Forumas > Įžymybių stilius > Nestilingiausia Lietuvos...
1

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-23 00:53

Kokie veikėjai jums patys nestilingiausi ir nusipelno vertingų stilistų patarimų?

Niekada nesupratau ir nesuprasiu mūsų dainininkų, muzikantų, kurie pvz nesivargina koncertų metu persirengti šventiškesniais kostiumais, stilinga apranga, o lipa ant scenos tais pačiai drabužiais (neretai nutrintais ir nuskalbtais) kaip "iš gatvės" Nei stiliaus, nei supratimo, nei pagarbos žiūrovui.

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-23 09:45

O gal tai stilius "kaip iš gatvės"?

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-23 11:43

Ne. Tai stilius "tiks ir taip". Kaip atėjo, taip ir užlipo. Su amžinai nudrengtais džinsais, purvinais batais ir nuskalbta maike. Čia ne stilius, o visiškas nesusipratimas

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-23 15:43

Pernai metais,kai buvau Londone,ten vyko Live 8 koncertas,kurio metu pinigai surinkti buvo skiriami Afrikos badaujantiems,susirinko pagroti Pink Floyd,stebėjau jų pasirodymą su draugu pube per didelį ekraną ir labai krito į akis,jog visi grupės nariai su nuskalbtais marškinėliais,nusitrynusiais džinsais ir sudėvėtais kedais.Kažkaip ir primiršau tą vaizdelį,gal po dviejų savaičių randu žurnale (berods Ok) straipsnį,kuriame kritikai labai palankiai įvertina Pink Floydų apranga,atseit kokie šaunuoliai,atėjo į sceną su paprastais kasdieniniais rūbais,neišsipūstė,nes suvokia,kad ne į madų šou atėjo,o ir žiūrovai ne juos vertint susirinko,o jų muzikos klausyt.Po šio straipsnio atkreipiau dėmesį,jog žinomi daininkai(atkreipkit dėmesį,kad ir į Stingą) dažniausiai scenoja pasirodo su kasdieniniais rūbais,o štai Lietuvoje sceninė apranga per daug sureikšminta,stengiamasi išsiskirt rėksminga apranga (tarkim Yva, Cicinas ir t.t),ne veltui,po to tokios grupės renkamos,kaip nestilingiausios.
Man apranga neturi didelės reikšmės,tačiau su mados kritikais sutinku visapusiškai,jog Yva grupė pati nestilingiausia.

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-23 16:58

Va ir aš girdėjau cicinas 1 vietos pats nestilingiausias

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-23 17:35

Baikit, Cicinas pats stilingiausias ir tikras scenos asas. Jis man patinka tuo, kad suvokia, kas yra scena ir sugeba pasisiūti sceninius drabužius. Jis atrodo efektingai ir tikrai ne iš gatvės. Gali persirengti ir lipti į sceną pasipuošęs. Cicinas jėga Kitiems mokytis ir toli toli iki jo. neveltui Rytis vienas geriausiai apmokamų dainininkų. Ne už gražias akis

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-24 15:10

Cituoti(išlepinta @ Dec 23 2006, 03:35 PM) 2519
Baikit, Cicinas pats stilingiausias ir tikras scenos asas. Jis man patinka tuo, kad suvokia, kas yra scena ir sugeba pasisiūti sceninius drabužius. Jis atrodo efektingai ir tikrai ne iš gatvės. Gali persirengti ir lipti į sceną pasipuošęs. Cicinas jėga Kitiems mokytis ir toli toli iki jo. neveltui Rytis vienas geriausiai apmokamų dainininkų. Ne už gražias akis

bzet taip buvo kad jis 1 vietoj..

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-26 08:32

Mano galva. visų pirma svarbu, kur ir kokiai kompanijai koncertuojama. Tas pats Stingas kokiame nors klube, be abejo, gali pasirodyti su džinsiukais ir kokiu nertiniu, bet... jei koncertą stebi Karalienė - kažkaip neabejodamas rengiasi smokingą.

Beje, dar gal ir nevertėtų painioti laisvo užsienio žvaigždžių sceninio įvaizdžio su gatviniais rūbais. Net ir jų apiplyšę džinsai dažniausiai būna D&G, o ne kokie nors "Mustang" - tai jų sceniniai ir tik scenai skirti rūbai, na tai kas, kad imituojantys gatvės stilių.

