Forumas > Astrologija ir horoskopai > Astrologai ir horoskopai
2

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 341

2010-08-26 15:09

tai gerai, kai tą šmaikštumą supranti, o jei žmogus priima viską "už rimtą pinigą", tai tada šakės :D Ai aš tai į viską su humoru žiūriu...

boruze
svečias

2011-08-10 21:47

o is kur ta astrologe?

rutelio
svečias

2012-01-23 12:30

Buriu taro kortomis. Padedu ispresti problemas, numatyti kas jusu lauks, atsidurus kryzkeleje ka pasirinkti. Konsultuoju meiles problemomis ir klausimais, jokiu nustatytu nelaistinu klausimu nera.
Astrologine asmeninė prognozė vienam mėnesiui: nurodoma kaip palankiai išnaudoti bet kurį periodą sau, ko galite tikėtis pasirinkta mėnesį
Pigiai sudarineju asmeninius gimimo (natalinius) horoskopus. Tai puiki dovana artimajam, draugui ar biciuliui!
daugiau informacijos http://www.wix.com/rutelio/magija , pasiteravimui: ruteliomagija@gmail.com

ASTRO
svečias

2014-02-17 13:10

esu astrologė astro. Astrologija man ir darbas ir hobis.
Nebrangiai galiu sudaryti asmeninį horoskopą Jums ar Jūsų vaikui, taip pat teikiu šias paslaugas:
•Relokacijos natalinis horoskopas (atskleidžia kokios galimybės, koks gyvenimas lauktų kitoje šalyje.
Relokacijos horoskopas yra neįkainojamas planuojant atostogas, užmezgant verslo ryšius taip pat norint pasirinkti kitą gyvenamąją vietą);
•Astroprognozės metams (ir trumpesniam laikui);
•Sinastrinis (dviejų žmonių suderinamumo) horoskopas;
•Žmogaus gabumų ir talentų nustatymas;
•Atsakymai į klausimus apie asmenybę, charakterį, karjeros galimybes ir kitus.

Lauksiu Jūsų laiškų adresu astro2048@gmail.com

2

Viršun ^ | Forumas > Astrologija ir horoskopai > Astrologai ir horoskopai

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (9)