11

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 321

2009-07-21 11:27

as nebandziau... galetu forumietes pasidalinti info apie tas pigias parduotuves...  

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 436

2009-08-03 14:33

Giedre 2009 07 21    

Taip, tikrai. Pati tuo esu įsitikinusi - Vokietijoje ir parduotuvėje galima pigiau nusipirkti.

Nors tarkim Paryžiuje už tą pačią kainą praktiškai galima nusipirkti. Reikia žinoti, kur pirkti. Jei važiuoji į kelionę - nelabai ką pigiau gausi, nes nežinosi, kur pirkti.

LT prekiaujama žymių vardų kvepalais pigiau. Ar kas bandėte? Nes man kažkaip... Bijau, kad kokybė bus irgi papigiai :)

nesu bandžiusi "tų papigiai" - kvepalus dažnai perku dutty free - tikrai jaučiasi kainų skirtumas...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 328

2009-08-08 13:09

Galiu pasufleruoti, kaip gauti kvepaliukų  NEMOKAMAI ir juos namuose išbandyti. Kelis kartus man jau pasisekė. Nueinu į kokią parduotuvę, kur jais prekiauja, ir paprašau, kad šiek tiek įpurkštų į tokius mažuliukus mėginukams skirtus indelius. Pardvėjos tai gali padaryti. 

Tai labai geras būda renkant dovaną. Duodi žmogui pabandyti, jeigu jam patinka, perki tuos kveplaiukus, ne - ieškai kitos dovanos.  

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 45

2009-08-21 14:06

Man patinka kvepalai Carolinos Hereros -212, Chanel-Chance.  O dabar ruosiuosi pirkti Calvin Klein-Eternity, man jo kvapalas labai patinka, nors jie ir nera labai pigus, bet uztat kvapas begalo ilgai laikosi. Kaskada turejau jau Eternity, tj kvapas ant megztinio laikesi net ji iskalbus! Buvau teigiamai nudziuginta..

Sukurtos temos: 29   Diskusijose pasisake: 662

2009-09-01 11:50

patiko vieni CRISTOBAL Balenciaga kvepalai, bet kol pinigėlius susitaupiau - jų neliko

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 436

2009-09-01 16:24

vaidvina 2009 09 01    

patiko vieni CRISTOBAL Balenciaga kvepalai, bet kol pinigėlius susitaupiau - jų neliko

išėmė iš prekybos?

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 5

2009-09-16 12:41

AS NAUDOJU MEXX,IN2U CELVIN KLEIN IS FM FIRMOS .NIEKUO KVAPAS NESISKIRIA BET KAINA TIKRAI SKYRIASI

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 291

2009-09-17 08:48

Aš naudoju Escada...Mal jie labai skaniai kvepia ir yra pakankamai gaivūs. Nepasikvepinus dabar labai sunku išeiti iš namų.... Kažkokia priklausomybė atsiranda nuo gerų kvepalų... O kaip Jums Escada?

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2009-09-17 09:47

Čia šitoje temoje buvo minėta, kad negali pakęsti Dolce Gabana Aš taip kukliai nutylėjau, nes pati juos naudojau ir man TAIP patiko! Dabar atskirčiau jų kvapą :)  Įdomu tai, kad draugė kvepinasi ir man užtenka jos pauostyti - išties stiprūs kvepalai, bet pati jau nebenoriu jais kvepintis :D

Tokia įdomi reakcija gaunasi - kaip ir traukia nosytę, bet ir stiprumas yra :D

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 515

2009-09-17 10:09

lady 2009 09 17    

Aš naudoju Escada...Mal jie labai skaniai kvepia ir yra pakankamai gaivūs. Nepasikvepinus dabar labai sunku išeiti iš namų.... Kažkokia priklausomybė atsiranda nuo gerų kvepalų... O kaip Jums Escada?

Tu kokius turi?

