Forumas > Skundų knyga > Fotofabrikas sukčiauja
Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 515

2009-03-28 11:01

Eilinį kartą nusvyliau nagus, pasitikėdama Fotofabriku. Maža to kad jie teikia nekokybiškas paslaugas, tai dar pasitaiko ir sukčiavimo atvėjai. Tai vakar patyriau savo kailiu. Užsakėm pas juos keturias kraunamas baterijas, vieneto kaina 13 litų, kai atėjau atsiimti užsakymą, labai nustebau, kad man bandoma prakišti visai kitas baterijas. Maža to, kad tai neatitiko mano užsakymo, pradėjau vietoj aiškintis kas tai per baterijos(labai pasisekė, kad buvo galimybė vietoj panaršyti jų tinklapyje) paaiškėjo, kad tai daug pigesnės, o labiausiai mane šokiravo, kad jas bandė man prastumti už mano užsakytų baterijų kaina, ty, už šlamštą turėčiau sumokėti daug brangiau....

Dar noriu pakalbėti apie jų gaminamų nuotraukų kokybę... prieš pora metų užsakiau pas juos apue 50 nuotraukų, atsiimant ant jų pastebėjau broką, iš visų pagamintų nuotraukų grąžinau net 19!

Vyrą iš namų reikia išleisti pilnu skrandžiu, tuščiais kiaušiniais ir bučiniu ant slenkščio. Kai pirmas ištuštės, antri prisipildys ir pasiilgs trečio, vyras visada sugrįš namo

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 478

2009-03-28 11:02

Čiučiundra o kam tu užsakineji tas kraunamas elementus? Jie skiriasi nuo tų kurie parduodamos parduotuveje irgi kraunamas?

...Jeigu gyvenimas tau duoda citriną, išspausk iš jos visą limonadą!....

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 515

2009-03-28 11:06

Mes esame nusipirkę žinomos firmos elementus, jais naudojames jau ketvertą metų ir neteko nusivilti, tad norėjome likti ištikimi tam gamintojui...

Paskutinį kartą redagavo: Ciuciundra (2009-03-28 11:09)

Vyrą iš namų reikia išleisti pilnu skrandžiu, tuščiais kiaušiniais ir bučiniu ant slenkščio. Kai pirmas ištuštės, antri prisipildys ir pasiilgs trečio, vyras visada sugrįš namo

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 478

2009-03-28 14:33

Aišku, na aš perku elementus parduotuvese buitines techikos naudojam irgi 4 metus tai viskas super. O nuotraukas užsakau per eurokos parduotuve ten ir pigiau.

...Jeigu gyvenimas tau duoda citriną, išspausk iš jos visą limonadą!....

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2009-03-30 16:33

Paskelbk skusk.lt ;)

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

Sukurtos temos: 34   Diskusijose pasisake: 571

2010-07-05 15:18

Nė karto neteko susidurti su Fotofabriku, jau seniai spausdinaus nuotraukas

Viršun ^ | Forumas > Skundų knyga > Fotofabrikas sukčiauja

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (9)