Forumas > Plaukų priežiūra > Plauku priemones
Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4

2009-08-11 11:00

Taigi .Pakalbame apie plauku priemones ;) Gi reikia ir sampunu, ir kondicionieriu , ir balzamu,,bet gi yra ir kurie netinka ir kurie tinka . Pwz.kaip jums plauku priemones ir tokiu kosmetiku kaip avon,oriflame.?man asmeniskai is oriflame , ir avon nesisakau . Na tik gal koky ten plauku putas yra is oriflame labai geros plauku putos ir lakas volume.Ir tik 10 lituku te kainuoja ;) Dar man patinka ta nauja linija is oriflame HareX , :) ) nu pazyzdziu tas naujas plauku seriumiukas , visai gi nieko,,nu padiskutuojam

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 436

2009-08-11 13:30

aš perku kirpėjos rekomenduojams priemones - taip mažiau nusiviliu ir nereikiūa netinkamų priemonių dalinti draugėms...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 328

2010-06-22 23:41

Aš irgi klausau kirpėjos, bet kartais ir paeksperimentuoju pati. Nusiviliu - pirkinuku pasidalinu su tais, kuriems jis tinka.

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 515

2010-06-29 19:05

labiau pasitikiu savimi

Sukurtos temos: 14   Diskusijose pasisake: 233

2010-06-29 19:13

aš naudoju Milkshake Colour Maintainer šampūną ir kondicionierių :) atradau jį pas savo kirpėją. Iš parduotuvėse randamų dar man visai patiko Natura Siberica :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 43

2015-09-25 19:44

Aš naudoju natūralius ir vargo nematau, išvis buvau galvą plovusi moliu, vėliau išvis ėmiausi no poo ir vėl imiau natūralius šampūnus. Ką galiu pasakyti, po 6 kartų plaukų šviesinimo iš juodos plaukas labai normalus, blizga ir yra pilnai atsistatęs.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2016-03-14 11:59

Naudoju šampūnus kuriose tik natūralios sudedamos dalys, o plaukus palepinu kokosų aliejumi ir taip pat galius tepuosi aragano aliejumi. Plaukai būna švelnūs ir mažiau šakojasi, vidutiniškai kerpuosi kas 8 mėn.

Viršun ^ | Forumas > Plaukų priežiūra > Plauku priemones

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (14)