Forumas > Tarp mūsų mergaičių > Miegas - sveikata ir grožis
3

Sukurtos temos: 29   Diskusijose pasisake: 662

2010-06-08 14:26

man kartais net savaitgaly patinka pakristi kiaulamigio valandikei

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 321

2010-06-15 11:55

aš pastaruoju metu taip nusidirbu, kad ryte atsikelti negaliu... toks tinginys apima

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 322

2010-08-04 22:02

Anksčiau eidavau vėlai miegoti, o atsikeldavau kokią 11val. ir būdavau visai nepailsėjusi, be to visa diena nueidavo per niek. Dabar einu miegoti vėliausiai 23val. ir atsibundu apie 8val. ir jaučiuosi puikiai išsimiegojusi ir pailsėjusi. Be to daugiau lieka laiko kai keliesi anksčiau.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 328

2010-08-08 22:25

Labai miegas priklauso nuo lovos, nuo pagalvių. Kartais  kelių valandų pakanka pailsėti geroje lovoje ir  keliolikos blogoje.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 341

2010-08-24 18:38

aš esu pelėdžiukė, todėl man keltis anksti yra didžiausias košmaras :)  O vat iš vakaro, iki vidurnakčio ir dar ilgiau esu ypač darbinga, būtent tomis valandomis ir stengiuosi padaryti tai, kas yra būtina, kad ryte galėčiau patinginiauti lovytėj su kavos puodu :)  

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 16

2011-01-04 07:03

miegas labai svarbus musu groziui..

Kava geriame ryte, kad lengviau atsikeltume.. :D D

http://www.fm-group.lt

2011-01-19 15:24

Man tai patinka ilgai miegoti, tik kai atsikeliu, visad pajaučiu, kad galva labai sunki ir net nuvargusi... O va šiandien atsikėliau 7 ryto, nuveikiau daug darbų ir taip nerealiai gerai jaučiuos! Tikiuos iki vakaro ištempt ir neužmigt žiūrint CSI :D  

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2011-01-20 15:34

:D geras rodiklis - pažiūrėti CSI  :D

Aš irgi dažnai noriu sulaukti ir pažiūrėti iki galo ;) Tačiau... vis dažniau nulūžtų vos įsibėgėjus filmui :)

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

2011-01-20 15:48

Kaip taisyklė paskutiniu metu nulūžtu per paskutinią reklamą ir niekada nesužinau kuo viskas baigiasi :D  Vakar kaip tik taip ir buvo.... 

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2011-01-25 09:48

Deja, ir aš tau negaliu papasakoti - lygiai taip pat nulūūūžau

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 436

2011-02-03 11:26

Giedre 2011 01 25

Deja, ir aš tau negaliu papasakoti - lygiai taip pat nulūūūžau

organizmas pasako -ko jam reikia :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 32

2011-09-28 10:29

Miego sutrikimai

Nemiga dažniausiai būna susijusi su nerimu, kai išgyvenama dėl nemalonaus įvykio pasekmių ar nuolat svarstoma, kas atsitiks ateityje. Miegas taip pat sutrinka sergant įvairiomis psichikos ligomis, pvz.: depresija, generalizuotu nerimo sutrikimu, obsesiniu–kompulsiniu sutrikimu ar piktnaudžiaujant psichoaktyviosiomis medžiagomis. Bet kokia somatinė liga, sukelianti diskomfortą, skausmą, pvz.: sąnarių uždegimas, sutrikdo miegą. Įtakos turi įvairūs vaistai, ypač vaistai nuo traukulių, oraliniai kontraceptikai, preparatai, skirti skydliaukės ligoms gydyti, kt. Neigiamai miego trukmę, kokybę veikia nervų sistemos stimuliatoriai, pvz.: kofeinas, nikotinas, kt. Alkoholis labai smarkiai paveikia miego struktūrą – nemiga po ilgalaikio alkoholio vartojimo gali būti labai sunki ir trukti kelias dienas ar savaites. Mieguistumas (hipersomnija) pasitaiko žymiai rečiau nei nemiga. Viena dažniausių priežasčių, sukeliančių mieguistumą, yra miego apnėja (miegant sunku kvėpuoti, pritrūksta oro) ir narkolepsija. Hipersomnija stebima ir kitų psichikos ligų struktūroje: pradinėse depresijos stadijose, esant asmenybės, disociacinių, somatoforminių sutrikimams. Kai kurioms moterims mieguistumas periodiškai kartojasi, tai susiję su menstruaciniu ciklu. Ši būsena išsivysto ir esant lėtiniam neišsimiegojimui, pvz.: studentams, asmenims, dirbantiems naktinį darbą. Miego ir budrumo ciklas sutrinka lakūnams, žmonėms, keliaujantiems per laiko juostas, taip pat, kai nereguliariai einama miegoti ir keliamasi. Naktinio vaikščiojimo (somnambulizmo) atveju randami nedideli neurologiniai pakitimai, vaikščiojimas gali suintensyvėti pervargus, prieš tai neišsimiegojus.

Vaikų miegui gali trukdyti įpročiai, įgyti kūdikystėje, kuomet prabusdavo tam, kad jį pamaitintų arba įprotis miegoti šalia motinos. Vėliau, guldant į lovelę, vaikas jaučia psichologinę traumą. Kita priežastis gali būti psichologinė. Ėjimas miegoti turėtų tapti kasdieniu įprastu ritualu, ir vykti visada tuo pačiu metu. Kelti vaiko nereikia staigiai. Pažadinkite mažylį švelniai. Prabudimas turi būti laipsniškas, leiskite dar kurį laiką pasivolioti lovoje. Vaikai – dideli fantazuotojai, ir bet koks monstras iš filmuko jiems gali tapti realiu pavojumi, trukdančiu normaliam miegui. Taip pat vaikai gali prabusti nuo naktinio košmaro, naktinio siaubo ar naktinio vaikščiojimo. Nuolatiniai košmarai – tai nemalonūs ir gąsdinantys sapnai. Jie pažadina vaiką iš miego, o pabudęs jis prisimena sapno siužetą. Naktinis siaubas – tai labai stiprus siaubo ir panikos išgyvenimas miegant. Naktinio vaikščiojimo priepuoliai prasideda apie penktus gyvenimo metus. Sutrikimo priežastys gali būti rimtos, nuo genetinio polinkio iki epilepsijos. Bet dažniausiai tai ne patologijos, o tik vaiko miego ypatumai.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2012-11-07 11:13

Darbo dienomis tenka miegoti 3-6 val, o savaitgaliais 1 dieną galima pasilepinti ir 12 valandų miegeliu 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2015-06-26 13:43

Kokybiskai ir uztektinai miegant, net svorio numesti galima http://ciuzinys.blogas.lt/grozio-raktas-miegas-65.html :)

3

Viršun ^ | Forumas > Tarp mūsų mergaičių > Miegas - sveikata ir grožis

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (11)