Tuo tarpu pas mus kol kas pernelyg įsigalėjęs tas "paprastumo" stilius. Draugė, renginių režisierė, pasakojo įdomų palyginimą. Tikriausiai esate mačiusios, kaip dirba mūsų operatpriai, apšvietėjai ir visa filmuotojų komanda, kai filmuojamas koks renginys. O tiksliau - ne kaip dirba, bet kaip jie atrodo. Kokia nusdėvėta nudrengta "maikė" (marškinėliais to skuduro tikrai nevadinsiu), apiplyšės megztukas, nunešioti džinsai... ir jiems gerai - jie sau darbuojasi. Nesvarbu, kokiame koncerte ir kokia proga. O štai į vieną didelį renginį atvykusi lenkų operatorių komanda va taip apsrengę išsidėliojo aparatūrą, sureguliavo visus nustatymus ir... prieš prasidedant pačiai šventei pasirodė prie kamperų ir pultų kostiumuoti, su baltais marškinukais. Ir liko tiesiog šokiruoti mūsiškių nudriskėlių: renginyje dalyvavo šalies prezidentas, tačiau kažkaip tik nemūsiškiams operatoriams šovė į galvą, jog ten, kur renkamasi su smokingais ri balinėmis suknelėmis, ten, kur sėdi Jo Ekselencija, apiplyšę džinsai ir nertinis nedera niekaip. Nemanau, jog tai - tik tuščia fanaberija, veikiau mokėjimas prisiderinti prie aplinkos, progos ir laiko. Tas pats, ko gero, turėtų būti ir su scena.

Na, bet jau kaip kas tą stilių jaučia ir supranta - prasideda dizainerių ir mados žinovų reikalas. Yvos stilius ir man klaikus, kaip ir Cicino blizgantys "ploščiai"

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-28 13:00

Cituoti(Corida @ Dec 26 2006, 08:32 AM) 2547
man klaikus Cicino blizgantys "ploščiai"

O dar tos jo pusnogės šokejos, kaip iš kabareto Jis su jom turbūt niekada nesiskiria, ar pastebėjot?

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-28 14:18

Man ankščiau nestilingiausia buvo Karaliūnaitė, labai vulgariai ir ne jos tipažui atrodė. Bet dabar paskutiniu metu labai pagražėjo ir stilių susitvarkė

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-28 14:48

Aha, Gintarė tikrai į gerąją pusę pasikeitus.
Man ypač bjauri buvo jos prieš keletą metų koncertuose dėvėta suknelė - tokia visa balta, iš kutų, kokius prieš gerus 15 metų dažnai siūdavo ant užuolaidų. Pati suknelė - kažkokia beformė, o ją vilkėdama Gintarė taip kvailai rangydavosi, kad tik tie kutai labiau judėtų - nors nusišauk

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-28 16:41

Cituoti(Corida @ Dec 28 2006, 12:48 PM) 2654
Aha, Gintarė tikrai į gerąją pusę pasikeitus.
Man ypač bjauri buvo jos prieš keletą metų koncertuose dėvėta suknelė - tokia visa balta, iš kutų, kokius prieš gerus 15 metų dažnai siūdavo ant užuolaidų. Pati suknelė - kažkokia beformė, o ją vilkėdama Gintarė taip kvailai rangydavosi, kad tik tie kutai labiau judėtų - nors nusišauk

Pilnai sutinku

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-28 22:33

Man Bavarai visiškai nestilingi. Vyrai kaip moliai, o kartais vaizduoja berniukus - saldainiukus. Jau diedai, o ne berniukai

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-31 15:10

nu man tas pats..stiliaus juokio,bet matyt jiems taip patinka..

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-31 15:40

Cituoti(išlepinta @ Dec 23 2006, 03:35 PM) 2519

Na Cicinas - ne Mamontovas, daug aprangos nuo artisto zanro preina. Koks dainavimas, tokia ir apranga. Suderinamumas yra, o visa kita musu skonio reikalas (nepriimam muzikos ir nepriimam aprangos)

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-03 17:46

Pirma tokia į galvą šovusi įžymybė - Džordana Moteriškė ne dvidešimties, o kartais besirengdama nejaučia nei amžiaus, nei stiliaus

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-28 20:42

Man nelabai patinka Cicino stilius, kas per daug tas nesveika.

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-28 20:52

o aš va pagalvojau kad man nelabi patinka Yvos mergičkos..

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-27 15:28

Sakyciau ponia Liveta Kazlauskiene

Eli.lt
Eli.lt

2007-04-24 14:55

Na L.Kazlauskiene tai galetu sukuosena pasikeisti...
O Cicinas tai man visai patinka, jo sceniniai rubai kaip tik jam ir tie visi blizguciai visai tinka, tik sokejos man jo nepatinka
Tiesa, man nepatinka kaip rengiasi pusbroliai Aliukai ir sesute Silvija, kazkaip negrazu...

1

Viršun ^ | Forumas > Įžymybių stilius > Nestilingiausia Lietuvos...

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (12)