Forumas > Santykiai ir neištikimybė > Kai esi ne pirmoji
3

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-07 09:33

sveikos merginos as zinau ka reiskia gyventi su pateviu.mes seimoje esam 6vaikai,4seserys ir 2broliai.mes 4seserys esam nuo skirtingu tevu taip jau mamai susikloste tas gyvenimas.kai buvom mazi gyvenom visi kartu vienas kita auginom.kai mama mire visu musu keliai issiskyre kiek as pamenu mes pjaudavomes kai suo su kate musu visu harakteriai skiresi o apie patevi baisu prisimin as tokius vyrus kastruociau ir miske pakabinciau,baisu prisimint kiek mes iskentejom.as dabar bendrauju tik su viena seserim ir jinai tik su manim,susitinkam.kiti broliai,seserys kaip svetimi pasiskambinam ir tiek.

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-07 10:35

Cituoti(gitana @ Jul 7 2008, 09:33 AM) 33439
sveikos merginos as zinau ka reiskia gyventi su pateviu.mes seimoje esam 6vaikai,4seserys ir 2broliai.mes 4seserys esam nuo skirtingu tevu taip jau mamai susikloste tas gyvenimas.kai buvom mazi gyvenom visi kartu vienas kita auginom.kai mama mire visu musu keliai issiskyre kiek as pamenu mes pjaudavomes kai suo su kate musu visu harakteriai skiresi o apie patevi baisu prisimin as tokius vyrus kastruociau ir miske pakabinciau,baisu prisimint kiek mes iskentejom.as dabar bendrauju tik su viena seserim ir jinai tik su manim,susitinkam.kiti broliai,seserys kaip svetimi pasiskambinam ir tiek.

na isivaizduoju,nes as pati su pateviu gyvenu,bet ju buna visokiu,nemanau kad mano patevis lb blogas,nors pradzioje kai jis atejo galvojau ragas,iseisiu is namu

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-09 14:08

as manau kad reikia santuoka stengtis islaikyt ypac jei yra vaiku .vaikam kaip skaudu sirdy kai i namus ateina svetimas mano vaikuciai teveli dievina .as jau 12metu su vyru gyvenu net neisivaizduoju salia saves kito.

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-09 16:23

Cituoti(nija @ Jul 5 2008, 11:57 PM) 33407
O kada planuojat vestuves?

seip tai jau galvojam,kad kita vasara

Cituoti(voveryte @ Jul 6 2008, 09:27 AM) 33410
o beja kiek tai dukrai metu?

dukrai bus 15

Cituoti(gitana @ Jul 9 2008, 12:08 PM) 33605
as manau kad reikia santuoka stengtis islaikyt ypac jei yra vaiku .vaikam kaip skaudu sirdy kai i namus ateina svetimas mano vaikuciai teveli dievina .as jau 12metu su vyru gyvenu net neisivaizduoju salia saves kito.

o as visiskai su tuom nesutinku,niu kad stengtis islaikyti santuoka del vaiku.puikiai suprantu,kad vaikam sunku ir skaudu matyti kita zmogu salia vieno is savo tevu...bet juk kai pagalvoji,kad aukoji gyvenima del to,kuris galbut visiskai nera to vertas,tai net siutas suima,o be to juk vaikai su tevais visa gyvenima negyvens,uzaugs,iseis ir kas tada?prasides savigrauza,kad ka as cia darau su tuom zmogum?ar buvau kadanors su juo laiminga?o ar pagalvojai,kad vaikam taip pat sunku matyti,kai tevai visalaik riejasi,vaiksto i visas puses?o dar jei tevas motina prie vaiku musa?as tai tikrai del vaiku gyvenime negyvenciau,jei nera normaliu santykiu,tai tokiu iskrypusiu isvis nereikia.

