Forumas > Kūno priežiūra > Bėrimas po depiliacijos
Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 322

2010-05-25 22:16

Sveikos : )

Turiu vieną problemėlę. Po depiliacijos išbėrė kojas. Niekada taip nebuvo nutikę. Kaip manote dėl ko galėjo taip nutikti ir kokias priemones naudojate nuo bėrimų?

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 13

2010-05-25 22:29

Sveikute,man taip anksiau budavo nuskuti nuo kojyciu plaukelius ir po keliu minuciu raudoni taskuciai matosi,bet pradejau naudoti nivea svelnu prausimosi krema su migdolu aliejumi ,ir pasakysiu tau tiesa nebesiskundzia ta problemele kuri dabar kamuoja tave ... galbut tau kitos merginos cia dar ka patars ,nenusimink...

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2010-05-26 12:30

O depiliacija - kokia pas tave?

Nes jei kremas - gal sureagavo alergiškai į kremą.

Jei skuti - gal jau laikas nustoti skusti.

Jei depiliavaisi vašku - ar tikrai prieš tai atlikai pilingą?

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

2010-05-26 14:01

Giedre 2010 05 26

O depiliacija - kokia pas tave?

Nes jei kremas - gal sureagavo alergiškai į kremą.

Jei skuti - gal jau laikas nustoti skusti.

Jei depiliavaisi vašku - ar tikrai prieš tai atlikai pilingą?

Skutu. O tai ką siūlai daryti, jei sakai laikas nustoti skusti?

2010-05-26 14:03

Zaliaake 2010 05 25

Sveikute,man taip anksiau budavo nuskuti nuo kojyciu plaukelius ir po keliu minuciu raudoni taskuciai matosi,bet pradejau naudoti nivea svelnu prausimosi krema su migdolu aliejumi ,ir pasakysiu tau tiesa nebesiskundzia ta problemele kuri dabar kamuoja tave ... galbut tau kitos merginos cia dar ka patars ,nenusimink...

Na gal reiks šitą išbandyt, jei niekas nieko geriau nepatars. Ačiū :)

2010-05-26 15:48

Na aš naudoju depiliatorių, nors įauginėja plaukeliai, bet kažkaip mažiau turiu problemų. Kadangi skutant jautrėja oda, juk pastoviai brūžini per odą.

Gal reiktų tuomet paieškoti kažkokio tinkamo kremo / aliejuko / losjono prieš ir po skutimo?

Eli.lt forumo DUK

2010-05-26 15:51

Giedre 2010 05 26

Na aš naudoju depiliatorių, nors įauginėja plaukeliai, bet kažkaip mažiau turiu problemų. Kadangi skutant jautrėja oda, juk pastoviai brūžini per odą.

Gal reiktų tuomet paieškoti kažkokio tinkamo kremo / aliejuko / losjono prieš ir po skutimo?

na epiliatoriaus vien dėl to ir nesirenku, nes nenoriu įauginėjančių plaukelių. Be to skausmui labai jautri esu. Gal depiliaciją vašku ir iškęsčiau, nes ten viskas užtrunka daug mažiau, bet jau epiliatorium tai niekaip.

2010-05-27 09:29

Ar esi bandžiusi? 

Nes epiliatoriumi ir vašku - visiškai skirtingi pojūčiai. Epiliatoriumi gaunasi kaip adatėlėmis tokiomis smaigstytų - ir tai nėra išties skausminga. Va, bandžiau rankas depiliuotis - tai čiut akys ant kaktos neiššoko Todėl rankas ir pažastis - tik vašku pas kosmetologe depiliuojuosi.

O kojas - nėra taip skausminga. Galbūt pradžiai, po skutimosi, kai plaukų šaknelės yra šiek tiek storesnės, tuomet gal ir skaudžiau (nors neužsifiksavo man toks skausmas), bet tuomet vašku irgi bus ne pyragai :)

Eli.lt forumo DUK

2010-05-28 10:51

Giedre 2010 05 27

Ar esi bandžiusi? 

Nes epiliatoriumi ir vašku - visiškai skirtingi pojūčiai. Epiliatoriumi gaunasi kaip adatėlėmis tokiomis smaigstytų - ir tai nėra išties skausminga. Va, bandžiau rankas depiliuotis - tai čiut akys ant kaktos neiššoko Todėl rankas ir pažastis - tik vašku pas kosmetologe depiliuojuosi.

O kojas - nėra taip skausminga. Galbūt pradžiai, po skutimosi, kai plaukų šaknelės yra šiek tiek storesnės, tuomet gal ir skaudžiau (nors neužsifiksavo man toks skausmas), bet tuomet vašku irgi bus ne pyragai :)

bandžiau. Per ašaras vieną koją nusiepiliavau, o antrą nebekenčiau ir nusiskutau. :D

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 515

2010-06-29 19:54

reikia naudoti priemones po depiliacijos, jos vėsina ir mažina dirginimą

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 153

2010-06-29 19:57

paskutiniu metu man irgi pradejo berti ir labai niesteti oda, kai nusidepliuoju.o po epiliavim tai net tokie spuogiukai atsiranda ir isnyksta tik po kokios savaites (o po tiek laiko man jau ve atauginet pradeda) tai taip ir negaliu niekur koju parodyt

Sukurtos temos: 14   Diskusijose pasisake: 233

2010-07-05 19:01

jei beria reikia naudot įvairius kremukus raminančius, pvz, su alaviju. Aš tai dar į tokius kremus prieš tepant ir kelis lašus kokio raminančiai veikiančio (pvz levandų) eterinio aliejaus įlašinu :)

Sukurtos temos: 34   Diskusijose pasisake: 571

2010-07-05 20:10

po depeliacijos pažastis geriau tepti ne kremu, o pudra, bet ir paskui dieną kitą nenaudoti dezodorantų ir antiperspirantų

2010-07-15 16:35

Ačiū Dievui, šis bėrimas tebuvo apsireiškęs tik tą kartą kai kūriau temą. O dabar tokių bėdų tfu tfu tfu nebėra.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 32

2011-09-12 00:38

Dziaugiames :)

levandų eterinis aliejus

Paskutinį kartą redagavo: Maryte26 (2011-09-25 15:17)

Viršun ^ | Forumas > Kūno priežiūra > Bėrimas po depiliacijos

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (8)