Forumas > Sportas ir jo rūšys > Konkursas: Lieknos šlaunys!
1

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2010-09-06 11:30

Visų moterų skausmas - gražiai atrodyti, kad pilvukas būtų plokščias, o kojytės "strainos" :D

Ką darote Jūs, kad šlaunys būtų lieknos? Laukiame jūsų patarimų iki 2010 m. rugsėjo 22 d.

Rugsėjo 23 d. skelbsime penkias nugalėtojas, kurioms atiteks knyga "Lieknos šlaunys per 30 dienų".

Konkurse dalyvauja tik registruoti Eli.lt forumo dalyviai.

Pasisakymai turi būti cenzūriški ir neįžeidžiantys - tokie pasisakymai bus trinami be perspėjimo.

Organizatoriai pasilieka teisę keisti akcijos taisykles.

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2010-09-06 11:47

Sveiki,

aš tai namuose atsigulusi tipo dviračiu minu,darau vadinamąsias žirkles taip pat atsigulusi,su šokdyne šokinėju-tokie asmeniniai mano patarimai būtų

Geros Dienos!

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 341

2010-09-06 11:54

Konkursas po konkurso - ar gi gali būti geriau???  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2010-09-06 14:09

Kad butu grazios kojytes atsikelusi rytais as :

1.Nueinu po kontrastiniu dusu (karstu-saltu)

2.Su kavos tirsciais issitrinu kojas, palaikau kelias minutes, sis veiksmas anticeliulitinis

3.Begiojimas

4.Sokdyne ne tik kojytems pades, bet ir ranku linijas padailins

5.Dideliais kiekiais gerti vandeni ir valgyti vaisius, oda bus grazesne

Siu veiksmu laikantis reguliariai tikrai pastebesite stulbinamus rezultatus ir paziurejusios i save veidrodyje imsite labiau save myleti!

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2010-09-06 14:30

Mano pagrindinis patarimas gražioms kojoms - įvairiapusis jų fizinis aktyvumas :)

Žingsniuoti - po parduotuves

Bėgioti - su draugėmis

Šuoliuoti - laiptais į devintą aukštą grįžtant namo

Trepsėti - ginčyjantis su vyru

Kilnoti - bandant peržengti per besimėtančius ant žemės žaislus

Pritūpti - traukiant iškeptą maistą iš orkaitės

Pasistiebti - laistant gėles ant aukščiausios lentynos

Eiti ant pirštų galų - pro miegančius vaikus

Ištiesti - po visų dienų darbų

Praskėsti - ... :) ))))

Yndrė
svečias

2010-09-06 18:15

Begimas. Kiekvieną dieną geriausiai rytais. O jei savo pačios malonumui - ryte ir vakare.

Po kiekvieno bėgimo - dušas. Šiltukas. Šaltukas. Šiltukas. Šaltukas.

Po kiekvieno dušo - masažas. Sukamaisiais rutuliukais masažuojamos šlaunys ir vietos, kur labiausiai erzina apelsino žievelė.

Po kiekvieno masažo - kremukai.

O po kiekvieno masažo - sava veikla.

Žinoma, vaikščiojimas taip pat prisideda prie šlaunų dailinimo, tad netingim pavaikščioti :)

2010-09-06 18:32

Yndre, reikia užsiregistruoti, jei nori dalyvauti konkurse ;)

Eli.lt forumo DUK

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 322

2010-09-06 18:58

Pirmiausia, kad kojos būtų gražios, reikia pasirūpinti ir jų oda. Tam labai tinka šveitimas kavos tirščiais ir kokių nerafinuotu alieju, dar labai gerai masažiukai ir kosmetinio molio įvyniojimai. O mano pratimas nr. 1, kurio pagalba mano šlaunys pastebimai sulieknėjo yra paprasčiausias vaikščiojimas. O joms sutvirtinti aš darau du taip pat veiksmingus pratimus :

1. Atsigulame ant nugaros, kojas iškeliame į viršų ir darome "žirkles".

2. Šiam pratimui reikalingas didelis minkštas kamuolys. Atsisėdame ant žemės, delnais atsiremiame į žemę, kojas sulenkiame ir tarp jų įsidedame kamuolį. Jį lėtai spaudžiame ir lėtai atleidžiame, bet ne visiškai ir taip kartoti 4 serijas po 12k.

