Forumas > TV laidos > Eurovizija 2010
1

Eli.lt
Eli.lt

2010-03-01 16:08

Na va, ir vėl  prasideda eurovizijos karštinė... 

Jau dauguma šalių išsirinko savo atstovus, lietuvaičiai irgi jau į pabaigą šio proceso.

Ar domitės? Ar žiūrite? Ar balsuojate renkant mūsų atstovą? O gal tik mintyse varneles susidėliojate už favoritus? Ar jau turite favoritus tarp kitų europiečių?

Kas, Jūsų  manymų, verčiausias šiemet atstovauti mūsų šaliai Osle?

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2010-03-02 11:06

Na vat šiais metais (pirmąkart!) nežiūriu... Gal dėl to, kad šiuo metu man Chorų karai svarbiau

Kitą vertus, kad ir ką išrinktų - vis tiek nepateksim į dešimtuką :)  Dainos gražios, tačiau toli mūsiškiams iki Eurovozijos. Gal Aistė galėtų kažką iškovoti, bet man iš principo jos daina nepatinka. Kita vertus, kaip šaliai, pirmaujančiai pagal savižudysčių skaičių.... labai jau tinkanti daina...

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

Eli.lt
Eli.lt

2010-03-03 19:14

Giedre 2010 03 02

Kita vertus, kaip šaliai, pirmaujančiai pagal savižudysčių skaičių.... labai jau tinkanti daina...

oi, gerai pasakei, prajuokinai

Man kažkaip iš lietuvaičių šiemet dar irgi niekas neužkibo atmintin, tik jau pagaunu save kur nors išgirdus atrankinę daina ją idėmiai besiklausančią- matyt dar analizuoju . Nors kita vertus, iš europiečių dar kažkaip irgi niekas neįsirėžė atmintin, nors ne visus dar ir perklausiau. Tai gal šiemt taip ir turi būti- visi ramesni, blankesni?...

2010-03-04 08:46

Man labai graži Saulės kliošo daina Nors ir visiškai ne eurovizinė. O dar tas berniukas, kur šoko

O Donato Montvydo daina tikrai buvo eurovizinė - gaila, kad susipynė bachūriuks

Eli.lt forumo DUK

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 515

2010-03-04 20:46

nebežiūriu, nes viskas būs kaip ir kitais metais. aš tik neuprantu, ko mes ten taip veržiamės?????/

2010-03-05 09:58

Aha, aš irgi buvau tos nuomonės ir tiesą sakant, atrankas vis pamiršdavau žiūrėti.

Oj negaliu - vakar tiek žviegiau Visų pirma - pamiršau, kad finalas, bet brangusis priminė, tad žiūrėjau berods nuo 7tos dainos. Ir BAC - Inculto su savo sidabriniais triusikais Net pašokau nuo sofkės :D Super!  Spėju, kad šiais metais bus viskas gerai su ta Eurovizija :) Kaip kad LT United važiavo ir Skamp'ai.

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt
Eli.lt

2010-03-05 10:03

nu šakės, aš irgi pamiršau, tik man niekas nepriminė, einu ieškot įrašo

2010-03-05 10:53

va va  - tekis :D

Inculto

Eli.lt forumo DUK

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 55

2010-03-05 16:46

man tas Jurgis tooooks gražus aš jį pamatau ir viskas. nežinau, kuo jis mane taip traukia, bet tikrai atisduočiau negalvojus... gal per aštriai pasakiau? 

Gražuolė Vasara

Sukurtos temos: 29   Diskusijose pasisake: 662

2010-03-16 11:39

eilinis Inculto bajeriukas, bet, kad jau ten ir politinio prieskonio kažkas randa...

2010-03-16 14:06

Na manau, kad kalbant apie politinį prieskonį - tai reiktų gilintis į dainos žodžius, kurių aš nelabai pakartosiu :)

Esmė ta, kad reikia žiūrėti tiesai į akis, kad tik vieninteliai lietuviai save laiko Vakarų europiečiais, tačiau  Europa dažniausiai deda lygybę su Rytų :)

Eli.lt forumo DUK

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 341

2010-03-16 15:42

Gera bus laida "Valanda su Rūta" apie euroviziją, iš anonso, tai labai pritariu Juozapaičio žodžiams... :)

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 515

2010-05-31 15:48

Na, įkišiu savi trigrašį....

Ši eurovizija-tikras nesusipratimas...turiu omeny laimėtoją, daina nieko ypatingo, o pas nugalėtoją galvoj išviso voratinkliai veiasi Lietuvių daina buvo net labai tinkama eurovizijai.... kiek žinau, daug kas Anglijoj ir ne tik, stebėjosi, kad lietuviai nepateko į finalą, jei būtų patekę, aukštą vietą būtų užemę... na bet čia nenuspėjama eurovizija...

O šiaip iš finalo dainų labiausiai patiko

Azerbaijan(už ją net savo balsą atidaviau),

Romania,

Iceland

Vyrą iš namų reikia išleisti pilnu skrandžiu, tuščiais kiaušiniais ir bučiniu ant slenkščio. Kai pirmas ištuštės, antri prisipildys ir pasiilgs trečio, vyras visada sugrįš namo

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 515

2010-05-31 15:58

Štai tikrieji eurovizijos nugalėtojai :O :O

Vyrą iš namų reikia išleisti pilnu skrandžiu, tuščiais kiaušiniais ir bučiniu ant slenkščio. Kai pirmas ištuštės, antri prisipildys ir pasiilgs trečio, vyras visada sugrįš namo

2010-05-31 16:18

A jo - šitas geras buvo

O man patinka Vokietija - aš taip ir maniau, kad ji laimės. Nes dar net nežinojau, kad šita daina yra eurovizinė, jau savo mašiniukyje vis pasigarsindavau :D Tai nelabai ir nustebino :)

Eli.lt forumo DUK

Sukurtos temos: 29   Diskusijose pasisake: 662

2010-06-01 15:26

na mes savo vietoj likom, o laimėtoja iš viso nepatiko

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 321

2010-06-16 13:29

Lena  laimėjo, nes jos daina buvo žiauriai išreklamuota - per visas stotis Europoje grojo vos ne nuo NM 

2010-06-30 22:36

aš tos Lenos dainos net neatsimeu

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 153

2010-06-30 23:14

na as tikriausiai dabar pasidarysiu Lietuvos priese man Inculto visiskai nepatiko.tie paraloniniai instrumentai jau baisiai atrode, o apie tuos triusikus tai isvis tyliu.baisiau negu baisu   vedejas ir tas juos isjuoke apsimaudamas, nekalbant apie Airijos komentatoriaus komentarus.manau kad tikrai buvo vertesniu vaziuoti.

2010-07-01 19:21

ir man jie nepatiko tad priešų gretos gausėja

1

Viršun ^ | Forumas > TV laidos > Eurovizija 2010

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (9)