Forumas > Įvairios temos > Dovana vaikinui
3

Greta
svečias

2011-11-29 17:00

Ka padovanoti vaikinui 16 metu? :D D

Justė
svečias

2012-01-26 20:55

Galima padovanoti, sirdele, kuri issiskiria i dvi dalis ir susikabina magnetuku, tai yra pakabutis, as savajam tokia padovanojau :)  &w=600&h=600&ei=WaEhT_vWNMjb4QTuk6DyBw&zoom=1&iact=rc&dur=499&sig=109408655603038440276&page=3&tbnh=143&tbnw=142&start=50&ndsp=29&ved=1t:429,r:13,s:50&tx=80&ty=47">

&w=600&h=600&ei=WaEhT_vWNMjb4QTuk6DyBw&zoom=1&iact=rc&dur=499&sig=109408655603038440276&page=3&tbnh=143&tbnw=142&start=50&ndsp=29&ved=1t:429,r:13,s:50&tx=80&ty=47

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2012-02-07 16:49

www.lovito.lt nustebink savo partneri

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2012-02-10 16:08

Neseniai varleje mačiau tokia mini foto kamera berods už 100 lt. :D bet tokia mažyte i kišene telpa. Tai būtų nebloga dovana vaikinui kuris mėgsta fotografuoti. :) bet aisku tinka ir merginai. :) pas mane draugeliai netyčia ja aptiko ja tai kokia valanda seiles varvino :) tik paskui nusprende kad dar reiks imtis ir atminties kortele nes vietos biski mažokai. :)

nelogiska
svečias

2012-06-15 17:40

Sveikos, norejau paklaisti ka galima padovanoti vainui per pirma pasimatyma? :) ) kokiu turetumete minciu?

Ineta
svečias

2012-08-28 17:42

As pati nezinojau, ka apdovanoti, bet drauge parekomendavo sitai Seksualias kelnaites dviems tai zinai visai gera ideja gavosi - jam labai patiko :D

S.
svečias

2012-11-20 19:40

Šiaip visada esu už įdomias idėjas todėl pati nuolatos bandydavau būti kuo originalesnė.Esu dovanojus nemažai dovanų nes draugaujame jau 4metus todėl pasidalinsiu savo idėjomis,gal kam pravers.Gaminau dovaną kurioje daug mažų dovanėlių ir ant jų po lapelį su užrašu dėl ko dovanoju tą dovaną,viską sudėjau į dėžę ir supakavau gražiai: pirmiausia gaminau,,Vitaminus'' savo mylimiausiam kad būtų sveikas :D ant tuščios dėžutės nuo vitaminų užklijavau atspausdinus ant balto lapo pavadinimą ,,Meilės vitaminai'' ir aplink širdelių priklijavau o kitoj pusėj dėžutės(galima ir prie dangtelio pririšti ant kokios gražios blizgios juostelės lapuką su vitaminų sudėtimi:meilė šiluma sexualumas aistra bučiniai ir pan. viską įvardijau gramais iš mano širdeles(pvz.10g meilės,6g šilumos,20gsexualumo ir pan.) o į vidų tos vitaminų dėžutės įdejau spalvotus saldainius- širdeles(ju pirkti yra maximoj  prie saldainių ir šokoladų už ~3lt tokioje permatomoje apvalioje dėžutėje ).Tada dovanojau šlepetes ir parašiau kad mylimos kojytės nešaltu,šokolado-salžiam gyvenimui,puodelį-skaniausia kava lai būna galvojant apie mane. Pasiuvau pagalvelę (ką padaryti tikrai nesunku jei nors kartą gyvenime rankose laikėte adatą ir siūlą- 2 kvadratai 30x30cm susiuvau prikimšau vata iš senų žaislų ir išsiuvinėjau su karoliukais MYLIU TAVE ir žmogaus vardas,pagalvę pakvėpinau savo kvepalais,kurie jam patinka ir prikabinau raštelį-saldžiam miegui,tada dar dovanojau pleduką-kad mano mylimasis nesušaltų.Tada dar esu dovanojusi didelį rėmelį A4formato į vidų įdėjau atspausdintą lapą su sveikinimu ir užrašu p.s reikiamu atveju išdaužti stiklą ir idėjau tokias baltas kojines,tada gaminau kalendorių(juos daro daugelis fotoparduotuvių) su savo nuotrauka,kvepalus kuriuos pritvirtinau prie tokio kaip aš sakau mondro katino kurio rankos iš vielos todėl gavos kad katinas tuos kvepalus laiko,katiną su kvepalais idėjau į permatomą popierių ir pridėjau mandarinų.Tada dar esu dovanojus marškinėlius su užrašu FBI ir po apačia buvo raidžių iššifravimas Female Body Inspector(marškinėlius gaminau Kauno urmo bazėj,ten einat tiesiai toj pusėj kur traukinukas ant kampo yra labai faina parduotuvė kur tikrai pigiai gamina marškinėlius,daug pigiau nei T-idėjos) ir tuos marškinėlius įdėjau į saldainių dėžę draugas galvojo,kad gavo saldainių norėjo vaišinti svečius atidaro o ten marškinėliai.Dar dovanojau piniginę odinę,didelį indą čiulpinukų(nes jis didelis smaguris,saldainius pirkau taip pat Kauno urmo bazėj promo cash parduotuvėj~13lt) tada dar esu dovanojusi kitus marškinėlius su BMW ženkliuku nes vaikinas dievina šias mašinas ir kelnaites ant kurių uždėjo puikiai žinoma troll veidą su užrašu problem? O jeigu iš tokių ne materealių dovanų tai metinių proga padariau tokią staigmena parašiau sms kad draugas nuvyktų į vietą kurioje mes susipažinom ten palikau laišką,kuriame parašiau,kad myliu jį ir kur ieškoti kito laiško,kitas laiškas buvo vietoje kurioje mes pirmą karta pasibučiavom ten parašiau kodėl jį myliu ir pan. o trečias punktas buvo paminėtas antrame laiške,draugas turėjo mane surasti,o tai buvo vieta kurioje aš jo laukiau su dekučiu ir fondiu bei šampanu.Visos mano dovanos tikrai nustebino draugą ir jis liko labai laimingas :) ) tikiuosi kas nors pravers :) )

