Forumas > Planavimas ir nėštumas > Nėštumo nutraukimas
...
19
...

viktorija
svečias

2011-11-30 16:23

sveikos merginos, gal galite pasakyti kur kaune galima pasidaryti isvalyma, ir kokia butu kaina ?

Diamond
svečias

2011-12-01 20:27

Sveikos, nepykit bet man kai kurie pasisakymai atrodo kaip vaiku sapaliones,, bijau eit pas daktare nes mama suzinos ir is namu isvarys ir t.t.'' Jeigu cia kazkam kyla klausimu kaip nutraukti prasidejusi niestuma vaistais, tai gal is vis dar reikejo nesimylet arba myletis su apsaugom gal tada tokiu kvailu klausimu nekiltu. Suprantu yra tokiu kurioms tikrai reikia nutraukti niestuma del ypatingu priezasciu, bet nutraukt niestuma del to kad dar ne laikas tai yra absurdas, isgamos jus  o ne moterys.Mano mama kai manes laukesi norejo nutraukt niestuma, viska dare kaad tik butu persileidimas deja jai nepavyko ir gimiau as, patikekit jau praejo 22 metai, bet jai i akis as paziuret net negaliu, man slykscios tokios moterys kurios nori nutraukt niestuma del tokios priezesties kaip ,,dar nelaikas" . O tai kada jusu manymu but tas laikas? Gal jis niekada ir neateis? O gal kai ateis laikas , jus jau negalesite pastoti del pries tai padaryto isvalymo.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 16

2011-12-01 22:36

tu teisi Diamondman taip gaila savo buvusio maziuko,taciau kitoms nestuma nutraukti,taspats kas uoda uzmusti,bet tame forume turbut beprasmiska pries aborta kovoti...gaila kad sitaip.

Damond
svečias

2011-12-02 14:11

Tai cia ir nepakovosi, beprasmiska :) Suprantu tik tas, kurios niestuma nori nutraukti del kilusio pavojaus gyybei kudikio ar mamos, bet kitu tikrai nepalaikau...Pagal rasymo teksta ir minciu destyma sprendziu , kad dauguma cia pasisakiusiu merginu yra nepilnametes, bijancios tevu reakcijos. Taciau galiu tik viena pasakyti, kad ir koks skandalas kiltu del nepilnametes merginos niestumo, vistiek jis pasibaigtu tevu pagalba ir besalygisku atsidavimu, taciau akrtais ir pasitaiko isimciu :)

kara
svečias

2011-12-02 19:30

taip taip diamond

Katerina
svečias

2011-12-05 19:19

sveikos merginos...pasidariau pries beveik savaite mikroaborta,kad ir kaip skaudu teko tai padaryti...jai nevaikino pakelta ranka pries mane,gal dbr buciau dar laiminga neshtuke bet deja...tiesiog skaudu buna skaityti kaip panos varot ant merginu del visu situ dalykeliu,neduok dieve tai patirti,bet manau reik suprasti visas galimas situacijas...as taip pat buvau viena is tu kuri sake niekada to nedarysiu kad ir kas bebutu,bet deja,ivyko taip ko gyvenime negalejau pagalvoti.visoms gali taip nutikti,tad prasau nesmerkite viena kitos...

p.s. dar klausimeli turiu tokio pat likimo merginom kaip as,ar po mikroaborto jus kraujavote? ar is kart ar po kiek laiko? ir ar skaudejo po visko? nes esu truputi pasimetusi del savo sveikatos...o pas daktare apsilankimas tik penktadieniui uzregistruotas.

aciu uz supratima ir laukiu atsakymu

xxx
svečias

2011-12-12 15:33

Na visoms pasirodo visi baimiski pozymiai..nuo to priklauso ar tu bsugebesi save sulaikyti ir nesielvartauti prie to... seip nestumas yra gerai o is kitos puses nera gerai jei nesi tam pasiruosusi.... as  turiu dukryte ir zinau kas tai yra....niekada nepatyres to nezinosi ar tau gyvenimas sugadintas ar ne...vaikui bunant salia niekada gyvenimo nesugadinsi mazas kunytis turintis tavo krauja yra nuostabu..nuostabu ir gyventi kai  zinai kad yravdelko gyventi :P   na dabar vel baiminuosi  nes galvoju jog vel pastojau... jau antro dar nenorreciiau nepasiruosusi,,, bet is kitos p+uses ga....