3. Atsigulame ant dešinio šono. Dešinę ranką pasikišame po galvą ar kaip patogu. Kairę koją sulenkiame ir permetame į priekį, o dešinę kilnojame į viršų. Tą patį darome su kita koja. Pratimą kartojame 4 serijas po 20k. P.S. kilnojama koja turi būti truputį įtempta, o pėda turi būti taip lyg eitume, o ne įtempta.

Tai tiek. Man šie pratimai tikrai padėjo suliekninti ir susitvirti šlaunis. Tikiuosi padės ir jums. :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-09-07 14:03

Sveiki. :)  Aš esu savotiška mozahistė. Jei vakare praplušėjus ryte nejaučiu raumenų skausmo, jaučiuosi prastai nes atrodo kad nieko doro vakare taip ir nepadariau. :D  Stengiuosi kiek galėdama, o jei dar jaučias raumenų skausmas..... Jaučiuos klaikiai, bet su palaima bei šypsena veide :)

1. Visada lipu laiptais.Gyvenu 9tam aukšte. Dažnai mėgstu kažkur išeiti, tai tenka dažnokai laipioti. Ir būtinai tada visi kaimynai kaip susitarę būna kolidoriuose ir galvoja kad man visai stogas pasimaišė.Nejauku, toks jausmas kad į tave žiųri kaip y 80metę senutę kuri sumastė pasportuoti.

2.Kankinu save nemie žerktukais žirklutėm, joga. Darau tol kol jaučiu jog nebegaliu. kojos man pačios sako. NE!

Bet tos mano kojytes nei centimetru nesikeičia :D Džinsus tenka pirkti kas 2 mėnesius nes man klynas dilsta... Man jas reikia paliekninti dėl savęs ir dėl to kad dabar yra krizė. uh :)

2010-09-07 16:17

Į 9tą aukštą pėstute????? jėtus.... tikriausiai tiek nesiaukočiau :D  Šaunuolė

Eli.lt forumo DUK

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2010-09-08 21:55

Ne veltui sakoma, jog sunkiausia numesti nereikalingus riebalus yra nuo šlaunų. Tačiau labai užsispyrus ir ryžtingai apsisprendus padaryti viską, kad turėtum dailias kojas, nieko nėra neįmanoma. Tačiau visada prisiminkite, jog ne visos galime turėti tokias kojas kaip Evos Longorijos. Genai taip pat turi reikšmės mūsų kūnams. Tačiau anaiptol tai nereiškia, jog galite prisidengti tuo ir vaikščioti storomis leškomis :) ). Nei vienai nepatinka tas "drebato" ant šlaunų, tad ką daryti, jog jis pagaliau dingtų iš mūsų gyvenimo?

Pirmiausia ir bene svarbiausia yra mitybos koregacija. Saldainiai, sausainiai, traškučiai, miltiniai patiekalai, cukrus bei druska yra priešas numeris vienas dailiai figūrai. Tačiau jūs tai žinojote ir iki mano pasakymo. Tačiau, jei aš pasiūlyčiau jums atsisakyti kai ko daugiau ir prižadėčiau, kad akivaizdžius rezultatus pamatysite išties gana greit, ar apsvarstytumėte mano idėją? Juk galiausiai, neturite ko prarasti. Tad aš siūlau jums bent savaitę valgyti tokį maistą, kuriam nereikia jokio apdorojimo. Ir ne, aš nekalbu apie Twix ar Bounty :) )). Turiu omeny vaisius ir daržoves. Na nereikia iškart nusiteikti, jog neišgyvensite. Juk tai tik savaitė, o ir nereiks jums badauti. Tačiau, kaip minėjau, rezultatas tikrai bus akivaizdus ir ne tik ant jūsų šlaunų.