Akvile;)
svečias

2012-11-27 15:51

Ka siulot padovanoti vaikinui  17 gimtadienio proga? :)

Giedre
svečias

2012-12-06 11:55

Aš šiais metais darysiu staigmena draugui - padovanosiu maza dovanele, o po to didesne :D Tai va maza dovanele bus švariklis - tokia mase, kuri labai gerai isvalo klaviatura, groteles, cia su mintim, kad reciau valgytu prie PC :D ir dar pridesiu toki lipnu kilimeli Nano-Pad, kad automobilio salone neskraidytu daiktai. Na, o kai jau pagalvos, kad cia visa dovana, tuomet iteiksiu skrydi parasparniu, jis jau seniai apie tai svajoja :)

diana
svečias

2012-12-07 21:48

o ka manote apie puodelius su foto?bet jos nesimato,kol neipili karsto vandens i puodeli. o jeigu grandinelę su kryziuku? mano draugas didziaja dali praleidzia vairuodamas, tai sunku kazka isrinkti nes noriu kad matytu mano  dovana

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2015-10-21 18:26

Man dovanų paieškas labai palengvina Norų Saugykla www.norusaugykla.lt
Kai pati pradėjau savo norus užrašinėti, tai aplinkiniai irgi užsikrėtė :) Dabar bent jau artimiausiems draugams visada turiu kelis variantus, ką galima padovanoti ir neprašauti.

Čia taip pat rasi ir dovanų idėjų.

Ana
svečias

2016-06-13 10:06

Mano manymu, vaikinui tinka tokios  dovanos kaip puodelis, diržas, sąsagos, piniginė. Jei norisi labiau asmeninės dovanos, tuomet tiktų nuotrauka rėmelyje, arba nuotraukų albumas, savaitgalio išvyka dviems ir t.t. Bet kai gerai pažįsti žmogų neturėtų būti sunku išrinkti dovaną. :)

Gerda
svečias

2016-06-16 20:29

Svenciant gimtadienius ar kitas sventes reikia tinkamai pasiruosti. Ivairi sventine temine atributika ir dekoracijos el.parduotuveje www.evavaparty.lt.

3

Viršun ^ | Forumas > Įvairios temos > Dovana vaikinui

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (11)