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 16

2011-12-15 16:10

katerina man irgi neperdaug senai buvo atliktas isiurbimas,ir man pasake kad tepimas bus 3-4dienas,o po to tureciau susirgti,deja menesiniu nebuvo iki siol,nezinau ar tai komplikacija nes nera dabar mano gyditojos,tiesa viena diena nuejau pas gyditoja  ji tada dar buvo,del to ir kaip tik tada truputy pasirode kraujo,tai neziurejo,o namo parvykus daugiau nieko ir nebebuvo...

hipnoze
svečias

2012-01-02 22:01

as nescia jau 18dienu. man irgi buvo tie spazmai pilve ir labai nugara juosmens srityje skaudejo, kaip sakoma strenas. bet tai tikrai nera persileidimas :)

Aurelija
svečias

2012-01-02 23:31

Sveikos visos, as studijavau bendrosios praktikos slauga, ir teko dirbti dienos chirurgijos skyriuje su ginekologinemis oreacijomis. Esu maciusi tikrai nemazai abraziju (issiurbimu). Maciau, kad moterys daro ir atrodo,jog ne nesijaudina. Be to, skaiciau, kad kazkuriu sudvejojo,kaip daktarai ziures i 25mete,kuri darosi aborta... Nesamone. Seseles kreiviau ziuri i nepilnametes. Pamenu, kad viena mergina paluzo pabudus is narkozes, jai buvo 20 ir ji beprotiskai verke. Ir man sake, kad niekada nedaryciau tokio dalyko, bet jai nutiko didele nelaime, todel teko darytis valyma. Merginos, stenkites save saugoti, vartokite kontraceptikus, jei turite ar gyvenate su vaikinu. Bus ramiau, manau, ir naudingiau Jums,nes islaikysite galimybe ateityje pastoti ir buti mamytemis. :)

XX
svečias

2012-01-08 16:14

Skubiai reikia kontaktų, kur Vilniuje padarytų valymą be siuntimo ir kokia kaina? Gal kas nors darėtės?

Ji
svečias

2012-01-08 16:24

Žiauru klausyti, kaip mėtote purvus ant panelių, net nežindamos jų situacijos. Vadinate kvailomis ir liepiate saugotis, vartoti kontracepciją. O ką daryti tada kai naudoji dvigubą apsisaugojimo priemonę(ir kontraceptikus ir prezervatyvus) ir vistiek pastoji, juk tokių atvejų pasitaiko. Ir nėra galimybės auginti vaikelį tokiomis sąlygomis kokiomis jis nusipelnė. Ar manot, kad vaikas bus laimingas matydamas verkiančią ir depresuotą mamą, kuri nežino kaip jam suteikti reikiamas sąlygas?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-01-11 22:49

