Forumas > Kūno priežiūra > Kaip efektyviausiai...
1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3

2009-04-09 00:12

Sveikos mielosios,....

pasidalinkit su manimi moteriska ismintim ir patirtim...  nezinau kokios priemones butu efektyvios sustangrinti krutinei. Po gimdymo nesportavau, netepiau nekokiais geliais, zodziu praejo ne vieni metai, o krutine aisku savaime negrizo i grazia forma. :( Turiu C dydzio , bet va jokios naudos, man nepatinka,nes be liemeneles jau sakes kaip atrodo... labai noretusi nors kiek padailinti :) . Gal zinot kaip?

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2009-04-09 13:45

Kiek aš aiškinausi su įvairiais treneriais - krūtinės deja nėra kaip stangrinti. Kadangi čia ne raumenys, bet pieno liaukos ją sudaro, o jų stangrinti neišeina.

Todėl aš labai pamėgau "superliemenėles" :D su silikoniniais priedais.

O stangrinti galima mankštinant rankų raumenis: atsispaudimai tinka, tricepsų mankštinimas. Bet čia jau tuo reikia užsiimti pastoviai.

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

2009-04-09 19:22

o kazin kaip tie visi tepami preparatai? negi visas efektas tik grazi reklama....

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 515

2009-04-09 19:28

Grynų-gryniausia reklama tik treniruotės duoda šiokios tokios naudos ;)

Vyrą iš namų reikia išleisti pilnu skrandžiu, tuščiais kiaušiniais ir bučiniu ant slenkščio. Kai pirmas ištuštės, antri prisipildys ir pasiilgs trečio, vyras visada sugrįš namo

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 478

2009-04-10 10:20

Sutinku su Ciuciundra, reikia treniruotis, aš irgi taip manau. Jug kaip sportuodami gražinam ir klubus ir presa, tai su krutine tas pats

...Jeigu gyvenimas tau duoda citriną, išspausk iš jos visą limonadą!....

2009-04-10 12:59

Turėjau aš kažkada tokį kremą :)  Susigundžiau gerai pateikta reklama - taip, tiesos buvo, oda tikrai pasilygino, bet išsitampiusių raumenų gi niekas neišlygins Tai atidaviau vienai pažįstamai nėštukei, kadangi tas kremas buvo rekomenduojamas ir prieš strijas.

O apie tuos kremus mano viena bendradarbė yra labai gerai pasakius: padeda, tai aišku padeda! Išsitepi ir atsistoji keturiomis, kad papukai gražiai "stovėtų"

Eli.lt forumo DUK

2009-04-14 21:32

.... vadinasi yra 2 variantai..... abo sportuoji netingedama........ abo keturiom sliauzioji...

2009-04-15 12:17

jep Gražiai papukai kabėtų

Eli.lt forumo DUK

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 71

2009-04-24 15:10

Aš netikiu juokia reklama, manau tikrai sportas saves prižiurejimas veikia, lemenukai geri ;) patogus :)  

Mūsų gyvenimas ne visada gali būti pilnas laimės, bet jis visada gali būti pilnas meilės! 

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 17

2009-04-26 14:39

Na istiesu priklauso, kokia kosmetika naudojant, kaip dauguma nenoretu to pripazinti, bet  faktas paprastas kuo ji brangesne tuo efektyvesne, pabandykite:

pigu.lt/kosmetika_parfumerija/odos_prieziura/kunui/collistar_stangrinamoji_biusto_zele_50_ml

pigu.lt/kosmetika_parfumerija/odos_prieziura/kunui/collistar_pakeliamasis_krutines_kremas_push_up

Italijoj numeris vienas, neveltui vyriska linija tiesiog fantastiska!!! 

Daznai veidrodyje pradedu save matyti kaip Eros Ramazzotti

www.etnolietuva.com
Tautodailės amatų el.mugė
Tūkstantmečių suformuoti papročiai ir tradicijos
Facebook: Etno Lietuva

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2009-06-15 17:08

as tai meginau L'Occitane stangrinamaja biusto zele. super! poveikis po keliu dienu. zele labai maloniai kvepia, gerai tepasi ir susigeria. siulau isbandyt! http://www.loccitane.lt/28/2/2134/33130/Migdolai/Migdolų-stangrinamoji-biusto-želė.htm

2009-06-17 15:44

na... nežinau... Aš nusiteikusi tikrai skeptiškai :)  Galbūt tai žaisliukai dar negimdžiusioms ir jaunoms panikėms :)

Eli.lt forumo DUK

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 291

2009-06-18 15:29

Esu kažkur skaičius, kad padeda kontrastinis ir vakuuminis masažas. Negalima su pernelyg karštu vandeniu krūtinės praust... Kažkaip reikia visada kai prausiesi ne žemyn su kempine muiluot, o iš apačios į viršų.

Atsispaudimai tikrai padeda.... Bet kad kas atsakytų, kaip padidinti krūtinę be operacijos tai iš vis būtų liuks. Pas mane, pavyzdžiui, nėr ką stangrint, nes krūtinė labai maža... Koks džiaugsmas prieš tuos sirgimus, kai jauti, jog nors trupučiuka padidėja... Ech, tikiuosi po gimdymo pas mane padidės...

Kažin, o po gimdymo visada padidėja?

2009-06-19 15:43

Po maitinimo - galiu garantuoti, kad sumažėja :D

Eli.lt forumo DUK

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 478

2009-06-20 15:03

Na neštumo metų kas be k aišku krutine dideja, pagimdžiau, galiu pasakyti kad tikrai dabar krutine didesne nej buvoiki neštumo bet tikrai nepamirškim o fakto jog ir svorio priaugau,

...Jeigu gyvenimas tau duoda citriną, išspausk iš jos visą limonadą!....

2009-06-22 11:34

Svarbus faktorius, kiek laiko buvo maitintas vaikas.

Eli.lt forumo DUK

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 515

2009-06-22 13:11

Mano krūtinė po gimdymo padidėjo net trim dydžiais, kai nustojau maitinti sumažėjo tik vienu dydžiu, jei numesčiau svorio, gal dar sumažėtų...

Vyrą iš namų reikia išleisti pilnu skrandžiu, tuščiais kiaušiniais ir bučiniu ant slenkščio. Kai pirmas ištuštės, antri prisipildys ir pasiilgs trečio, vyras visada sugrįš namo

2009-06-22 14:43

Kiek "priauginau" nėščia, tiek ir numečiau maitindama. Tikriausiai tai priklauso ir nuo organizmo

Eli.lt forumo DUK

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 291

2009-06-22 18:08

Jo, tikriausiai kiekvienai individualiai... Būtų puiku, jeigu svoris nukristų po gimdymo, o krūtinė dviem dydžiais padidėtų :) . Tikriausiai taip sunkiai įmanoma. Kaip sakoma, ateis laikas ir sužinosiu :) . Nors tikriausiai, kai gimsta vaikelis, tai kažin ar iš karto galvoji apie svorio metimą, juk būna tiek rūpesčių... Oi, net neįsivaizduoju, kaip aš susitvarkyčiau :) .

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 55

2009-06-23 09:56

kaip baisu paskaičius!!!  O tai tikrai šitaip krūtinė tąsosi??? tai mažėja, tai didėja??? galvojau, kad pagimdai, tai iškart ir turi didelę krūtinę visam laikui aš dar tam npribrendusi

Gražuolė Vasara

1

Viršun ^ | Forumas > Kūno priežiūra > Kaip efektyviausiai...

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (7)