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-09 16:31

sutinku su Rasiuko nuomone,jei tevai bus nelaimingi tai ir vaikams nebus dziaugsmo beto niekas nedraustu vaikui su teveliu bendrauti,ar kad ir pas ji pabuti,aisku jei jis ne koks pijokas

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-09 16:42

Cituoti(voveryte @ Jul 9 2008, 02:31 PM) 33631
sutinku su Rasiuko nuomone,jei tevai bus nelaimingi tai ir vaikams nebus dziaugsmo beto niekas nedraustu vaikui su teveliu bendrauti,ar kad ir pas ji pabuti,aisku jei jis ne koks pijokas

tai vat as apie tai ir kalbu,jam su vaikais niekas nedraudzia matytis...o jei pamirsta tai as vis uz ciuprynos,kad susitiktu (jei nesusitinka ilgesni laika)

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-27 14:12

Aš manau, kad labai sunku..
Turėjau vaikiną, kuris prieš mane drauavo ilgai, labai ilgai su kita ir jautėsi, kad JI yra viskas. Kad ir kokia fainulka aš buvau

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-09 15:23

Cituoti(nija @ Apr 26 2008, 11:59 AM) 27451
Yra labai lengva pasakyti - zinojai kas bus ir ko reikejo tiketis zenijantis su vyru, kuris jau turejo vaika. Ne, tas netiesa, nes negali zinoti ir numatyti visko, kas taves laukia ir kaip bus sunku, nes istikruju ir nezinojai ko reikia tiketis. O dabar matai ir jauti viska kaip yra.... Kiekviena moteris troksta laimes su mylimu vyru, bet kai ta laime uzgozia buvusi zmona ir dar su vaiku, tada is viso nebesupranti kas vyksta...... Nes pasidaro labai sunku aukotis ir dalintis savo vyru, kurio niekaip negali paleisti pirmos zmonos, prisidengusios vaikais. As pilnai sutinku su Liuka, kad tikri broliai ir seses yra vieno kraujo, o ne maisyto...........

Perskaiciau ir pasiurpau.Kiek daug egoistisku pasisakymu Kazkokie pasiteisinimai,nezinojom ko tiketis,negalejom tiketis....Bet turbut tie vyrai neslepe,jog is buvusiu santuoku yra vaiku,o vaikai visada liks vaikais,ar jie bus is pirmos,antros ar trecios santuokos!!!!Ir jei jau rasote,kad laime uzgozia buvusi zmona,jo vaikai,nesate linkusios dalintis meile vyrui su jo vaikais,tai jau sorry, merginos. Jauciasi baime,net pavydas tai pirmai zmonai ir vaikams...... Juk bet kuria diena ,bet kuriai musu gali atsitikti tas pats,prabusime ryte lovoje kaip "buvusioji su vaikais".Mano supratimu neverta stoti tarp tevo ir jo vaiku,nepriestarauti ju draugystei,rysiui,o dar geriau netapti ta treciaja del kurios isyra seima ir nukencia vaikai :(

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-09 21:58

Man visai netrukdo, kad esu ne pirmoji žmona. Jei tokių metų vyras būtų senbernis buvęs, nebūčiau už jo tekėjusi. Dabar bent seksualinė orientacija aiški buvo. Ir šiaip geriau išsiskyręs, negu toks visai "žalias". Išsiskyręs bent jau parodo, kad nebijo įsipareigojimų, o ir išvadas tam tikras pasidarė - iš savo klaidų pasimokė ir jau žino, ko tikisi iš žmonos ir iš šeimyninio gyvenimo.

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-11 08:30

Cituoti(Ledi @ Nov 9 2008, 01:23 PM) 44992
Perskaiciau ir pasiurpau.Kiek daug egoistisku pasisakymu Kazkokie pasiteisinimai,nezinojom ko tiketis,negalejom tiketis....Bet turbut tie vyrai neslepe,jog is buvusiu santuoku yra vaiku,o vaikai visada liks vaikais,ar jie bus is pirmos,antros ar trecios santuokos!!!!Ir jei jau rasote,kad laime uzgozia buvusi zmona,jo vaikai,nesate linkusios dalintis meile vyrui su jo vaikais,tai jau sorry, merginos. Jauciasi baime,net pavydas tai pirmai zmonai ir vaikams...... Juk bet kuria diena ,bet kuriai musu gali atsitikti tas pats,prabusime ryte lovoje kaip "buvusioji su vaikais".Mano supratimu neverta stoti tarp tevo ir jo vaiku,nepriestarauti ju draugystei,rysiui,o dar geriau netapti ta treciaja del kurios isyra seima ir nukencia vaikai :(

