Forumas > TV laidos > Ponai virėjai: Oliveris,...
1

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2009-04-08 14:05

Šiuo metu toks vaizdas susidaro, kad visi daro ištaigingus valgius ir gamina tik pagal oliverius, linus ir kitus auksinius peilius :)

Ar jus irgi palietė ši mada? Ar pasimokote iš virtuvės meistrų įvairių vingrybių? O gal nepraleidžiate nei vienos jų laidos?

Kokius dar super-duper virėjus žinote?

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 515

2009-04-08 16:14

Šiaip nesu kažkokios mados sekėja... renkuosi tik tai ką valgo mano šeimyna... esu gaminusi tik du patiekalus matytus per TV. Neneigiu, įdomu pažiūrėti kaip tikri profesionalai gamina, kažkokių papuošimo idejų pasisemti...

Kur per TV3 rodoma kaida "Virėjų kovos", dauguma patieklų yra sudėtingi, kartais atrodo, kad produktai visiškai nesiderina... net nekyla noras jų gaminti, nes kartais ingridientai būna labai brangūs, o tai ne mano piniginei

Vyrą iš namų reikia išleisti pilnu skrandžiu, tuščiais kiaušiniais ir bučiniu ant slenkščio. Kai pirmas ištuštės, antri prisipildys ir pasiilgs trečio, vyras visada sugrįš namo

2009-04-08 16:26

Aš prisipažinsiu - specialiai nesu žiūrėjusi nei vienos laidos, tačiau kiek teko matyti... išties sudėtingi ingredientai. Ir brangūs.

Bet jei žiūriu - tai stengiuosi stebėti, KAIP ką gamina, kaip mėsytę pjausto, ar padažą pila. Ir tuomet šiuos matytus įgūdžius kartais panaudoju gamindama :)

Eli.lt forumo DUK

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 478

2009-04-19 10:07

aš žiuriu oliveri, labiausiai patinka kai rodo "Oliveris gamina namuose" labai patinka. :) O Lina tiesa sakant nežiurejau nei vieno karto :(  

...Jeigu gyvenimas tau duoda citriną, išspausk iš jos visą limonadą!....

Eli.lt
Eli.lt

2009-04-19 19:24

pats geriausias virejas mano vyras.

tokiu valgiu prigamina, kad ohoho.

2009-04-20 09:00

Tai tau pasisekė, nes mano vyras nė piršto nenori pajudinti, kad nors kiek pagelbėtų man virtuvėj.... o galiausiai, kai paskelbių negaminimo streiką, pradeda pykti..

Vyrą iš namų reikia išleisti pilnu skrandžiu, tuščiais kiaušiniais ir bučiniu ant slenkščio. Kai pirmas ištuštės, antri prisipildys ir pasiilgs trečio, vyras visada sugrįš namo

2009-04-20 09:08

Perliukas 2009 04 19    

aš žiuriu oliveri, labiausiai patinka kai rodo "Oliveris gamina namuose" labai patinka. :) O Lina tiesa sakant nežiurejau nei vieno karto :(  

Čia gali pažiūrėti laidų video, o čia - receptų video

Lino laida man patinka tuo, kad dauguma jo gamintų patiekalų tinka mūsų kasdieniam stalui

2009-04-20 10:47

freja666t 2009 04 19    

pats geriausias virejas mano vyras.

tokiu valgiu prigamina, kad ohoho.

Tai lauksim receptų :D DAryisime laidą "Eli.lt pristato: namuose šeimininkauja Frejos vyras"

Eli.lt forumo DUK

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 478

2009-04-20 11:27

Ciuciundra 2009 04 20     Perliukas 2009 04 19    

Čia gali pažiūrėti laidų video, o čia - receptų video

Lino laida man patinka tuo, kad dauguma jo gamintų patiekalų tinka mūsų kasdieniam stalui

Ačiu Giedre, pilani su tavim sutinku, nes tikrai Oliverio tai arba mūsų virtuvei nepadarysi, arba per brangu :(  

...Jeigu gyvenimas tau duoda citriną, išspausk iš jos visą limonadą!....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 71

2009-04-24 14:55

man tai Linas prie širdies, :) Oliverio retai kada pažiuriu 

Mūsų gyvenimas ne visada gali būti pilnas laimės, bet jis visada gali būti pilnas meilės! 

Sukurtos temos: 29   Diskusijose pasisake: 662

2009-07-09 17:31

kažką naudingo galima pasiimti, bet aklai tikrai kvaila sekti.aš per daug išranki maistui, tad man jų siūlomi receptai 85 proc. yra nepriimtini.

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 515

2009-08-17 23:59

na duokit man tokius produktus ir aš dar ne taip pagaminsiu

2009-08-27 14:39

Ar tikrai eve?  Nes aš tai kartais ne tik kad nežinau, kaip produktas atrodo, bet ir jį turėdama - nežinau, kur jį kišti ir ką su juo daryti

Eli.lt forumo DUK

2009-08-28 08:58

man jo knygą padovanojo, nežinau kodėl taip draugė pasielgė, nes nelabai gaminti mėgstu, ir aš ją peržvelgiau, tai kiek suvokia mano pilkosios ląstelės - tai pagrindinis dalykas yra prieskoniai, nes ten jis naudoja jų visą galybę. Giedre nenuvertink savęs, nes tikrai sugebėtum, o jei jau kažkoks vaisius ant stalo - tai tikrai jis valgomas

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 291

2009-08-28 09:05

O man geriausias virėjas yra mano antroji pusė, tik gaila, kad retokai gamina...Bet va ir strutienos kartais pagamina, ir obuolių pyrago iškepa :) . Gėda prisipažinti, bet nesu mačius nei vienos Oliverio laidos, o Lino gal tik porą laidų... Niekada nesu gaminusi pagal jokį receptą :) , keista ar ne? Visai jau aš nemoteriška :) ... O kažin ar dar tokių "antikulinarių" šiame forume yra?

2009-08-28 10:15

Aš pati pirma keliu ranką :D Nes vieną laidą visai netyčia esu pasižiūrėjusi - tai supratau, kad tas pats kaip su programeriais kalbėti 

Eli.lt forumo DUK

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 291

2009-08-28 10:33

Bet aš taip sau vis prisižadu - mesiu iššūkį! Kepsiu pyragą ar pasigaminsiu kokį nerealų patiekalą! Ir vis pagalvoju, kaip nustebtų mano mielasis :) . Bet nesuprantu, kodėl niekada to nepasiryžtu padaryt... Svarbiausia, kad ir receptus atsirinkus, kokius nrėčiau išbandyti... Tikriausiai dėl to, kad tokiems patiekalams reikia specialių produktų, atskiro važiavimo į parduotuves ir laiko, kurio ne visada yra :) )). O savaitgali tai norisi pailsėti, o ne patiekalus įmantrius gaminti... Suprantu, kažkam tai hobis ir malonumas, o man tai darbas ir prievolė tarsi... :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 321

2010-06-16 14:36

man tokios laidos pačios pačiausios... galėtų visos televizijos jas turėti, po visus kanalus ir lakstyčiau

2010-06-30 22:25

niegle po kokių metelių tokio lakstymo ir pati savo laidą galėtum turėti ;)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 329

2010-07-12 21:08

O mano sūnus iš Oliverio labai skanią picą išmoko pagaminti ir Lino aštrią sriubą su faršu. Keletą kartų visi pagyrė, tai dabar nusipirko Oliverio knygą ir mus lepina savo patiekalais

1

Viršun ^ | Forumas > TV laidos > Ponai virėjai: Oliveris,...

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (6)