Forumas > Įvairios temos > Dovana vaikinui
2

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 61

2010-09-13 14:44

cia ne savo vaikinui dovanosiu, todel noriu linksma kazka padovanot,kad butu pasijuokt ir kad isimintu :D

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2010-09-13 17:09

Na tai vis tiek kažką juk kartu veikiate? :)

Prisiminiau, mes per vieną gimtadienį buvom taip padarę: nusipirkom plastmasines taureles, kuriose galima užšaldyti ledą - gaunasi ledinės taurelės, iš kurių galima gerti gėrimus (rekomenduotina alkoholinius ). Užšaldėm jas iš vakaro, kad gimtadienio dieną būtų paruoštos.

Vakarėlio vinis ir buvo šitos taurelės - rekomenduoju tokią dovaną įteikti dar vakarėlio pradžioje, kai visi yra suvaržyti. Smagumas tas, kad nėra kur dingti: turi greitai pilti, greitai gerti ir greitai perduoti kitam, nes taurelės nuo karštų rankų tirpsta ir slysta akimirksniu :)

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

2010-09-13 19:56

Hm, nebloga mintis, ačiū! :)

2010-09-13 21:08

O šiandien buvom tokioje fantastiškoje smulkmenų parduotuvėje - Tiger - vadinasi, Kaune Mole yra. Tai matėm tualetinį popierių su ... sudoku paveiksliukais! Super :D Man šitas variantas labai patiko - užskaitau

Eli.lt forumo DUK

2010-09-13 22:29

Nu linksmų dalykėlių būna :D o dabar kaip tik iš po tavo žinutės šovė į galvą mintis kad reikėtų ant tualetinio popieriaus užrašyti sveikinimus, tostus ar dar ką nors :D

julija
svečias

2010-09-16 18:49

nezinau ka padovanot vaikinuj 24 metu proga,gal kas nors ka nors patars?

2010-09-17 12:31

Na merginos... negi vėl iš pradžių reikia tuos pačius klausimus klausinėti: kiek metų kartų, kiek ilgai pažįstami, kokie bendri užsiėmimai, koks jo hobis? Mes juk neatspėsime iš oro

Eli.lt forumo DUK

inga
svečias

2010-09-21 18:37

Sveiki kur galima  uzsisakyti ziebtuveli ir ant jo isgrawiruot wardus??

2010-09-22 08:14

Siūlyčiau žiūrėti per reklamos agentūras, kurios turi savo suvenyrų parduotuves. Graviruoti tikrai yra kur, tik tiek kad reikia pasidomėti - kad ir tuose pačiuose dideliuose prekybos centruose. Ir dar reikia sužiūrėti, ar tinkamas žiebtuvėlio metalas graviravimui - to geriau klausti pas pardavėjus.

Nors apskritai, tai aš esu prieš žiebtuvėlių dovanojimus Nes rūkymas žudo.

Eli.lt forumo DUK

Paulina
svečias

2010-11-11 17:35

O ka galetumete patarti padovanoti vaikinui puses metu draugystes proga? :) mes jau seni pazystami, esu dovanojusi per gimtadieni graviruota apyranke, noreciau si karta ka nors mielo ir silto sumastyti, bet truksta fantazijos:/ zadejau daryti romantiska vakariene ir pasitikti su apatinukais ir kaspineliu, jam tikrai patiktu, taciau gyvenu su kambarioke, ir jai ta diena nera kur dingti :( Jo hobis manyciau automobiliai, nes apie juos galetu kalbeti valandas, mat jis juos tvarko :D o po darbo dar vakariniame mokinasi, tai musu susitikimai dazniausia buna trumpi tai dazniausiai buname namie ar einame i kavines..

Dar turiu ideja, kadangi mobilus salia jo buna arciausiai kasdien, o jis mane vadina "katyte", tai mastau padovanoti pakabuka prie mobilaus katiniuka, kaip manote ar patiktu? Gal dar kas turite ideju? :)

2010-11-15 09:53

Sveikos, patarkite ką padovanoti vaikinui su Kalėdomis? :)

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 341

2010-11-15 10:16

Pernai per Kalėdas saviškiui padovanojau šiltas šlepetes su didelių šunų snukučiais. Deichmanne pirkau, nerealiai šiltos ir gražios :)  Labai gražu žikūrėt į didelį vyrą su mielais šuniukais ant kojyčių :)   :)  O vat šiemet senka fantazijos, senka.... 

2010-11-15 10:27

Aš taip pat buvau galvojus apie tapkes :) bet norėtusi kažka tokio nuostabaus padovanoti, kad vaikinas pasakuytų wau, bet niekaip nesugalvoju :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 322

2010-11-19 14:15

Kadangi Kalėdoms vienas kitam dovanojam tik simbolines dovanas tai tikriausiai padovanosiu pačios gaminto bananų džemo didelį stiklainį.

K r i s t ė
svečias

2011-02-23 12:46

Na, aš tai saviškiui, per jo gimtadienį padariau taip::
Susitikau su maždaug 50 Jo draugų pavieniui, ir visiem daviau lapukus, jog Jie parašytų pasveikinimą. Tada sudėjau tuos visus pasveikinimus į tokią mažą dėžutę ir saviškiui padovanojau (Jam tai buvo labai netykėta). Dar iš jo tevų (saviškiui nežinant) paėmiau visus jo dilplomus, atestada, gimimo liudijima, nuotrauka nuo pat kudikystes ik dabar. ir suklyjavau i albuma, ten dar sonuose prirasiau visokiu zodziu. Bet esme buvo tame, kad ten buvo viskas tarsi pasaka paeiliui surasyta, na ir zinoma i ta albuma vokeli su 100lt idejau. Tai labai jis dziaugesi ta dovana, ir jo draugai labai tai gyrė. :)

rasa
svečias

2011-04-06 16:38

na, zinote visada labai sunku issinkti dovana vaikinui, kazkaip merginai lengviau :) as ilgai negalvojus iejau i geradovana.lt svetaine ir paziurejau ka ten siulo. Tai nupirkau pasivazinejima "Drifto" bolidais. Patikekit kiek jam buvo daug ispudziu kai gryzo :) )

asanty
svečias

2011-04-10 17:47

Sveikos, arteja mano vaikino 23 gimtadienis ir niekaip nesugalvoju ka jam padovanojus

milda
svečias

2011-08-10 13:15

jei ieskot vaikinui dovanos tai tikrai pasiulysiu uzsukti i geradovana.lt portala ir ten pasiziureti kokiu dovanu yra. galima nuotykiu rinkini padovanoti, tik jau ne geliu ar dar kokiu menkniekiu

mergyyyna
svečias

2011-10-20 17:26

sveikos :) turiu klausima.. niekaip neturiu minciu ka padovanot savajma.. jam jubiliejus bus tad tikrai kazko reikia.. o minciu kaip ir laiko nera jau :(

Adrijana
svečias

2011-10-22 13:18

paneles padekite man,ka galiu nupirkti sawo draugui ,kokia dovana net nezinau ;( noriu jam padovanoti kanors tokio kad jam labai patiktu?gal turit kokiu minciu ;)

2

Viršun ^ | Forumas > Įvairios temos > Dovana vaikinui

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (9)