Forumas > TV laidos > Šventinės programos
Sukurtos temos: 29   Diskusijose pasisake: 662

2010-01-04 15:36

šventės baigėsi, o ką TV gero parodė.ar šventinės programos pateisno lūkesčius?

mane šiemet visi kanalai labai nuvylė, nes praktiškai nebu  ką žiūrėti.o naujametiniai žiburėliai tokie lėkšti, kad net žiūrėti nesinori. nejau senienų rodymą galima pavadinti šventine programa

Eli.lt
Eli.lt

2010-01-04 20:37

Čia straipsnis šia tema. Matyt, tokio pačio nusivylusio žiūrovo, kaip ir pati

Manęs kažkaip tas faktas, kad "egzaminas neišlaikytas" pernelyg nestebina... Nors man, laimei, poreikio per šventes jungtis tv visai nebuvo, tai gal todėl ir nusivylimo tokio nepajaučio. Tik anonsuojami tie patys filmai, kaip ir kasmet, juoką sukėlė

2010-01-05 11:25

o šiemet man buvo aktualu, nes žadėjome su drauge švęsti, bet ją pavėluotas gripas užklupo, tad šventėm telefonu ir TV tikrai prisireikė, todėl ir vaikščiojau po visus kanalus, tad galiu pasakyti, kad tokio šlamšto šventėms buvo prikišta, kad net gėda, jei ne Rusijos koncertai pusė pirmos jau galima bnuvo miegoti eiti.ir dar mūsų TV kanalai svaigsta, kad jiems kažkokį mokestį reikėtu mokėti

Eli.lt
Eli.lt

2010-01-05 13:35

Prajuokinai, tai jie mums turėtų primokėti, kad n-tajį kartą rodomas laidas ir filmus žiūrėtume ir jų reitingus keltume, ar ne taip?

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 515

2010-01-05 21:15

o maniau, kad tik man šventinės TV programos pasirodė visiškas niekalas, o pasirodo aš ne vieniša su tokia nuomone

2010-01-08 14:34

manau, kad tas skurdumas TV programų iš mūsų televizininkų apsileidimo

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 321

2010-06-16 15:20

ne iš apsileidimo, bet iš taupymo. kuo paprastesnės programos - tuo mažiau išleidžiama pinigų

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 515

2010-06-30 22:29

taupo, o paskui pyksta, kad žiūrim ne lietuviškas TV

Viršun ^ | Forumas > TV laidos > Šventinės programos

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (12)
zxc