Forumas > Skundų knyga > Rimi parduotuvė
2

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-31 17:37

mano vyrui rimi nėra hamer majonezo su krapais,o jis tik tokį valgo,tai jis visada važiuoja į maximą

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-31 18:16

Cituoti(Nenuorama @ Dec 31 2006, 10:44 AM) 2860
Vilniuj dar bent trys saulutes likusias žinau.

Panevėžy berods nebėra

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-01 13:23

kaune saulučių jau nėra

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-01 16:39

Cituoti(Afrodite @ Jan 1 2007, 11:23 AM) 2939
kaune saulučių jau nėra

Vilniuj greičiausiai irgi nebeliks greit,nebent saulutės bazę paliks.

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-01 16:50

bet įdomu kokius tikslu pervadino visas pardes maximom ?

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-01 17:46

Cituoti(Afrodite @ Jan 1 2007, 02:50 PM) 2960
bet įdomu kokius tikslu pervadino visas pardes maximom ?

Greičiausiai dėl to,jog žmonėm reklama įskiepijo,jog Saulutės pačios pigiausios,iš tiesų,daugelis produktų,kiek pamenu,buvo pigesni,nei maximose,o pavertus Saulutes į Maximas kainos automatiškai pakilo.
Nors gal ir dėl visai kitos priežasties,čia tiesiog mano pasvarstymas.

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-01 18:03

Kai musu Media patapo maxima (zinau, kad ne visai i tema), ten uzdare mesine ir isnaikino mano megstamus agurkelius

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-02 11:22

Aš Kaune mėsą Molo maksimoj arba Girstupio prie Iki turguj perku. Kažkaip ten šviežiausia atrodo

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-02 11:37

Cituoti(tyla @ Jan 2 2007, 11:22 AM) 3050
Aš Kaune mėsą Molo maksimoj arba Girstupio prie Iki turguj perku. Kažkaip ten šviežiausia atrodo

va reiks ir man pabandyti girstupyje prikti,nes nepertoliausiai nuo ten gyvenu

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-07 16:35

Cituoti(tyla @ Jan 2 2007, 09:22 AM) 3050

mes tai zanavyku turguj pastoviai perkam, ten ir dazoves pigesnes, nei kitur

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-07 19:11

Perkuosi rimi Žirmūnuose, galėtų būt geriau, tad kartais vaisius IKI perku

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-02 08:03

Jooo... norėčiau sužinoti, kuri Kauno parduotuvė iš tikrųjų gera. Šalia mano namų yra dvi – Rimi (ta, kuri Partizanų g.) ir IKI, kuris anksčiau buvo Pliusas (tas, kur Saulėteky). Tai nė viena nesu patenkinta, nors, tarpusavy lyginant, tai pirmenybę atiduodu IKI (mat, kortelę PREMIJA turiu ). Dar savaitgaliais nulekiam į kokią Megą, Savą ar HyperMaximą Savanoriuose – ten pasirinkimas didesnis. Buvau porą kartų Mole – kažkaip nepatiko

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-02 09:11

Cituoti(Kotryna @ Feb 2 2007, 08:03 AM) 7315
Jooo... norėčiau sužinoti, kuri Kauno parduotuvė iš tikrųjų gera. Šalia mano namų yra dvi – Rimi (ta, kuri Partizanų g.) ir IKI, kuris anksčiau buvo Pliusas (tas, kur Saulėteky). Tai nė viena nesu patenkinta, nors, tarpusavy lyginant, tai pirmenybę atiduodu IKI (mat, kortelę PREMIJA turiu ). Dar savaitgaliais nulekiam į kokią Megą, Savą ar HyperMaximą Savanoriuose – ten pasirinkimas didesnis. Buvau porą kartų Mole – kažkaip nepatiko

o tos hyperį ir savam nelabai patinka,nes eilės didelės daug žmonių,nepatinka man,na tik kartais ,kai viena be vyro būnu ir noriu taip apsižiūrėti viską,tai tada patinka

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-02 09:46

Cituoti(Afrodite @ Feb 2 2007, 09:11 AM) 7318
o tos hyperį ir savam nelabai patinka,nes eilės didelės daug žmonių,nepatinka man,na tik kartais ,kai viena be vyro būnu ir noriu taip apsižiūrėti viską,tai tada patinka

