiai kardoniniu maiseliu na tu kur per filmus rodo .tam kad masinoj prekes nesimetitu .ir ladai gerai zidini kurenant prakurom

1

Viršun ^ | Forumas > Skundų knyga > Apie maišelius. Kai jų...

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (9)