Forumas > Veido priežiūra > Sausos veido odos priežiūra
Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 478

2009-06-21 15:17

Kalbėta čia forume apie riebia oda, o kaip jus prižiūrėti sausą veido odą. Kokius kremus naudojat, kaip veido odą lepinat?

Paskutinį kartą redagavo: Perliukas (2009-06-21 15:33)

...Jeigu gyvenimas tau duoda citriną, išspausk iš jos visą limonadą!....

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 515

2009-06-22 09:30

Visai nitikėtai vaistinėj atradau Iwostin kremus, kaina nesikandžioja ir poveikis neblogas :) O šiaip labai mėgstu agurkų grežinėlių prisidėti ant veido arba tokią kaukę darytis: 1/4 gerai prinokusio avokado ir 1 arbatinis šaukštelis riebios grietinės(tikros!), avokadą sutrinu ir sumaišau su grietine, tokią kokšę uždedu ant veido ir palieku 15-20 min. Šitą kaukę darau kai vyras nemato, nes Šreku vadina :O

Vyrą iš namų reikia išleisti pilnu skrandžiu, tuščiais kiaušiniais ir bučiniu ant slenkščio. Kai pirmas ištuštės, antri prisipildys ir pasiilgs trečio, vyras visada sugrįš namo

2009-06-22 10:49

Čiučiundra  tu mano atradimas, kokia smagi kauke, reikia ir man pabandyti, o tai tavo oda sausa? Nes mano tai labai sausa

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 515

2009-06-22 12:59

Mano oda žiauriai sausa, o be to dar labai jautri ir alergiška, todėl įprasta parduotuvinė kosmetika man netikdavo.

pirma nusipirkau šį kremą, bet jis man per mažai drekino

Dabar nusipirkau kitą, labiau drėkinamajį, bet dar jo nenaudojau, nes pirmo likučius "nedakaliau" :)

Čia gali pasiskaityti apie sausą odą ;)

Vyrą iš namų reikia išleisti pilnu skrandžiu, tuščiais kiaušiniais ir bučiniu ant slenkščio. Kai pirmas ištuštės, antri prisipildys ir pasiilgs trečio, vyras visada sugrįš namo

2009-06-22 14:36

Ačiukas, :) nes aš na niekaip sau normalaus kremo negaliu parinkti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16

2010-03-30 22:16

Mano tokia pati problema :/

Labai sausa oda :/

Nežinau jau net su kuo tepti, dabar naudoju "Eucerin" kremuką :)

Padeda aišku :)

Bet kai nusiprausi, vėl turi bėgti teptis kremu, nes oda atrodo nekaip, visiškai išsausėja....tai norėjau paklausti, gal yra kokių naktinių kremukų kurie būtų veiksmingi?

Ar tinka ir tas pats kurį naudoju dabar ? 

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 322

2010-05-18 17:59

Geriausia būtų pasikonsultuoti vaistinėje arba pas dermatologę, nes nebūtinai jums tiks tai, kas tinka man.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 329

2010-06-14 16:06

Naudoju tik Margaritos kremus. Tikrai labai geri ir odos neerzina

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 328

2010-06-23 01:34

Aš naudoju Garnier, nes mnao veido kraštų oda sausoka. Patarė kosmetologė. Kiti kremukai man nesiderina su kremukais riebiai odai. 

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 515

2010-06-29 20:33

medaus kremai padeda sausai odai

Sukurtos temos: 34   Diskusijose pasisake: 571

2010-07-11 21:08

man atrodo sus sausa oda gyventi geiau nei su riebia. padrėkini sausą ir eini sau, o va aš net riebią drėkinu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-10-04 14:58

Apie veido priežiūra ir odos tipus-  www.tavogrozis.com

Cosmo
svečias

2012-02-04 09:45

O aš savo sausą odą puosėlėju  www.muilokerai.lt  kremais, muilais ir aliejais.

Erika
svečias

2012-02-26 15:11

Siūlau pabandyti natūralu balzamą ( kremą ) labai sausai veido odai ( gal pasirodys kiek brangokas, bet tikrai vertas, tuo labiau kad 100% natūralus ir visai nedaug jo reikia )
http://www.naturalumas.lt/lt/veido-prieziura/balzamai-kremai-serumai/100-ekologiskas-balzamas-veidui-extra-dry-60ml.html

Taip pat siūlau veido šveitiklį, kuris yra natūralus, tinkantis visų tipų odai, ir mano nuomone ypač sausai, nes yra riebokas ( ir visai kitoks nei įprasti, nustebtumėt, kaina irgi didoka, bet verta, jo taip pat visiškai nedaug reikia )
http://www.naturalumas.lt/lt/veido-prieziura/veido-sveitikliai/100-ekologiskas-veido-sveitiklis-exfoliator-60ml.html

ina
svečias

2013-02-25 21:04

man tai visai netinka si linija, sausai odai

Viršun ^ | Forumas > Veido priežiūra > Sausos veido odos priežiūra

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (6)