Forumas > Veido priežiūra > Stipriai nušalęs veidas
Eli.lt
Eli.lt

2009-01-05 19:55

Sveikos, mielosios. Man problema. Dar būdama paauglė stipriai nušalau veidus, tad jie pastoviai būna į mėlynumą, raudonumą. Pastoviai. Kaip jį panaikinti arba bent paslėpti šiek tiek? Gal turite kokių pasiūlymų? Gal kam irgi panašiai? Žinau, kad visiškai išsigydyti veido neįmanoma, bet.. Papasakokit, pasidalinkite patirtimi.

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-05 20:02

Na tikrai tau nepasiseke.... Nusalimas liks visam gyvenimui ir net neisivaizduoju kaip ji paslepti... Gal pudra kosmetine siek tiek padetu uzmaskuoti?

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-05 20:54

Kai nušalo reikia iškart imtis darbo, o dabar mažai ka galima pasiūlyti jokiu būdu nepataria nušalusios vietos trinti. Ypač pavojinga tai daryti vilnone pirštine arba sniegu. Vilna gali pratrinti ir infekuoti odą, o sniegas ne tik pratrina, užkrečia, bet dar labiau ją atšaldo. Jei nušalo kojas ar rankos negalima nušalusių rankų ar kojų bandyti atšildyti laikant virš liepsnos. Nušalusią vietą reikia šildyti pamažu, stengiantis lėtai normalizuoti kraujotaką. Visų pirma nušalusi vieta aprišama šildomuoju tvarsčiu. Tai gali būti vilnonis šalikas ar šilta skara. Jei esate namuose, prieš aprišant galima uždėti sluoksnį vatos ir klijuotę arba keletą sluoksnių polietileno. Tai šildys nušalusią vietą ir didins pažeistų ląstelių gyvybingumą.
PADEDA KREMAI
Prieš einant į lauką linkusius nušalti odos plotelius galima patrinti ledo gabalėliais, patepti kamparo, šaltalankio ar eukalipto aliejumi. Rekomenduojama gerti organizmą stiprinančių vitaminų.
Kad nuo šalčio apsaugotume veido odą, gydytoja pataria jį tepti apsauginiu riebiu kremu. Jei už lango dideli šalčiai ir žvarbus vėjas, veidą galima tepti gyvuliniais riebalais.
Nebūtina tepti labai riebaus kremo, jei naudojate kremąpudrą. Dienos metu nereikėtų naudoti kremų, į kurių sudėtį įeina vanduo.
Nedažančios lūpų moterys gali jas patepti vitamino A turinčiu kremu arba bespalviu lūpų dažu. Šiuo dažu geriau dažyti ir nuo žvarbaus vėjo suskeldėjusias lūpas, o vakare jas patepti cinko, lygiomis dalimis sumaišyto su medetkų, tepalu.

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-06 14:42

Manau, kad tavo atveju reikėtų ne tik specializuotus kremus naudoti, bet ir pastoviai pas kosmetologę vaikščioti. Iš pradžių gal taip atrodo - oj, ne... brangu ir pan. Bet jei tai priimsi kaip būtinybę - tai ir pinigėlių atsiras ir suvoksi, kad taip reikia

Be to, gera kosmetologė patars ir kaip prižiūrėti veido odą natūraliomis priemonėmis.

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-06 22:10

Va, žinau, kad nušalimus reikia iš karto gydyti, bet kai nušalau, berods šeštoje ar septintoje klasėje, net į galvą tai neatėjo. Paprastą dieną, ramiai būnant, to raudonumo beveik nesimato, tik truputis. Bet va nežinau kodėl, bet jei nusijuokiu, bet ne paprastai, o nusikvatoju, man tą veidą nušalimo dėmėmis išmėto. Po poros minučių vėl nurimsta. Ir net nesuprasiu. Pas mane, Kupiškyje, normalios kosmetologės nėra. Na, yra viena, pas kurią buvau, tai ji man net gi sakė, kad čia gali būti net ne nušalimas, o neteisingas maistas ir mano figūros pvalumai. Aš nesu stora, neee, bet tokia apvalutė. Sako, tai gali sunkinti juoką, nuo kurio rausta veidas. Kaip jūs manote?

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-07 10:04

Na matai sunku pasakyti, nemačius, kaip tu juokiesi
Nes turiu draugę, kurią tikrai išmėto raudonomis dėmėmis, kai veikiam kažką labai linksmo

Gal ir tikrai čia ne nušalimas? O čia pati sugalvojai, kad nušalimas? Ar gydytojai diagnozavo?

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-07 10:55

Turiu ir aš tokia kolegę darbe, jai juokas, ir perėjimas iš šaltos patalpos į šiltą ir atvirkščiai oi kaip veikia raudonis, dauig kur buvo lankiusis, rezultatas - sutrikusi medžiadų apykaita, nepatartina valgyti kai kurių maisto produktų, o kermai kai kurie tai net kenkia.
Jai net nustatė jog smulkiosios kapiliarinės kraujagyslės yra labai paviršutinės, ir pagalba jokia negalima, liepė su tuo susigyventi.

