Forumas > Įžymybių stilius > Nestilingiausia Lietuvos...
2

Eli.lt
Eli.lt

2007-04-25 09:47

Jo, Kazlauskienė su ta pačia berete ir prekybos centre vaikšto, ir laidose filmuojasi, ir ant scenos lipa na, dabar jau lyg ne, bet pernai, tai tiksliai taip buvo

Eli.lt
Eli.lt

2007-04-25 14:22

man irgi jauciu tie aliukai su seserim ir Kazlauskiene su ta berete, kuria nesiojo ir pries desimtmeti, turbut ir vonioj, ir lovoj

Eli.lt
Eli.lt

2007-05-08 14:18

o man tai musu kylanti didzioji scenos zvaigzde minedas klaikiai atrodo

Eli.lt
Eli.lt

2007-05-08 14:36

Man Eglė Mickevičienė tokia berods jos pavardė...

Eli.lt
Eli.lt

2007-05-08 18:08

na jo,ta egle mickeviciene kartais truputeli persistengia,bet galeciau pasakyti ne kiekviena turetu tiek drasos budama tokiu metu taip apsirengti,uz tai as ja gerbiu

Eli.lt
Eli.lt

2007-05-08 18:25

Cituoti(Pure_Poison @ May 8 2007, 04:08 PM) 12286
na jo,ta egle mickeviciene kartais truputeli persistengia,bet galeciau pasakyti ne kiekviena turetu tiek drasos budama tokiu metu taip apsirengti,uz tai as ja gerbiu

Sutinku, bet kita vertus, jeigu nedrįstu taip apsirengti, vargu ar būtų pirmuose žurnalų puslapiuose

Eli.lt
Eli.lt

2007-05-13 12:16

Cituoti(zuikiene @ May 8 2007, 06:25 PM) 12290
Sutinku, bet kita vertus, jeigu nedrįstu taip apsirengti, vargu ar būtų pirmuose žurnalų puslapiuose

nugi ir nuoga fotkinasi, ir bara atidare kazkoki ten savo, ir dainuot pradejo - visaip bando lyst i viesuma ne tik isvaizda man ji atrodo grazi moteris, stiliukas dar puse velnio, palyginus su kai kuriais

Eli.lt
Eli.lt

2007-05-13 13:50

Man ji išvis be stiliaus, kažkoks bardakas

Eli.lt
Eli.lt

2007-06-02 20:35

L.kazlauskiene tai baisiai atrodo del sinijono sawo kurio nemoka susitvarkyti ir sawo grifkutes

o Eglė Mickevičienė tai man gal stilinga pagal ja bet man jos stilius nepriimtinas tokiai moteriai ,nors esu pati labai jauna ir noreciau ten kur auskariuka i liezuvi ar lupa ar dar ka ten panasaus pasidaryt ir seip teko bendraut tikrai su menininkais bet pas ja jau per vulgarus stilius

Eli.lt
Eli.lt

2007-06-06 10:44

Jei ne stilistų patarimai, daug įžymybių būtų baisios. Faktas kaip blynas.

Nepatinka Skaivos stilius, kažkoks gariūnų turgaus variantas. Nepatinka Viliaus Tarasovo stilius, o tiksliau to stiliaus nebuvimas. Eilinė eilinio gyventojo apranga, nors galėtų ir dailiau rengtis, įdomiau.

Eli.lt
Eli.lt

2007-06-06 10:52

o stai mano nuomone wisus rekordus Rytis Cicinas uzmusa jaw wajezusmarija kaip issipusto,net parkrist galima,o dar tos ywo sceniniai rubai...Na bent jau anksciau,nes dabar televizoriaus beweik nebeziuriu raitydawos leskas kilnodamos pries 13metu waiku sausakimsa sale ir net neraudonuodawo( NML'e),siauuuuubas..

Eli.lt
Eli.lt

2007-09-08 14:28

Cituoti(sky-m @ Jun 6 2007, 09:52 AM) 15540
o stai mano nuomone wisus rekordus Rytis Cicinas uzmusa jaw wajezusmarija kaip issipusto,net parkrist galima,o dar tos ywo sceniniai rubai...Na bent jau anksciau,nes dabar televizoriaus beweik nebeziuriu raitydawos leskas kilnodamos pries 13metu waiku sausakimsa sale ir net neraudonuodawo( NML'e),siauuuuubas..

o del nutrintu dzinsu ir marskiniu....tarkim, man kur kas netinkamiau atrodytu, koks A. Mamontovas su smokingu scenoj Jis toks, jo dainos tokios, ispustytas stilius tiesiog ten netiktu. Gal vat zmones jo dainos todel ir traukia, kad jis neseka mada, o lieka toks, koks yra

Eli.lt
Eli.lt

2007-09-25 13:35

Kazlauskai vieną iš pirmųjų vietų užimtų Cicinas taip pat kažkur netoli... Aliukai ir kažkur dar praeity pasilikę.... Apskritai dauguma, kurių daineles suka visokie sveikinimų koncertai, man asmeniškai atrodo labai jau "neskaniai" O gal tokia reakcija todėl, kad jų dainavimas bei pačios dainos nepatinka?....

Eli.lt
Eli.lt

2007-10-17 09:50

Na, dar prie nestilingiausių pridėčiau... ot, ghaila, nepamenu pavardės tos Karmėlavos verslininkės, kur džipą ir triusikus Swarovskio kristalais puošia ir per teliką giriasi Kur ten sūnų kernavėje krikštijo, šimtas pirmą kartą su vyru susiženijo, per visus žurnalus pasireklamuodama eilines vestuvių metines... Jau kas man jinai per kvaiša, tai išvis. Kas ji ten per verslininkė, jei proteliu tai visiška blondinė, nepaisant tamsių plaukų...

Beje, Mickevičienė man irgi, jei anksčiau atrodė įdomi persona, tai dabar kažkaip neskani pasidarė. Matyt, esu alergiška žmonėms, kurių spaudoje pasirodo tiesiog per daug. Kai daug rašo apie šou pasaulio žvaigždes - viskas suprantama, jiems reikia reklamos. Bet va kai iš kiekvieno puslapio žiopso tokios "verslininkės" - tai tiesiog nesuprantu, ko jos taip visur lenda ir kam jos įdomios? Man jos tampa panašios į Paris Hilton, kuri yra labai garsi, bet... visuomenei naudingų jos pačios nuopelnų - totalus 0.

Eli.lt
Eli.lt

2007-10-17 19:12

Man ta iš Kauno blondinė juodais plaukais - tikra katastrofa. Žmogus nežino kaip darkytis, kad susilauktų žiniasklaidos dėmesio.

Klounai visais laikais buvo mėgstami. O klounai su iniciatyva - kas gali būti geriau pikantiškų naujienų stokojančiai žiniasklaidai

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-19 23:53

man lb npatinka Igorio Kofo styliukas

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-24 16:40

nera man nieko baisiau uz Cicina moteryskiu- tai labai daug net vardinti nereikia
nejaucia normalaus stiliaus musu lietuvos estrada-nejaucia

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-24 17:49

ai, gi vakar mačiau Minedą - ir vėl plaukus nusidažes geltonai
ir vis dar su tuo pačiu treningu su kapišonu

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-24 18:47

Minedas tai is vis kazkoks siaubas

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-24 20:03

Mano nuomone, Lietuvoje tiesiog katastrofiškai atrodo: Cicinas, Džordana, Yva, Bavarija, Minedas, Faina... Siaubūnų paradas

2

Viršun ^ | Forumas > Įžymybių stilius > Nestilingiausia Lietuvos...

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (12)