Teisingai, nera ko paneliu purvais drabbstyti, taigi gyvenime atsitinka tas, ko niekada nesitiki! As pastojau 19 metu, mano tevai griesti , augino mane lyg ant adatu, ir net 19 metu budama bijojau pasakyti jog as nescia!! Aborto nenorejau daryti, ir nebuvo pinigu tai pasidaryti, su draugu dabar vyru uz galvos susieme vaiksciojom nezinodami kaip viska pasakyti, kol 7 nestumo menesi mama nepaklause kodel as taip dienom storeju ar as nescia tiesiog, tada tik tiesa pasakiau kad laukiuosi, o teva ji ramino 2 menesius nes buvo begalo pasimetes! ir pagimdziau dukkryte, apsizenijau uz vaiko tevo, gyvenAme kartu, man 21 vaikui 1 metukai, ir stai vel pastojau, bet ruosiuosi pasidaryti isvalyma kadangi ir tai sunkiai sukames sio krizes metu, as baigusi 13 klasiu, nedirbau ir nedirbu, gaunu i soc tik 97lt, vyras minimuma, ir kaip jusu manymu mano atveju reiketu isgyventi kai turi islaikyti buta, vaika ir pats tureti kanors pavalgyti? o jai antras vaikas tai kur detumemes? geriau vienam vaikui nieko netruktu negu dviem nieko negaletum duot.  Manau isvalymai nera taip baisu kaip abortai, ir jaigu zinai jog negalesi vaikui nieko duot o esi nescia tai nieko nebelieka daryt kaip issivalyti....kiek vaiku gyvena gatveje,vaiku namuose , kiek vaiku kuriu tevai juos kaltina nukencia sumusimais,ismetimais su vezimeliais,jum negraudu mayt girdeti to?? tad nesmerkite tu paneliu, moteru kurios geriau paaukoja ta dar nesusiformavusi gemala, negu ji gyva sutverima musa, palieka gatveje ir t.t turetume geriau patarti psihologiskai o ne smerkti, nes smergimai priveda kartais ir prie savizudybes...esu maciusi daug situaciju.........

Greta
svečias

2012-01-13 13:17

O tu vartojai kokią kontracepciją?

Emilija
svečias

2012-01-19 01:55

Sveikos,puikiai žinau ką jaučiate ir ką išgyvenate. Praeitą rudenį man įvyko pats skaudžiausias gyvenimo smūgis.Atsimenu viską dar iki šiol su ašarom akyse. Myliu vaikelius,bet savo negalėjau turėti,nebuvo jam sąlygų ir galimybių. Apie šį įvykį žino tik du žmonės,labai skaudu apie tai šnekėti.Norėčiau išsipasakoti draugėms,bet dar ne tas amžius. Buvo baisu, vos nenumiriau, namie pradėjau nesustabdomai kraujuot, skausmas buvo nepakeliamas, greitaja išvežė į ligoninę, liepė pasidaryt testą buvo teigiamas,buvau ištikta šoko,net neverkiau  nes negalėjau patikėt.. Kitą dieną atsimenu tik tiek kad suleido narkozę,suskaičiavau iki 5 ir atsibudau jau palatoj,nežinau net ką man darė... Matyt ir nesužinosiu,nes net nenoriu žinot ar įsivaizduot kas vyko. 