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-07 12:47

O aš vargstu su nušalusiom kojom.Kai šaltas oras tiek
kelnių,kojinių prisimaunu,o rezultato jokio. Net batų reikia didesnių.Užmiegu tik
su vilnonėm kojinėm.

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-07 13:08

Cituoti(vilma27 @ Jan 7 2009, 02:47 PM) 48262
O aš vargstu su nušalusiom kojom.Kai šaltas oras tiek
kelnių,kojinių prisimaunu,o rezultato jokio.
Tai gal ir yra šalimo priežastis, daug tų rūbų o jie nė velnio nešildo, gal sintetiniai kokie....
Bet tai jau tokiems "sušalėliems" tikrai kraujo apykaita sutrikusi esama. Kiek besirengsi vistiek bus šalta.

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-07 16:03

Ai sakykite ką norite - bet jei pradedi sportuoti, tikrai nešąla kojos ir rankos.
Ant savęs ir savo dukters įsitikinau - ji per savaitę dukart į jogą vaikšto, aš vieną - ir nebešąla mano mergina

Bet čia jau

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-09 18:45

Pilnai sutinku kad reikia pasportuoti,ale kaip tingiu ,kažkda kai
jaunesnė buvau, sportuodavau,tai kažkaip nesijautė tie nušalimai.
Merginos sportuokit

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-19 15:06

Cituoti(Sigutė* @ Jan 7 2009, 01:08 PM) 48263Bet tai jau tokiems "sušalėliems" tikrai kraujo apykaita sutrikusi esama. Kiek besirengsi vistiek bus šalta.

Ir aš tokia... kitaip tariant: "š... ir pukuose šala"
O jei rimtai, tai vaikystėje tekdavo per -20 šalčius nešildamose autobusose iki mokyklos važinėtis esu labai stipriai nusalusi kojas ir rankas, syki buvo arti tos stadijos, kai kojų pirštai buvo pradėję mėlynuoti... gydytojų pagalba pavyko išgelbėti pirštus

Sukurtos temos: 34   Diskusijose pasisake: 571

2010-07-11 21:10

kaip galima šiais laikais stipriai nušalti veidą, juk galima pasirūpinti juo iš ansktio prieš išeinant į šaltą orą

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 35

2011-08-13 13:31

Teisybe sakai. Juk reikia galvoti apie oda

eukalipto aliejus

bobausis
svečias

2012-01-12 13:03

veido nusalimo issgydyti negalima, nebent lazeriniu gydymu jei smarkiai issiplete kapiliarai. stipraus nusalimo simptomai: veidas smarkiai reaguoja (raudonuoja, melynuoja) pereinant is siltos patalpos i salta ir atvirksciai, man bunant prisildytame kambaryje veidas tiesiog kaisdavo, raudonuodavo, tada isejus trumpam i salta ora jausdavausi geriau, bet tai tik kenkia, reikia vengti salcio kaip imanoma. Nusalus taip pat ir vasara esant dideliam karsciui veidas smarkiai rausta,  oda lengvai idega net nuo neintensyvios saules.

Tiek vasara tiek ziema padeda IWOSTIN kremai: vasara Capillin anti-redness SPF 15 su didele apqsauga nuo saulees spinduliu, ziema Lipid protective winter cream. Sitie kremai visiskai panaikina raudonuma, veido nusalimo neisgydo, bet apsaugo nuo salcio ir neleidzia nusalti daugiau. zinau kad egzistuoja kitas kremas kai matosi issiplete kapiliara, o esant temperaturai zemesnei nei 0 laipsniu yra vaistu misinys pagal dermatologo recepta, bandziau naudoti kartu su kremu bet nieko daugiau nepadejo, taciau kremai patys veiksmingi, stipriai patariu visiems, turintiems sita problema.

Edita
svečias

2013-08-04 21:34

Šitą problemą gali išspręsti tik lazeris. Žinoma tai brangoka(patarčiau nueiti į gerą kliniką pasiklausti gal eitų mokėti išsimokėtinai ;) )

O jei problemą bandyti slėpti, galiu pasidalinti patirtimi. Nežinau ar Lietuvoje yra(jei ne tikiu galima įsigyti online), bet Gosh turi specialią priemonę raudoniui maskuoti. Tai vadinasi concealer. Jis žalias tokioje mažoje pakuotėje. Nežinau tiksliai kaip lietuviškai vadinasi, bet visi gerų firmų concealer'iai raudonį užmaskuoja. Tikrai žinau, kad firmos Amway Artistry linijos produktas tai padaro tikrai gerai.

Edita
svečias

2013-08-04 21:36

Dar pamiršau paminėti dėti raminamąsias (ramunėlių, avižų ar agurkų) kaukes.

sėkmės! ;)

Viršun ^ | Forumas > Veido priežiūra > Stipriai nušalęs veidas

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (10)