Forumas > Moters sveikata > Rūgštingumas
1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 11

2009-05-25 10:51

Kaip kovojate su rugstingumu? Turiu dazna rugstinguma, pati geriu Maalox suspencija nuo skrandzio skausmu, svelni man tinkanti jinai,greitai sutvarko visa virskinima. Ka jus darote jeigu kyla vadinamos rugstys?

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 76

2009-06-04 11:25

Man daznai kyla rugstingumas, bet stengiuosi pirmiausia griebtis ne vaistu, o liaudisku ir mociutes patartu metodu, nes su tais cheminiais vaistais nelabai norisi prasideti. O kas cia per maalox?

life is a highway, I wanna drive it all night long!  :)

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2009-06-04 11:30

O kokios būtų liaudiškos priemonės? :)

Man padeda ramunėlių arbata su kmynais. Labai gera yra Gastroherba arbatėlė - net sustojusį skrandį pagydo ;)

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

2009-06-04 15:43

jei nera rimtu skrandzio sutrikimu, rugstingumo galima isvengti siek tiek pakeitus gyvenimo iprocius. Benarsydama pasveik.lt radau tokius patarimus:

*per dieną patartina valgyti 5-6 kartus;
*nepersivalgyti;
*nevalgyti 2-3 valandas prieš miegą;
*atsisakyti riebaus maisto, šokolado, alkoholio, kavos, aštrių prieskonių, mėtų, nerūkyti;
*žmonėms, turintiems antsvorio, patartina normalizuoti kūno svorį;
* vengti nervinės įtampos ir streso.
*naktį patartina miegoti 10-15 cm pakeltu galvūgaliu;
*ilgai nedirbti pasilenkus;
*nedėvėti juosmenį veržiančių drabužių.

turbut visiems zinomi dalykai, kuriuos kazkodel vis pamirstame.. Mirkt

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 291

2009-06-04 15:50

Nežinau, ar čia turi įtakos, bet man tos rūgštys aprimo, kai nustojau gerti kavą ir valgyti juodą duoną :) . Dabar viskas tvarkoj...Manau, kad didžiausią įtaką turi sveika mityba... Reikia labai save prisižiūrėti, nekimšti jokio šlamšto, nes kitaip skrandis pyksta... O sveika mityba turi tiek daug pliusų, kad ojojoi :) .

O tu nejauti nuo ko tau rūgštingumas padidėja? Ar bandei atsisakyti tam tikrų produktų?

2009-06-04 15:56

lady 2009 06 04    

Nežinau, ar čia turi įtakos, bet man tos rūgštys aprimo, kai nustojau gerti kavą ir valgyti juodą duoną :) . Dabar viskas tvarkoj...Manau, kad didžiausią įtaką turi sveika mityba... Reikia labai save prisižiūrėti, nekimšti jokio šlamšto, nes kitaip skrandis pyksta... O sveika mityba turi tiek daug pliusų, kad ojojoi :) .

O tu nejauti nuo ko tau rūgštingumas padidėja? Ar bandei atsisakyti tam tikrų produktų?

bandziau stebeti, bet pasirodo kas kart vis kuo kito maisto sukyla rugstis :) Galbut cia nuo nuotaikos priklauso?  :)

2009-06-04 16:04

Šiaip tai sakoma, kad visos ligos nuo nervų, tai gal jautri labai esi... O jei nuotaikos nėra tai manau, kad ne tik rūgštingumas gali padidėt, bet ir visokios depresijos, nostalgijos  ir šiaip grožio bėdos prasidėt... Aš tai stengiuos sau kakaip vis nuotaiką pasikelt :)

2009-06-04 17:02

siandien pietavau su drauge tai ji patare raniberl pavartoti nusipirkau reikes pameginti. beto puslapyje www.pasveik.lt/raniberl-lengva-pamirsti-remeni/padidejes-skrandzio-rugstingumas/12108 radau informacijos apie si vaista :) Ziuresiu efekto :)

2009-06-05 11:37

Na kaip tau pasakyti.... Raniberl aš nesakau, kad tai blogas vaistas. Bet suprask, kad jis šalina tik problemos pasekmes, o pačios problemos tai jis nepašalina.

