Forumas > TV laidos > TV3 Nuodėmių dešimtukas
Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2009-06-04 08:17

Ar žiūrėjote?  Paplepam, kaip jums patiko, kaip nepatiko?

Aš tik pradžiai galiu pasakyti, kad vedėjas su baltu kostiumu juodame fone žiūrėjosi super Tik viena mintis kirbėjo -jaučiu eičiau ir aš tokią laidą vesti, kad tik apie mane niekas nekalbėtų :D

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 515

2009-06-04 11:08

Pabaigą žiūrėjau  ką galiu pasakyti... kažkaip nepatiko, eilinė paskalų laida

Vyrą iš namų reikia išleisti pilnu skrandžiu, tuščiais kiaušiniais ir bučiniu ant slenkščio. Kai pirmas ištuštės, antri prisipildys ir pasiilgs trečio, vyras visada sugrįš namo

2009-06-04 11:26

Aš irgi nusivyliau... Ne taip, kad paskalų laida, bet jau juoda paskalų laida...

Laužia informaciją iš nieko, jau net pašnekovai erzinasi ir nenori šnekėti apie nieką. O dešimtukas tai iš viso nesupratau kaip sudarytas, nes tiesą pasakius net nesupratau, kuo jie rėmėsi tą dešimtuką sudarinėdami.

Eli.lt forumo DUK

2009-06-04 13:36

Negi daugiau niekas nežiūrėjo? Čia aš viena tokia pletkų ištroškusi :D

Eli.lt forumo DUK

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 291

2009-06-04 16:01

Vedėjas simpatiškas ir pavardė jo... O šiaip kažin ar nepabos tas baltas kostiumas visą laiką. Iš tikrųjų tai paskalų ta laida, panaši į "Kakadu" ar kokius "Paparcus". Man nelabai...Taip atsibodo, kad nebegaliu...Va mane tai labai maloniai nustebino "Auksinės gervės" apdovanojimai ir vedėjai buvo super :) . Humoras ne vulgarus ir šiaip myliu aktorius. Nežinau, ar tas "Nuodėmių dešimtukas" yra kažkuom geresnis nei kitos bulvarinės laidos.

Gal jau pasenau - bet vakarais žiūriu "Nekviestą meilę" ir žinias? Kas nors žiūri šį serialą? :)

2009-06-04 16:14

Tiesą pasakius, Kakadu Super LT dar galima žiūrėti, čia kiek supratau buvo taikyta į laaaaaabai "geltoną" žurnalistiką, prie kurios mes Lietuvoje dar tikrai nesame įpratę.

Man rods, esu mačius užsienio kažkokį panašų variantą... Kur tempia tempia guma, tą patį per tą patį sapalioja prieš kiekvieną reklamą ir pradedant laidą, tačiau rezultatais tenka nusivilti.

Eli.lt forumo DUK

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 478

2009-06-11 11:35

Vakar žiurejau, o čia buvo kartojimas ar nauja laida? 

...Jeigu gyvenimas tau duoda citriną, išspausk iš jos visą limonadą!....

2009-06-11 12:04

Sorry, bet aš jau tokio bulvaro nebežiūriu.... Šiaip pirmąkart pažiūrėjau - įdomu bus, kokio formato laida bus.

Eli.lt forumo DUK

2009-06-11 23:01

Kažin, o kodėl nėra laidos "Dorybių arba gerų darbų dešimtukas"? Kad vat parodytų, kas savaitę kaip geri darbai daromi. Nuodėmės masina, traukia žiūrovą, ir viskas tik dėl jo yra daroma. Bet įdomu, kodėl geriems darbams skiriama mažiau dėmesio. Kartais paorganizuojama gerumo akcija, arba vieną kartą per metus įteikiami gerumo sparnai. O vat tegul būna laida kartą per savaitę apie paprastų žmonių gerus darbus ir bus "ant" Lietuvėlės smagiau :) .

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 55

2009-06-12 08:49

Per LRT renka Lietuvos šviesuolius,bet ši televizija tikrai nėra populiari...

Gražuolė Vasara

2009-06-12 09:12

Atsibodooooooo bulvaras... O man LRT pirmoj vietoj - ziuriu "Dinge", "Panorama", "Labas rytas" kiekviena ryta paklausau, kai keliuosi. O per šios televizijos antrąjį kanalą parodo super nekomercinių filmų :) ... Kai pataikau įsijungti tai taip geeeeeeeera pasidaro.... Ir dar spektaklius rodo, o aš juos dievinu... :)

Sukurtos temos: 29   Diskusijose pasisake: 662

2009-07-09 17:24

pliotkai kitu pavadinimu

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 321

2010-06-16 14:11

galėtų būti daugiua tokių laidų, bet kad jau tie 10-kai labai pritempti - va tas tai atgraso

Viršun ^ | Forumas > TV laidos > TV3 Nuodėmių dešimtukas

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (10)