agnulyte
svečias

2012-01-25 10:38

Mielosios, kurios siuo metu esate nescios ir svarstote ka daryti, gimdyti ar ne......jus dabar landziojate po ivairius forumus ir tarsi ieskote atsakymo, nerasite jo cia, nebent norite save dar labiau skaudinti ir jums patinka save kankinti. Cia daug ivairiu nuomoniu, bet tai tik svetimu zmoniu nuomones, jusu gyvenimas pasisakantiems visiskai nerupi, ar bent viena pasiule realia pagalba, ne.....ji tik pareiske savo nuomone. Geriau negaiskite cia laiko ir nesigadinkite nervu, priimti sprendima turite su vyru, draugu, jei jo nera geriau pasiguoskite gerai draugei, o geriausia mamai, aiku, jei yra tokia galimybe. Bet sprendima priimsite tik JUS, kad ir koks jis butu. O toms, kurios gula kryziumi pries nestumo nutraukima, noriu pasakyti tik viena, niekada nebukite niekam kategoriskos, nes nezinote ka gyvenimas jums iskres, gerai, gal jus viska planuosite ir ....netycia pastosite, ir bus tai .... - tas vaikelis, kuriam tiesiog neturesite salygu, vienoms tai gali buti 2 -tas, kitoms 4 - tas, bet ta riba manau visoms yra, na nekalbu apie asocialias seimas, ten visai kita tema. Nesedziu mamu forumuose ir nediskutuoju nuo ryto iki vakaro, tiesiog neturiu tam laiko, visas demesys yra skiriamas ESAMIEMS vaikams. Sita zinute yra sirta butent toms, kurios papuolusios i dviprasmiska situacija gimdyti ar ne, cia iesko atsakymo. NERASITE CIA JO, geriau kuo greiciau priimkite sprendima, domekites tik tuo kas jums dabar reikalinga, greiciau eikite pas ginekologa, pasidarykite HCG kraujo tyrima kuris jums parodys kiek tiksliai esate nescia (mazo nestumo echoskopas nerodo), neskaitinekite cia nesamoniu, o apsvarstykite visas galimybes auginti vaika ar nutraukti nestuma, kuo anksciau priimsite sprendima tuo  bus geriau ir jums ir vaikui, pas ginekologa reiks ne tik siuntimo, bet ir tyrimu norint nutraukti nestuma, todel negaiskite, uzsiregistruokite i gydymo istaiga, kurioje planuojate atlikti procedura. Gydymo istaigoje niekas jusu nesmerks ir neatkalbines nuo priimto sprendimo, tiems kurie atlieka tokias proceduras yra kazdienybe. Jei nusprendete negimdyti, kuo greiciau viska atliksite tuo bus geriau, anksyvam nestume ji paprastesne jums bus psichologiskai. Po proceduros nedriskite galvoti, o kas butu buve jeigu.....atgal laiko neatsuksi, reikia ziureti tik i prieki ir viska daryti, kad ateityje butu tik geriau. Ir tos, kurios raso, kad gailisi adr vis po 10 - 15 metu, to ka padare, tai jau saves kankinimas nes jos nuolat galvoja apie tai, tada prasideda salnai, ivairios baimes ir t.t. Jei sunku negalvoti, raskite veiklos, kuri pades jums nutolti nuo blogu minciu. Visai tai is asmenines patirties, todel toms, kurios esate ant apsisprendimo slenkscio geriau susikoncentruokite i savo galimybes ir kuo greitesni apsisprendima, sekmes jums, viskas bus taip, kaip jus noresite.

Zuzi
svečias

2012-02-13 14:48

nekenčiu savo drauges... feeeeeee... ji pasigimde durna vaika 18-os, nors sakiau jai, kad negimdytu... dabar istisai sedi namie, niekur neina ir tik tasosi su tuo vaiku... nepatinka, kad gimde, nes neber man su kuo tusintis... jos neistempsi nei i kina, nei i tusus, nes jai tik svarbu tik tas jos vaikas. nesuprantu, ka sunku seneliams kokiam vakarui palikt??? bet geriausia butu buve, jei butu laiku nuvarius ligoninen, nebutu dabar tiek problemu

tapati
svečias

2012-02-16 13:53

na tu cia suskelej, su vaiku tasosi ir t,t,. nera su kuom pasitusinti... zinai tokia tada tu ir drauge, tik tusams... gyvenime mes kiekvienas sprendziame kaip mums gyventi, ir ne aplinkiniams spresti ar smerkti...  susirask kita drauge ir tusinkis, nes zitai merginai su vaikiuku manau maza tu drauge... gaila kad tavo protas paskui uzpakali vaiksto...

nesvarbu
svečias

2012-02-27 14:44

as jau turiu dvi mergaites . su pirma mergaite kai pastojau draugas sule pasidaryti valyma bet as nesutikau nors buvay dar nepilnamete . kai pastojau su anta irgi siule pasidaryti valyma as ir vel nesutikau nors pastojau kai pirmai mergaitei nebuvo ne metuku . dabar jis labai jas myli ir jomis dziaugesi . ir vel pastojau ir vel siulo darytis valyma ir nebezinau ka daryti as nenoriu darytis valymo .

NESVARBU
svečias

2012-02-27 14:52

sveikos as turiu dvi mergaites mano draugas kai pastojau su pirma mergaite ir su antra norejo kad daryciausi valyma bet as nesutikau o dabar jis jas labai myli ir dziaugesi jom . o dabar vel pastojau ir vel nori kad daryciausi valyma bet as nenoriu ir nezinau ka man daryti ?

...
19
...

Viršun ^ | Forumas > Planavimas ir nėštumas > Nėštumo nutraukimas

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (8)