Forumas > Eli.lt Bendruomenė > Eli.lt forumo D.U.K.
Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2009-03-25 09:20

Kur galiu užpildyti savo profilį?

Tai padaryti galima viršuje pasirinkus mygtuką "Profilis". Šioje skiltyje kol kas galite įrašyti savo dienos frazę, įsikelti savo norimą nuotrauką ar avatarą ir forumo parašą, kuris matysis po kiekvieno jūsų pasisakymo forume.

Kaip įsidėti avatarą? 

Savo profilyje po numatomu Eli.lt forumo avataru yra laukelis "Įkelti nuotrauką". Pasirinkite norimą iš savo kompiuterio, neviršijančią 1 MG ir spausk mygtuką "Įkelti".

Ar į forumo žinutę galima įkelti nuotrauką?

Taip, užtenka tik į žinutės lauką nukopijuoti norimo paveiksliuko internetinį adresą.

Nežinau, kaip pasikeisti savo vardą?

Rašykite savo ir norimą vardą Eli.lt forumo administracijai redakcija@eli.lt.
Arba rašyk bet kuriam forumo moderatoriui, jis nukreips reikiama linkme.

Kaip įkelti nuorodą, kad ji atsidarytų kitame lange?

Kai įrašote nuorodą specialiai atsidariusiame langelyje, tame langelyje turi būti ir kortelė „Paskirtis“ – čia nurodykite, kad nuoroda atsidarytų atskirame lange (_blank arba _parent).

Ar galiu į forumo žinutę įterpti nuorodą?

Taip, tai galima padaryti. Žinutės rašymo lange parašykite, kaip vadinsis jūsų nuoroda. tarkim, "mano albumas". Tada pažymėkite šį žodį, spauskite ant "gaublio su akiniais", ten įklijuokite nuorodos adresą ir patvirtinkite.

Ar galiu rašyti spalvotai, keisti šriftą, raidžių dydį?

Ne, kol kas to daryti negalima.

Ar galima bendrauti uždaruose forumuose?

Ne, forumų, apsaugotų slaptažodžiu, nėra.

Nerandu senajame forume savo kurtos/pamėgtos temos.

Temos buvo perkeltos rankiniu būdu. Gali būti, kad ieškoma tema dar neperkelta arba perkelta ne į savo kategoriją, todėl tiesiog susikurkite naują.

Daugybė temų ir atsakymų jose parašyti vieno žmogaus. Kodėl?

Dėl techninių dalykų visos perkeltos temos ir žinutės automatiškai buvo priskirtos vienam profiliui – Eli.lt .

Ar galiu įsidėti liniuotę?

Taip, užtenka tik į parašo nustatymų lauką (kurį rasite savo profilyje) nukopijuoti norimos liniuotės internetinį adresą.

Ar galima išsipirkti komercinius skelbimus? Kokios sąlygos?

Kreipkitės reklama@epasas.lt arba redakcija@eli.lt

Ką reiškia pažymėti temą?

Atsidarius tave dominančią temą, viršuje yra DIDELIS mygtukas "Pažymėti temą".

Jei jį pažymi, tuomet vienam iš forumo kortelių (Mano temos, Pažymėtos temos, Aktyvios temos) matai, ar yra atsakymų į tave dominančią temą.

Šiuo metu galima užsisakyti priminimus el. paštu apie naujus pasisakymus "Mano temos" ir "Pažymėtos temos": reikia savo profilyje uždėti varnelę  "Noriu gauti apie forumo "Mano temos", "Pažymėtos temos" naujus pasisakymus ir naujas asmenines žinutes priminimus el. paštu

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

Viršun ^ | Forumas > Eli.lt Bendruomenė > Eli.lt forumo D.U.K.

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (10)