Na, eilės ir man nepatinka ypač savaitgaliais (tada dažniausiai ir lankausi). Bet kai kurių produktų tik ten ir galiu nusipirkti. Tos parduotuvės, kur prie namų, nelabai daug ką siūlo. Man didžiausia problema - mėsos pasirinkimas. Kai apžiūriu, kas "po stiklu", iš karto norisi vegetare patapti Bet aš tą pagundą nugaliu ir važiuoju į didelius PC. HyperMaximoj atvėsintos kalakutienos būna, kartais ir kokį gatavai pamarinuotą kepsnį prigriebiu. Apie paskutinius visokių atsiliepimų būna - na, typo nebe švieži, tai ir marinuoja... Bet kiek pirkau - apsigauti neteko. Renkuosi firminius, vietoj fasuotus - rečiau. Patogu labai, kai neturiu laiko terliotis. Iš vakumo išimi, į orkaitę pašauni, nustatai taimerį ir gali kitais darbais užsiimti, kol skambutis nuskambės
O į Savą susiruošiu dažniausiai, kai Vagos nuolaidų dienos būna - gi užkietėjus knygomanė esu Tiesa, perku dažniau, negu spėju perskaityti. Ale knyga man visuomet malonus pirkinys

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-28 13:32

Man tai Rimi nereali parduotuve, visa laika vaziuoju tik i ja. Kartais, kai labai ne daug ko prireikia, tinka ir IKI ar Norfa, bet is esmes Rimi (bent jau Vilniaus Zirmunu) man be priekaistu - visada tvarkingai viskas sudeta, produktu pilna, mesu pasirinkimas geras, erdvi.. na net nezinau, tikrai nera prie ko prikibti. Stengiuosi vaziuoti veliau vakarais, taip isvengiu piko ir nebuna daug zmoniu. Tikrais nepalyginsi su Maxima.. isvis Maxima man tabu. Nekenciu jos visom prasmem ir niekada neinu i ja, net jei bunu salia

Eli.lt
Eli.lt

2007-09-28 20:47

Šiandien vakare vienoje Vilniaus Rimi buvo prekiaujama pasenusiu (vienos rūšies) pienu (galiojimas pasibaigęs jau vakar). Likusių pakuočių galiojimo laikas baigėsi šiandien. Nors tai mūsų mėgstamiausias pienas, teko rinktis kitos rūšies.
Įdomu, kam apie tokį faktą būtų galima pranešti? Nes tai ne pirmas kartas būtent tame pačiame prekybos centre. Esame turėję problemų ir dėl mėsos. O kadangi pirkome šašlyko, čekį dėl viso pikto jau išsaugojome

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-02 16:10

dazniausiai lankaus Rimi arba IKI...Rimi todel kad ten labai skanus varskes pyragas su braskemis o kai jau uzeini vieno daikto,tai iseini su pilnu maisu ir IKI skanus gaminami produktai (saldziuosius turiu omeny)... labai esu uzpykus ant Maximos sakiau gyvenime ten nebeisiu...kadangi mano epiliatorius dar neparvaziavo,tai skutuosi peiliukais, Rimi ju nebuvo,tai pakeliui uzsukau i Maxima,niu ir nusipirkau uz 31.99 (Venus nes skutiklis mano toks)..paskui po keliu dienu ziuriu,kad Norfoj jie kainuoja 24.99... niu tai jau taip siutas paeme! o dar daug kas sako,kad Maximoj pigiau

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-15 15:02

Maximoj pigiau, bet Norfoje pigiausia. O RIMI ir IKI kaip tik brangiau. Beje, koks ten tas pyragas? kazkaip dar neuzmaciau tokio

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-15 17:12

man senaiu arciausiai budavo rimi tai eidavau visada,kazkaip db brangu ten kai maxe arciau pastate,tei db i maxe ir einu

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-16 18:53

Kai Megoj būnu retai einu į tą RIMI. Labai nepatinka.. labai....

2

Viršun ^ | Forumas > Skundų knyga > Rimi parduotuvė

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (9)