Forumas > Kelionės > Pigūs skrydžiai
Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2011-02-22 11:12

Europa šiuo metu pasiekiama ranka, o dar ir kelionių bei skrydžių bendrovės siūlo palankias sąlygas. Tačiau yra visokių visokiausių kabliukų, kuriuos reikia įveikti, norint tikrai įsigyti pigų bilietą ir pigiai patekti į lėktyvą.

Kas naudojosi pigiais skrydžiais? Kokie būtų patarimai? Kaip elgtis? Ką pasiimti? Ko neimti?

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 341

2011-05-21 19:39

Aš tai manau, kad tie skrydžiai faina tada, kai kitoje šalyje turi žmogų, pas kurį gali apsistoti :)  Tai tada tik už kelionę lėktuvu sumoki ir tiek :)  

Pukelis
svečias

2011-05-31 13:01

As esu pigiu skrydziu megeja :) Visada pati isigyju lektuvo bilietus internetu, net nebesikreipiu i kelioniu agenturas. Sitaip sutaupau savo laika ir netgi pinigus. Visada perku bilietus per www.aviakasos.lt, patogi visa sistema, viskas paprasta ir svarbiausia aisku. O ka pasiimti vykstant i kita sali, tai manau svarbiausia pinigeliai :) )) as dazniausiai pasiimu dekliuka su vaistais, jei kartais negera pasidarytu skrydzio ar keliones metu ;)

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2011-06-02 15:59

Pavyzdžiui?

Kur, kada ir už kiek esi skridusi?

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

bella
svečias

2011-06-04 10:58

Ką aš žinau.... Pasižiūrėjau ir nieko aš ten pigaus neradau.... Renkuosi Ryanair pigiems bilietams.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-07-30 09:16

Neradau naujesnės temos, tai prikeliu seną. Kur dabar, jūsų manymu, geriausia pirkti bilietus pigiems skrydžiams? Ar naudojatės aviakompanijų lojalumo kortelėmis? Ar išvis verta jas įsigyti..?

Nenusivylusi
svečias

2012-08-02 15:23

Visada pries pirkdama bilietus pasitikrinu kainas www.skyscanner.net arba www.flyzeta.lt. Jie bilietu neparduoda, bet suruosiuoja pagal kaina, o tada pirkt einu jau pas pardaveja I kelione svarbiausia nepamirsti pasiimt asmens dokumento ir banko korteles :) )

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-08-03 13:55

Aš pirmiausia tikrinu pigių skrydžių bendroves, bet dažnai jos neturi skrydžių į man aktualius miestus iš Lietuvos (kaip pavyzdžiui, į Lisaboną tiesioginių skrydžių nėra, o ką jau kalbėti apie pigius bilietus). Tokiu atveju tikrinu lietuvos ir užsienio bilietų paravėjus (greitai.lt pigūs skrydžiai arba kokį skyscanner.net nuoroda į svetainę). Visgi dažnai bilietus perku tiesiogiai iš avialinijų. Perpardavėjus renkuosi tik tada, kai skredu su sujungiamaisias skrydžiais.O dėl kortelių tai nežinau. Nesinaudoju, nes neturiu, nes brangu įsigyti. Jei turėčiau, gal kurią nors avialinijų kompaniją ir rinkčiaus dažniaus. Kitavertus, Lietuvoje tiek tų availinijų, kad, manau, tos lojalumo kortelės yra neaktualu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2014-11-11 13:44

Aš tai visada renkuosi Ryanair (http://www.skrydziai-ryanair.lt/ryanair-pigus-skrydziai/). Kažkaip man jie patikimiausi atrodo. Gal todėl, kad visada naudojuosi jų paslaugomis. O visą informaciją ką galima vežti ir ko ne, gali rasti kiekvienos bendrovės puslapyje.

Paskutinį kartą redagavo: cristal (2014-11-11 13:49)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2016-05-31 12:53

Aš visada renkuosi tik pigius skrydžius ir nei karto neapvylė manęs. Reikia rasti tik tinkama ir patikima kompaniją. Va kaip pavyzdys pigūs skrydžiai į Paryžių http://skrendu.lt/lt/flights/countries/fr-keliones-i-prancuzija/par-skrydziai-i-paryziu

Džiuginta
svečias

2016-09-10 12:07

Aš tai prieš ilgus savaitgalius visada peržiūriu Skrydziai.lt karštus pasiūlymus: https://skrydziai.lt/lt/lektuvu-bilietai/pigiausi-skrydziai-is-vilniaus/ow/Vilnius-VNO/europe/
Pvz. dabar yra (kainos į vieną pusę):

• Malmė - nuo 9€
  • Bilundas - nuo 10€
  • Stokholmas - nuo 10€
  • Berlynas - nuo 11€

ir t.t.
Paspaudus ant miesto, pamatysite tas datas, kuriomis yra skrydžių už nurodytą gerą kainą.
Kartais taip ir atostogoms susirandu gerų variantų arba atostogas pasiimu tomis dienomis, kada yra skrydis už gerą kainą.
Pvz. dabar gundo:

• gruodžio 19 d. Larnaka - 25€
  • spalio 26 d. Kreta Chanija - 26€
  • gruodžio 14 d. Tel Avivas - 30€

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2017-05-31 13:28

O esate skridę su wizzair ? Kokie įspūdžiai? Nes ieškome pigių skrydžių bendrovės ir ši pasirodė viena iš pigiausių.

Viršun ^ | Forumas > Kelionės > Pigūs skrydžiai

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (7)