Norint sureguliuoti rūgštingumą, reikia kokį mėnesį (mažiausiai) gerti specialius vaistus, tuomet itin prižiūrėti savo mitybą (dažnumą ir maistą). Va tada ir Raniberl neprireiks :)

Eli.lt forumo DUK

2009-06-08 18:15

Kartais kai negali atsispirti pagundai ir suvalgyti kazka skanaus, nors zinai, kad nuo to gali sukilti rugstingumas, tai tiesiog geriau po ranka tureti vaistu. Na pvz man padejo raniberl, nes juos patogu vartoti ir efektas gan greitai jauciasi. Siaip nebandziau kitokiu vaistu, galbut ir jie padetu.

2009-06-09 14:51

Kaip gerai, kad man tokių vaistų nereikia... Šiaip tai daugelis žmonių turi šią problemą... Aš vis laikausi nuomonės, kad sutvarkius mitybą, dings ir rūgštingumas... Reikia valios turėti :) .

2009-06-10 15:47

Eli.lt forumo DUK

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 478

2009-06-11 11:34

Jau rašiau kad nuo rūgštingumo gerai gerti sultys rauduonųjų bulvių.

...Jeigu gyvenimas tau duoda citriną, išspausk iš jos visą limonadą!....

2009-06-11 22:53

O tos bulvių sultys kažin ar kitiems organams negali pakenkti? O koks jų skonis? :)

2009-06-12 10:07

Na kad negaliu pasakyti, tik žinau,kad žmonės geria nes su rūgštingumų turi problemų ir viskas gerai.

2009-06-12 11:55

Pažiūrėjau aš į savo bulves - tokios susiraukšlėjusios, suvytusios ir pagalvojau, kokios čia dar sultys :) . Reiks palaukt šviežių, nes iš tų senų manau rizika šiek tiek spaust... Geriau nerizikuoti :) .

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 11

2009-06-13 09:37

purpurine 2009 06 04    

Man daznai kyla rugstingumas, bet stengiuosi pirmiausia griebtis ne vaistu, o liaudisku ir mociutes patartu metodu, nes su tais cheminiais vaistais nelabai norisi prasideti. O kas cia per maalox?

Maalox tai svelni suspencija pienuko pavidalo,tai vaistukas nuo remens ir skrandzio skausmu.Reiktu gerti viena pakelio turini pajutus skrandzio skausma :) , man tai padeda sie vaistukai,aisku geriau kad nereiktu is vis jokiu vaistu :)

2009-06-15 09:46

lady 2009 06 12    

Pažiūrėjau aš į savo bulves - tokios susiraukšlėjusios, suvytusios ir pagalvojau, kokios čia dar sultys :) . Reiks palaukt šviežių, nes iš tų senų manau rizika šiek tiek spaust... Geriau nerizikuoti :) .

kiek girdejau tai senos bulves tokios kurios yra susiraukšlejusios yra labai nevertingos, netgi nuodingos. 

2009-06-15 15:26

Reikes isbandyti bulviu sultis, skamba idomiai :) Siaip bandau susibalansuoti savo mityba, kad nereiketu nieko naudoti. Bandziau maalox, bet man nelabai patiko tos suspensijos kvapas, tai nelabai naudosiu ateity tu vaistu, reiks ko nors konkretesnio, sese bande raniberlo, sake jai padejo ir ji labai patogu nesiotis visa laika, bei bet kada isgerti. :)

2009-06-15 16:05

Vakar nusipirkau šviežių bulvių :) ).... Galvojau išsispausiu sulčių, bet pagailo man tu šviežių bulvyčių... Geriau jau aš jas virtas suvalgysiu :) . Labai skanu

1

Viršun ^ | Forumas > Moters sveikata > Rūgštingumas

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (12)