maniskis ir neslepe,kad turi vaiku ir as niekada nedraudziu jam su jais matytis.ir mane ima ne pavydas (vaikams tevo tikrai nepavydziu,nes nera del ko) o pyktis, kad jo eks,pati turedama kita drauga (su kuriuo dukte labai graziai elgiasi), aktyviai kisasi i musu gyvenima ir dukte su manim kiauliskai elgiasi puikiai sutinku su tuom,kad ir paciom taip gali nutikti,jog viena ryta prabusime vienos su vaikais,bet juk negyvensi ta mintimi visa gyvenima?

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-11 18:26

Rasiukas ko tu čia teisiniesi - tiesiog darai taip,kaip tau geriau, ir manau kad taip gali rašyti tik ta moteris,kuri to nepatyrusi ir nesupranta.....
Pas mus dabar kita situacija,vyro sūnui sukakojo 18m, metė mokslus - pradėjo dirbti. Apsigyveno pas uošvienę,nes nesutaria su mama ir patėviu,buvo kalba kad gyventų pas mus (tuo metu laukiausi),tačiau nesutikau aš,kadangi pas mus tik 2 kambariai, ir aplamai aš nemėgstu kai trinasi aplink svetimas žmogus,jausčiausi suvaržyta ir visuomet pikta..... kodėl aš turėčiau derintis prie kažko???

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-11 21:52

as ne tai kad teisinuosi,bet man tiesiog pikta ant tokiu moteru,kurios nera to patyrusios,todel mano,kad turi teise teisti kitus nezinodama kaip yra istikruju ir galvojancios kad paciom tas negali atsitikti

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-11 22:47

mano draugas taip pat turi dukra is pirmos santuokos jai jau 12 metu. kartais tikrai buna situaciju kai negali likti labai tolerantiska. nes tevas jaucia kalte, kad negyvena kartu su dukra ir ja be galo lepina, kartais tai buna nepakelnciama

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-12 07:43

Cituoti(mazyle @ Nov 11 2008, 08:47 PM) 45210
mano draugas taip pat turi dukra is pirmos santuokos jai jau 12 metu. kartais tikrai buna situaciju kai negali likti labai tolerantiska. nes tevas jaucia kalte, kad negyvena kartu su dukra ir ja be galo lepina, kartais tai buna nepakelnciama

puikiai tave suprantu beje,o kiek laiko jau tu su draugu kartu?

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-12 20:22

jau1, 5 metai, bet ka galiu pasakyti patirtis gerai, bet butu geriau, kad pas ji vaiku nebutu. nes apie ka bekalbetum ...santuoka jis jau buvo vedes, o tau jaudinantis pirmas kartas, vaikas jis jam ne pirmagimis, bet nieko bent vienas turi patirties

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-24 15:10

na merginos jungiuosi ir as todel kad mano brangusis pries mane jau turejo santuoka is kurios liko pelenai ir dukra. Maciau ir iskentejau visko budavo kad susitikdavom gatvej su ex iskoliodavo rasinedavo visokias zinutes zodziu pasaka be galo bet as visiskai ignoravau ir neparodziau ka jauciu viduij. Tokius zmones as vadinu SIUKSLEM! As asmeniskai gerbiu aplinkinius ir save pacia, ko negaleciau pasakyt apie ja. Zemo intelekto ir tiek gaila man jos. O su dukra tai kaip ir normaliai labai nori bendraut su sese( t.y. musu dukra) ir zinoma nepraleidzia progos pasibedavoti kaip jai ko nors reikia( nes tetis airijoj gyvena ir pinigus nuo medziu skina ) bet cia tai jau norma darosi kaip suprantu