Triu Escada Ocean Lounge, saldus "kramtoškinis" kvapas :O gal ir nieko kas dienai naudoti, bet ypatingai progai nesikvepinčiau jais ;)

Vyrą iš namų reikia išleisti pilnu skrandžiu, tuščiais kiaušiniais ir bučiniu ant slenkščio. Kai pirmas ištuštės, antri prisipildys ir pasiilgs trečio, vyras visada sugrįš namo

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 184

2009-09-17 10:45

Kvepalų turiu daug, nes man sesuo prisiunčia daug. Šiai dienai man labiausiai patinka Calvin Clein "Eternity Moment" ir Naomi Cambel "Cat delux" 

Raukšlės žmogaus veide turėtų atsirasti vien nuo juoko

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 9

2009-09-22 11:24

Giedre 2009 09 17    

Čia šitoje temoje buvo minėta, kad negali pakęsti Dolce Gabana Aš taip kukliai nutylėjau, nes pati juos naudojau ir man TAIP patiko! Dabar atskirčiau jų kvapą :)  Įdomu tai, kad draugė kvepinasi ir man užtenka jos pauostyti - išties stiprūs kvepalai, bet pati jau nebenoriu jais kvepintis :D

Tokia įdomi reakcija gaunasi - kaip ir traukia nosytę, bet ir stiprumas yra :D

o kokie DG? "The one" man labai labai :)

Dar dievinu Gucci

Halloween

Hugo Boss Deep Red

Sukurtos temos: 29   Diskusijose pasisake: 662

2009-09-22 12:14

gavau dovanų „Eclat d‘Arpège“ visai nieko

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 515

2009-09-28 23:04

man labai saldūs nepatinka

2009-11-01 23:37

Giedre 2009 07 21

LT prekiaujama žymių vardų kvepalais pigiau. Ar kas bandėte? Nes man kažkaip... Bijau, kad kokybė bus irgi papigiai :)

čia kalbi apie išpilstomus kvepalus???visai nieko draugė buvo nusipirkusi ir liko patenkinta ir  laiko neblogai, bet nepamirškit, kad tai ne originalas ir jie nebūs tokie pat. tik, kad kvapų pasirinkimas nėra gausus

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2009-11-21 15:51

viena bendradarbe buvo isigijusi tokiu ispilstomu kvepalu, tai nebuvo patenkinta, nes kvapas nesilaiko ilgai. sutinku su ta nuomone, kad ispilstymas visgi lieka ispilstymas ir kokybe taip prarandama. as labiau linkus rinktis kvepalus laiko patikrintose parduotuves, o dbr uzsisakiau internetu, laukiu siuntinuko, galesiu pasidalinti ispudziais :) )

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-05-17 10:25

Na o aš kaip kvepalų ir kvapų mėgėja, vis keičiu senus naujais. Aišku pvz. YSL - Cinema EDP man yra ir liks patys pačiausi, kaip ir nostalgiją keliantys MAxmara- Maxmara. Kaip tik šiuo metu išparduodu originalius savo kvepalų likučius. Taip sakant tuštinu lentyną naujiems.

Jei domintų originalūs kvepalai, tokie kaip Fendi - Palazzo, Maxmara-Maxmara edp, Escada - Ocean Lounge, Ch.Dior Addict 2, Puma - Urban Motion, Givenchy - My Couture, Hillary Duff - Wrapped with Love, Calvin Klein - Obsession Night edp. Rašykite - gal sutarsime ką, atsiūsti galėsiu realias foto.

jurgitajan@gmail.com

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 329

2010-06-17 20:57

Labai patinka Escada. Bet daznai priklauso nuo nuotaikos. Kartais net ir drabuziai turi  itakos.Ir daznai kvepalus pasirenku intuityviai. Gal ir jums taip buna?

2010-06-29 21:07

tikrai priklauso nuo nuotaikos

Sukurtos temos: 34   Diskusijose pasisake: 571

2010-07-11 20:17

o šiomis dienomis tai gaivūs labai gerai... kai oras tragiškai karštas, gaivieji atgaivina šiek tiek

11

Viršun ^ | Forumas > Kosmetika ir parfumerija > Kvepalai

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (8)