Forumas > Sporto klubai ir treneriai > Sporto klubai Klaipedoje
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6

2009-11-03 11:05

Esu lankiusi beveik visus Klaipedos sporto klubus. Turiu daug ka pasakyti , bet labai noreciau isgirsti ir kitu nuomones ka manote apie sporto klubus Klaipedoje. Dabar sprendziu i kuri eiti, tai noriu kad padetumete apsispresti :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 291

2009-11-03 14:24

Hmmm, aš iš Kauno, tad apie Klaipėdos klubus nieko negaliu pasakyti... Nagi, klaipėdietės, prabilkite... O tu nusivylei klubais Klaipėdoje??? Gal kokių pikantiškų naujienų turi??

Paskutinį kartą redagavo: lady (2009-11-03 14:24)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6

2009-11-10 12:17

Na nusivilt gal ir nelabai kazkuom teko, bet va kaip visada viskas remiasi i kaina....Ejau i Klaipedos viesbuti vasara, bet ant rudens dvigubai kaina pakele...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2013-09-24 17:10

Siulyciau cherry gym sporto kluba

Gyvenimą sunku suprasti. Reikia liūdesio, kad suprastum kas yra džiaugsmas. Triukšmo, kad įvertintum tylą. Ligos, kad suprastum kas yra sveikata. Kažką prarasti, kad įvertintum ką turėjai.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2014-01-28 12:41

Lim 2013 09 24

Siulyciau cherry gym sporto kluba

Sutiku aš irgi siūlyciau ji labai geros trenerės ir jauki atmosfera.

Nebijok žaizdų-jos užgyja..-Nebijok skausmų jie praeina.-Nebijok meilės-ji būtina.-Nebijok mirties-ji neišvengiama...Netgi usnys žydi patikėk moku būti gera..Sapnuok mane švelnia ir gražią.Gal tokios ir tikrovėj nėra.Netgi akmenis lietus pratašo.Aš stipri ir kantri,patikėk ir saugok gerumo nors lašą..O tada jau praeik arba mylėk...

Viršun ^ | Forumas > Sporto klubai ir treneriai > Sporto klubai Klaipedoje

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (12)
nam