Forumas > Santykiai ir neištikimybė > Kai esi ne pirmoji
1

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-15 16:42

Ar lengva būti antra, trečia sutuoktine? Ar gyvenimo drauge?

Kai pirmoji palikusi ryškų ir gilų pėdsaką vyro gyvenime.

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-15 19:13

Nelengva is pradziu. Ypac, kai diedai tokie mazakalbiai ir neuztvirtina, kad viskas baigta, nauja pradzia blah blah blah.
Dabar viskas normaliai. Su visais brandziai bendrauju.

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-16 12:06

ir sunkiausia jei turėjo vaikų, žmona lieka žmona bet vaikai visai kaskita. o ypač jei pasitaiko tokių atvejų kad neleidžia su vaiku tevui bendrauti

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-16 12:51

Mano vyro sunus gyvena su mumis, taigi tevo ir vaiko atskyrimo nei manipuliaciju (nebent as galejau manipuliuoti ) nebuvo. Yra ir pliusu ir minusu

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-16 13:51

o mano vyro ex neleidžia net kalbėtis vaikui su tėvu, nors tėvas yra tikrai labai geras. pats vaikas pasakė kai mamos nebuvo kad tėti tu man neskambink nes nenoriu kad mama ant manęs pyktų kai su tavim kalbu.

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-27 11:53

tai turbūt labiausiai nuo vyro priklauso kiek tai lengva- kokie jo dabartiniai santykiai, kodėl nutrūko, kiek svarbi dabartinė ir pan. Vienareikšmiško nėr atsakymo.

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-27 15:32

Cituoti(tyla @ Dec 27 2006, 09:53 AM) 2553
tai turbūt labiausiai nuo vyro priklauso kiek tai lengva- kokie jo dabartiniai santykiai, kodėl nutrūko, kiek svarbi dabartinė ir pan. Vienareikšmiško nėr atsakymo.

kas blogiausia kad nevisuomet tokiose situacijose, ta prasme skyrybų, viskas priklauso nuo vyrų.

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-04 22:31

Cia dabar gal taip negraziai pasakysiu..vyrai kaip viesieji tualetai arba uzimtas arba apši....na iš dalies karti gyvenimo tiesa..rasti visai švaru kaip lapa labai sunku..todel tenka gyventi su jau buvusia patirtimi..bet tai nereiškia kad negali buti geriausia

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-07 16:07

Cituoti(Gaudri @ Jan 4 2007, 08:31 PM) 4271
Cia dabar gal taip negraziai pasakysiu..vyrai kaip viesieji tualetai arba uzimtas arba apši....na iš dalies karti gyvenimo tiesa..rasti visai švaru kaip lapa labai sunku..todel tenka gyventi su jau buvusia patirtimi..bet tai nereiškia kad negali buti geriausia

seniai kartu jus jau? turi taviskis vaiku?

Eli.lt
Eli.lt

2007-04-23 16:51

Cituoti(braskute @ Dec 16 2006, 02:51 PM) 2069
o mano vyro ex neleidžia net kalbėtis vaikui su tėvu, nors tėvas yra tikrai labai geras. pats vaikas pasakė kai mamos nebuvo kad tėti tu man neskambink nes nenoriu kad mama ant manęs pyktų kai su tavim kalbu.

čia jau baisu

nors ką norėti, mano pačios vyro buvusi žmona, neleido jam su dukra bendrauti 2,5 metų kai susipažinom, pasisakė kaip kas, man buvo kažkaip nesuvokiama, kaip šitaip galima
bet ir jis didelių pastangų nedėjo, kad būtų kitaip...tai teko šiek tiek man įsikišti, kad pradėtų bendrauti

o būti antra žmona buvo sunku kurį laiką...dabar jau dzin, nebeimu į galvą o kai susilaukėm savo vaikelio buvo dar lengviau priimti vyro dukrą nes irgi buvo visokių sunkumų kol susitaikiau su ta mintimi

Eli.lt
Eli.lt

2007-05-31 17:26

Antra zmona buti nelengva.Gal ziauriai nuskambes , bet man daug lengviau kai vyro vaikas nesirodo.Pakanka to, kad anyta vis lenda su pamokymais ir patarimais kada ir kiek laiko but su tuo vaiku.Mes taip mazai bunam kartu ir tieknedaug laiko vyras gali skirti musu vaikui,kad parsiveztu dar viena.

