Forumas > Krikštynos > Dovanos Krikštynoms...
Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 436

2009-11-04 12:08

Ar krikštynos tik šeimos šventė? ar reikėtų kviesti draugus? svarbiausia - ar kolegos irgi turi pirkti dovanėlę? --kokia Jūsų nuomonė?

artimam mažyliui norisi dovanoti įsimintiną dovaną, o kaip svetimesniam?

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2009-11-04 12:57

Na jei nelabai artimi žmonės yra kviečiami į Krikštynas - manau, verta pasirūpinti ir dovanėlę: gali būti ir kokia mažutė.

Mano nuomonė, kad krikštynos yra išskirtinai šeimos šventė, tačiau šiuo metu pastebėjau, kad be baliaus, giminių ir artimųjų neišsisukama :)

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 291

2009-11-04 13:43

O gal mažylių mamytės gali pasidalinti savo patirtimi? Na, ką gavo dovanų krikštynoms, kas labai buvo naudinga ir pravertė? Gal kažokių originalesnių minčių?

Planuojam sveikinti krikštynų proga kelių mėnesių berniuką :) , esame tos šeimos pažįstami, pakviesti į ceremoniją? Patarkite ką nors, mielosios

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 113

2009-11-04 13:47

Siemet teko pabuvot krikstynose ,dovanojom pinigeliais ,nes buvo toks pageidavimas . dariau priedo krikstynu saldainiukus ,sampana ,kadangi padejau ir ruostis krikstynoms ,tai dariau ant kiekvieno gerimu butelio vaikiska paveiksliuka .

Svente buvo su muzikantais ,bet man kazkaip nepatiko , nes vaikelis su mama lieka kazkur nuosaly , nes groja muzika , sokiai . Na nezinau ,man tie muzikantai buvo visai ne prie ko

http://www.filmai.in/uzeik-28821.html

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 436

2009-11-23 17:32

lady 2009 11 04

O gal mažylių mamytės gali pasidalinti savo patirtimi? Na, ką gavo dovanų krikštynoms, kas labai buvo naudinga ir pravertė? Gal kažokių originalesnių minčių?

Planuojam sveikinti krikštynų proga kelių mėnesių berniuką :) , esame tos šeimos pažįstami, pakviesti į ceremoniją? Patarkite ką nors, mielosios

vienose krikštynose dovanojome sidabrinį šaukštelį, kitose - mergaitei - papuošaliuką - pakabuką... o darbovietėje nutarėm nupirkti žaislą... :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2010-03-21 11:24

Busiu kryksto mama, pirksiu torta, prisidesiu prie drabuzeliu pirkimo arba pirksiu (priklauso nuo kainos). Ar dar tureciau ka nors dovanoti ? Pasidalinkite idejomis :)

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2010-03-22 10:39

Nuo kirkšto tėvų dovana priklauso: ji gali būti mažytė, simboliška, tačiau vis tiek turi būti.

Geriausiai būtų koks nors daikčiukas, kurį gali pašventinti kunigas krikšto metu.

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 34

2010-03-22 15:07

Na, pasidalinsiu ir aš savo mintimis. Kai buvo krikštijamas mano vaikas, gavom dovanų didelį meškiną bendrai nuo visų. Krikšto tėvai prisidęjo tuo, kad aprengė vaiką krikšto rūbeliais.

O apskritai tai nežinau, kas pagal tradicijas priklauso nešti vaikui ar jo tėvams per krikštynas.Ko gero, kad teks eiti šiemet.Bet kadangi būsim tik svečiai, tai net nežinau, ar kažką pirksim.Juo labiau, kad nebus baliaus, o tik pietūs.

...Myliu savo gyvenimą, nes jis be galo gražus...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2011-06-28 00:21

Manau, daug kam pravers tikrai smagus įrašas tinklaraštyje www.pliusinismeskiukas.blogspot.com, ten tikrai nepaprastai gražios, originalios krikštynų dovanos, tiksliau krikštynų dovanų top10 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2017-05-11 14:25

O aš manau, kad dovanos krikštynoms turėtų būti simboliškos, kad būtų galima jas pašventinti. tai gali būti kažkoks pakabukas, suvenyras, kurį vaikas turės ne vienerius metus, gal netgi iki kol užaugs. nepatinka man kai dovanoja nuotraukas, žaislus, lovos pataliukus, rūbus, man tai tiesiog nepriimtina.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 13

2017-08-18 17:21

Nu nežinau... Mes netrukus krikšysime 7m. mergaitę, manau jai tikrai kur kas įdomiau ne simbolinė dovanėlė, o kokia nors patirtis, todėl norime padovanoti kokią smagesnę dovaną, kad būtų ir prisiminimas ateičiai :D Galvojam imti kokį jodinėjimą ar pasivažinėjimą ir pažiūrinėjus keletoje vietų patrauklesnius pasiūlymus radome čia https://www.laisvalaikiodovanos.lt/dovanos-pagal-kategorija/dovanos-vaikams gal esate kas išbandę ir parekomenduotumėte kokį variantą rinktis? Nes pirmą kartą darysime kažką tokio, tai rekomendacijos labai praverstų, norisi, kad ta dovanėlė sužavėtų mūsų mergaitę :)

Viršun ^ | Forumas > Krikštynos > Dovanos Krikštynoms...

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (8)