Neverta pamiršti ir aktyvaus gyvenimo. Kol oras dar neatšalo, pabandykite šiek tiek pabėgioti. Nesvarbu, kada tai darysite, svarbiausia, kad išvis atrastumėte laiko. Sportas padės greičiau "suformuoti" dailią jūsų šlaunų formą, o ir jausitės žvalesnė. Na bet jeigu esate jau laaabai tinginiukė, išbandykite kažką įdomesnio, pavyzdžiui, jogą. Tai ne tik sutvirtins jūsų šlaunų raumenis, bet dailins ir visą kūną bei sielą. Nesvarbu, kokią sporto šaką pasirinksite, svarbiausia, kad tai jums teiktų malonumą. Tik įsidemėkite! Privalote stebėti savo kūną, nes yra pratimų, kurie priešingai - storina šlaunis. Pamatysite, jog sportuoti nėra jau taip ir sunku, jums pasidarys daug lengviau atlikti kasdieninius darbus, nes jausites žvalesnė ir trykštanti džiaugsmu gyventi.

Galiausiai, nepamirškite savęs palepinti. Aš nekalbu apie saldumynus. Turiu omeny, masažą. Ir visai nesvarbu kaip tai atliksite - savomis rankomis ar specialiais voleliais(pvz. iš Avon). Galite netgi pamėginti išjudinti susikaupusias riebalų atsargas mažųjų atžalų žaisliniais automobiliukais :) ). Važinėkite šlaunų paviršiumi ilgaaaaii... Paverskite visa tai pramoga!!

Taigi, iškart perspėjau, jog kojyčių dailinimas nėra lengas uždavinys, tačiau siekiant tikslo reikia įdėti ir daug pastangų, kaip ir bet kur. Taip, jums teks keisti gyvenimo būdą, bet tai anaiptol nėra blogai. Juk visos norime užsidėti trumpą sijonuką ar bikini ir pasitikėti savimi. Taip įmanoma tik sunkiai dirbant. Tiesiog turite apsispręsti, ko labiau norite: lieknų šlaunų, kurių visos pavydėtų ar riebių grietininių ledų prie nuobodaus meksikiečių serialo...

Sekmės visoms, kurios pasiryžo kažkaip keisti situaciją iš tokios, kuri netenkina, į tokią, kuri suteiks laimės ir gyvenimo džiaugsmo ;) )

Remember we swore our love is never ending...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 61

2010-09-09 09:47

Kad šlaunys būtų gražios reikia bėgioti, tai labai veiksmingas būdas, šokinėti per šokdynę, daryti pritupimus :) kai meti svorį ar dailini figūrą reikia gerti daug skysčių :) ir apskritai norint turėti gražią figūrytę, reikia labai prižėti kokį maistą valgyti :)

širšė
svečias

2010-09-09 23:04

Ilgi vaikščiojimai sparčiu žingsniu ir greitas laipiojimas laiptais.

Eli.lt
Eli.lt

2010-09-11 11:18

Sveikos merginos

studijuoju architektura, o tai tikrai labai sunki specialybe - laiko nelieka praktiskai niekam. Todel i sporto kluba suspeti gan sudetinga. Bet zinoma visiskai neapsileidziu ir ivairius pratimus atlieku namie. :)

Mano slaunims labiausiai padeda platus itupstai, tikrai geras pratimas, nors pirmas dienas ir skauda raumenukus :)

O vienas is mano megstamiausiu tai gimnastini kamuoli kuo smarkiau spausti kojomis.

Ir siu pratimu mano slaunims visiskai uztenka :)

2010-09-11 15:11

Priminei apie pritūpimus. Mes jogos treniruotėje pritūpimus darydavome, kad kulnai būtų ant susukto kilimėlio, o pirštai ant žemės, keisdami svorio centrą, t.y. permesdami jie nuo vienos kojos ant kitos. Iš pradžių atrodo - nieko čia ypatingo, bet po kelių tokių seansų, supranti, kad čia ne zuikių dainos :D

Eli.lt forumo DUK

2010-09-13 12:52

Na? Kaip sekasi sportuoti? 

Eli.lt forumo DUK

Daiva
svečias

2010-09-13 14:42

Minu dviratį,darau įvairius pratimus kojoms,stengiuosi daug vaikščioti. :)

2010-09-13 14:45

sekasi gan gerai :) o tu sportuoji Giedre? :D

2010-09-13 17:10

Žinoma! Prie kompiuterio, maigau klaviatūrą!!!

Eli.lt forumo DUK

2010-09-13 19:57

Ir kaip sekasi? :D

1

Viršun ^ | Forumas > Sportas ir jo rūšys > Konkursas: Lieknos šlaunys!

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (7)
mur