Eli.lt
Eli.lt

2007-05-31 22:21

Manau, vieno tevo vaikai turi buti kuo daugiau kartu. Del sveiko rysio. Zinau,kad mamkai nelengva (ir patikek, tikrai zinau). Taip geriau susivokti vyrui, nes ir jam save "surinkti" nelengva... Jokio skirstymo, nes jie abu jo vaikai. O mum ka, zinojom, kur einam...

Eli.lt
Eli.lt

2008-03-26 11:46

žinoti tai žinojom...... bet matai,pas kiekvieną yra skirtinga situacija na, aš būsiu ta,kuri raganas vaidina serijaluose iš pradžių buvo viskas normaliai,bet užteko vieno blogai apgalvoto žingsnelio ir duokit per galvą - niekada man vyro vaikai nebus savi,niekada savo vaikams neaiškinsiu kad tai jų broliai (mano galva,broliais seserim gali vadintis tik vieno kraujo,bet ne maišyto),ir niekad nepriimčiau gyventi kartu,- geriau skirčiausi su vyru,bet kartu su jo vaikais negyvenčiau taip, atvažiuoja jie pas mus per šventes,per atostogas,bendraujam-viskas normaliai,bet kad gyventų kartu ai neaaa......

Eli.lt
Eli.lt

2008-03-26 22:48

Gerai, buk ragana, kol realiai nieks negresia ir dramatisku sprendimui daryt nereikia
A kuo tie vaikai nusikalto (pirmos zmonos nekesti, aisku, naturalu ), kad broliais ir seserimis but negali? (na nera jie ir pusbroliai ar ne?) Uzaugus gali buti svarbu...

Eli.lt
Eli.lt

2008-03-30 18:18

maniskis turi du vaikus,nemaiso jie man,bent jau kolkas.tik vat neaisku,kaip bus kai mano brangiausiasis gris i LT (as jau 3 savaites cia),bet sakiau tikrai neleisiu,kad jiems i uzpakali be muilo lystu nes buvusi,tai tiek juos primokino,kad net baisu pas mus pabuvoje,viska jai atraportuoja,bet tai manau naturalu,tik mane siutas ima mazumele niu bet mes mylime vienas kita manau isgyvensime

Eli.lt
Eli.lt

2008-03-30 19:31

tai va, tas ir yra, kad MYLI, jei nebūtų tos meilės,tai pofik..... nea, aš nejaučiu jokios neapykantos vyro ex,kadangi prieš mums susipažinant jau 6metai buvo kai jie išsiskyrę,tad nekliudo jin man..... o dėl viso kito - nenoriu pasakoti viešai.....

Eli.lt
Eli.lt

2008-03-30 23:06

Man keisti "leisiu-neleisiu", lyg vyras kitas vaikas butu... Yra gyvenimo dalis, kuri nepraejo be "pasekmiu" ir kazi ar antros zmonos leidimai cia is vis i tema...

Eli.lt
Eli.lt

2008-03-31 15:04

Cituoti(Kykymara @ Mar 30 2008, 11:06 PM) 25223
Man keisti "leisiu-neleisiu", lyg vyras kitas vaikas butu... Yra gyvenimo dalis, kuri nepraejo be "pasekmiu" ir kazi ar antros zmonos leidimai cia is vis i tema...

NU NIEKO SAU......... ne prieglauda pas mus......... turi jie savo mamą,ir tegul gyvena kartu,pas mus deja, tik pasisvečiuoti tegali.......

Eli.lt
Eli.lt

2008-03-31 17:45

Liuka, keistas tavo požiūris... O jei tavo mylimo vyro buvusioji atsisakytų motinystės teisių? Kur tada tuos vaikus dėti? į prieglaudą? ar taip galėtum? juk vaikai niekuo dėti... spėju kad vyras atsisakytų tavęs

Eli.lt
Eli.lt

2008-03-31 22:21

kėkvienas žmogus yra su tam tikrais savais pribambasais,taip kad nereikia lia lia........ kažkur pradžioj minėjau, jog buvo viskas puiku iki vieno momento,tad nesileisiu kalbom į smulkmenas,jeigu jau taip kalbu,reiškiasi yra tam priežastis. Žinoma, pagalvojau ir apie tai,kad o jeigu kada nors gyvenime mano vaikams taip nutiktų..... tačiau lieku prie savo nuomonės..... tiesa, o tie vaikai nėra tokie maži, didžiajam vasarą sukakos 18, o mažesniam 15 metukų

1

Viršun ^ | Forumas > Santykiai ir neištikimybė > Kai esi ne pirmoji

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (9)