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-26 11:00

Cituoti(Rasiukas @ Nov 11 2008, 11:52 PM) 45207
as ne tai kad teisinuosi,bet man tiesiog pikta ant tokiu moteru,kurios nera to patyrusios,todel mano,kad turi teise teisti kitus nezinodama kaip yra istikruju ir galvojancios kad paciom tas negali atsitikti

Kiek zmoniu,tiek nuomoniu.Pasaulis margas kaip genys,bet,jei meiles pamatai statyti ant kitos seimos griuvesiu ir del to esames siek tiek kaltos,kazin ar tai duoda pilnaverti dziaugsma.Aisku buna ivairiu situaciju.
Ir visgi, daznai kartojasi gyvenime,kad moteris,del,kurios isiro kita seima,po kazkiek metu vistiek patiria panasia dalia.Kaip sakoma,viskas grizta bumerangu.
Nelinkiu to niekam,nei Jums,nei sau.

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-26 11:14

Kiek suprantu, Ledi šneka apie tas, kurios išskiria šeimas.
Turėjau darbe panašią situaciją - tiesą pasakius, kad ir kokie jie laimingi bebūtų, ir kaip bebūtų pas juos viskas gražu ir suplanuota, bet nervas ima susitikus tą moterį...

Iš serijos - pasitaikiau laiku ir vietoje, nes ta santuoka ir taip braškėjo. Nei ten pasitaikė, nei ką - laukė išsižiojus to laiko ir vietos, kada griebs auką už gerklės. (Atsiprašau, bet neturiu kitokio pasakymo )

Tai va tokioms tikiu, kad grįžta bumerangu. O žmonės sueina, skiriasi, prieš vestuves vienokie santykiai, po jų - kitokie... Vienas tikėjosi vienokio gyvenimo, kitas - kitokio.

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-26 19:07

Cituoti(GiedreAdmin @ Nov 26 2008, 01:14 PM) 46285
Kiek suprantu, Ledi šneka apie tas, kurios išskiria šeimas.
Turėjau darbe panašią situaciją - tiesą pasakius, kad ir kokie jie laimingi bebūtų, ir kaip bebūtų pas juos viskas gražu ir suplanuota, bet nervas ima susitikus tą moterį...

Iš serijos - pasitaikiau laiku ir vietoje, nes ta santuoka ir taip braškėjo. Nei ten pasitaikė, nei ką - laukė išsižiojus to laiko ir vietos, kada griebs auką už gerklės. (Atsiprašau, bet neturiu kitokio pasakymo )

Tai va tokioms tikiu, kad grįžta bumerangu. O žmonės sueina, skiriasi, prieš vestuves vienokie santykiai, po jų - kitokie... Vienas tikėjosi vienokio gyvenimo, kitas - kitokio.

Taip,as tikrai turejau galvoje tokias moteris.Daznai aistra,noras issikovoti toki seimos zmogu buna toks didelis,kad reta kuri pagalvoja,kad vyras, lengvai palikes savo zmona su vaikais ir isejes pas kita,gali ir su ta kita ir jos vaikais po kiek laiko pasielgti taip pat.Ir tie draudimai ,ribojimai pasimatymu su vaikais ,burnojimai ant pirmos zmonos nieko nepakeis.Jei vyras bus tvirtas jis niekada neatsisakys,nepaliks savo vaiku,jei is jo galima minkyti moli ir drausti,neleisti ,riboti toki bendravima,tada jau sorry,koks cia vyras.......
Tiesiog ta antroji jau visada yra akylesne,ja zeis visi vyro prisiminimai apie pirma seima,o pirmoji seima ir liks pirmoji.
Prasau nieko neisizeisti,gyvenimas margas ir jame daug visko.

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-27 18:38

as vyrui esu pirmoji....

3

Viršun ^ | Forumas > Santykiai ir neištikimybė > Kai esi ne pirmoji

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (9)