Forumas > Kalėdos > Eglutės žaisliukai
Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 8

2010-11-09 10:25

Sveikos :) artėja Kalėdos ir jau mastau kaip puosiu namus(nors dar tolokai :D ) noreciau paklausti, gal kuri gaminate zaisliukus eglutei? Butu idomu pamatyti nuotraukas, pasisemti ideju :) O apskritai, kokiais zaisliukais puosiate? Tie is maximos paprasti, ar senoviski? :) Beje, kaip reaguojate i baltas dirbtines eglutes? Man jos labai grazu, bet nujauciu,kad uz maza kaina isigyti neimanoma...

2010-11-09 10:28

magiska... :)

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2010-11-09 10:47

Oho koks grožis... Tiesą pasakius, net neįsivaizduoju, kaip taip papuošti eglutę...

Gal reiktų pasidomėti kokiais seminarais, kurių metu gaminami meniniai gaminiai? Tokie kaip šilko tekstilė, dekupažas ir pan.

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

2010-11-09 15:17

Giedre 2010 11 09

Oho koks grožis... Tiesą pasakius, net neįsivaizduoju, kaip taip papuošti eglutę...

Gal reiktų pasidomėti kokiais seminarais, kurių metu gaminami meniniai gaminiai? Tokie kaip šilko tekstilė, dekupažas ir pan.

o kur tokie vyksta? :)

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 341

2010-11-09 15:47

Nuotraukoje eglė įspūdinga :)  Šiaip aš esu už gyvą kvepiančią eglutę, tačiau ši ypatingai graži. Dažniausiai eglutę puošiu vienos spalvos žaisliukais, perku tokius, kur įpakavime būna tokios pačios spalvos matiniai ir blizgūs. Asmeniškai man, matiniai suteikia kažkokio paslaptingumo, o blizgūs labai gražiai atrodo uždegus šviečiančią girliandą :)  Ir labai patinka mažiausi žaisliukai - burbuliukai, miniatiūriniai tokie būna :)  

Po eglute, visada pastatau labai mielą senelį šaltį ir snieguolę - jie tokie senoviniai, dar nuo mamos vaikystės. Atrodo labai gražiai. Kažkas naujo (šiuolaikiški žaisliukai ir papuošimai) ir kažkas senesnio (snieguolė ir senelis) Mmmm... pakvipo Kalėdom, nors dar per anksti apie jas galvoti  :)   

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2010-11-09 19:52

Na kad ir www.vejufeja.lt organizuoja įvairius seminarus. Manau, kad pagooglinus ir daugiau tokių studijų rastum ;)

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 12

2010-12-07 19:38

Na va kelios idejos kaip galite papuošti kalėdų eglę

http://www.gami.lt/category/kaledines-idejos

http://www.gami.lt

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 478

2010-12-08 11:51

Didelis ačiukas,  kiek visokiu grožybiu 

...Jeigu gyvenimas tau duoda citriną, išspausk iš jos visą limonadą!....

Viršun ^ | Forumas > Kalėdos > Eglutės žaisliukai

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (12)