Forumas > Kalėdos > Prietarai, ko negalima...
1

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-09 14:29

Sveikos, gal kas žino kokių pliotkų, ko negalima dovanoti? ar Jums jie "pletkai" išsipildė?

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-09 16:43

Zinau kad atseit negalima dovanoti peiliu, artimam zmogui laikrodi nes galit issiskirt....

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-09 16:50

Girdejau, kad artimam žmogui negalima šlepečiu, nes gali tas žmogus palikti jus

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-09 21:35

Esu girdėjusi apie tai,kad negalima dovanoti:aštrių daiktų, nosinių,šukų...bet apie laikrodžius ir žvakes, gėles vazonuose(jau kiek esu padovanojusi ir nieko)

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-10 15:27

Na tikiu-netikiu, bet stengiuosi nedovanoti to, apie ką žinau. Tarkim, visuomet vengiu dovanoti aštrius daiktus.

Hm.... Dabar suku galvą.... Kad daugiau nieko nežinau, ko negalima dovanoti...

Pasiknisau visagaliame internete

Negalima dovanoti nosinių - kad neverktų tas žmogus
Negalima akmenų dovanoti - atneši į namus sunkų gyvenimą (o mano dukra močiutei padovanojo... kad ta būtų stipri kaip akmuo.... Va tai tau...)

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-10 15:55

Labukas mergaiciukes ,taip girdejau ir as apie astrius daiktus nosines adatas,bet apie slepetes ir laikrodzius tikrai nieko !Dar zinau viena prietara del druskos kad jokiais budais negalima skolintis nei kruopelytes,reikia palikti nors centa ,taip pat negalima is kitu namu isnesti kaip mes vadinam grafkiu ,dabar vadina ziogeliais ,ai velnias cia supras kaip kas ka vadina! O del vazoniniu geliu tai ka as zinau sako kad nuo kapu negalima nieko imti netgi tusciu vazonu ,na kai mes atsinesam geles is turgaus su vazonais tai kiti nesasi namo ,neviena atveji zinau !Gal cia sutapimas bet mano mama nupirko teciui annk kapo gele vazonine iseme ja o vazona namo ,tikrai nezinau ar tai teisybe ,bet sakoma jei kazka nuo kapu parnesei i namus tuose namuose nelaime . Tais paciais metais mire mano mama ,o mergaites patikekit kaip man jos truksta .Na ir isijauciau vos ne romanas gavosi !

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-13 22:22

Sutapimas ar ne bet vis tiek gaila.. užjaučiu Emanuela labai labai... bet tai laukia mūsų visų...geriau būtų jei kuo vėliau taip nutiktų, bet tai toks dalykas, kurio nepasirinksi ir nenumatysi ...o man pačiai susigalvoti bėdas sekasi.. aš nupirkau rėmelį..ir vienoje pusėje nuotraukos, kitoje - veidrodis..ir pagalvojau, kad gal negerai vedrodžiai..kažkodėl pati susigalvojau taip ir neramu pasidarė... nes dovanosiu tėvams...

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-15 10:57

Bet sakykite, ką norit - kartais nuperki, sužinai ir pradeda kažkas giliai kirbždėti.... O kartais pasižiūri atgal - ir tikrai taip buvo...

O kartais - numoji ranka, sakai - nesąmonė

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-15 11:56

Apie nosines prietarai prajuokino, viduramžiais damos savo kavalieriams dovanodavo nosines su išsiūvinėtais inicialais, ir dar prikvepindavo

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-15 12:56

Apie druska kad skolint negalima girdejau, bet dar žinau,kad negalima skolinti duonos, geriau taip duoti, čia vakar kaimine sake..

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-15 18:54

Girdejau, kad negalima mylimam žmogui dovanoti laikrodžio- paliks Ar tai tiesa, sunku pasakyti...

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 341

2010-08-15 10:43

visa, ką čia perskaičiau, esu girdėjusi ir ankščiau. va tik apie akmenis pirmą kartą sužinojau. Kad ir kaip ant savęs pykčiau, bet tokiais prietarais visgi tikiu  

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 322

2010-08-15 17:57

Man draugas prieš pusantrų metų padovanojo laikrodį, kurį neilgai trukus sudaužiau. Dar dabar širdį skauda, nes labai brangus ir gražus buvo. Na ir nepaliko meilė dar manęs. Tfu tfu tfu, kad neprisikalbėčiau :D

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 341

2010-08-15 21:51

o aš tai savo meilei pasakiau, kad šiukštu nesugalvotų man laikrodžio padovanoti :D  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 61

2010-11-15 10:26

Labukas, aš žinau tokius prietarus, kad negalima dovanoti vaikinui/merginai (porai) batų ar laikrodžio, nes tai reiškia, kad pora išsiskirs, ir aš esu linkusi tikėti :) dar girdėjau, kad jei dovanoji aštrų daiktą tada būtinai turi dovanoti ir pinigų, su pinigine taip pat turi įdėti pinigų :)

ele
svečias

2010-12-15 18:44

Negalima dovanoti laikrodziu tai tikrai, pati isbandziau tai...

Migle
svečias

2011-11-20 20:50

as taip pat gavau dovanu laikrodi, ir bijau, kad galime issiskirti, gal visgi reiktu laikrodi grazinti mylimajam?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2011-12-18 22:58

Prietarai yra absoliutaus moralinio ir dvasinio gyvenimo pagrindo neturėjimo apraiška.  Sorry kad taip tiesmukiškai, bet cia paskaicius nei juoktis nei verkti...

mergaite
svečias

2011-12-19 19:08

Eli.lt 2008 12 09
Girdejau, kad artimam žmogui negalima šlepečiu, nes gali tas žmogus palikti jus

as dovanojau vaikinui savo ir mes nebekartu :)

aaaaa
svečias

2012-01-13 15:22

del prietaro, jog negalima dovanoti laikrodzio ir as esu girdejusi, kazkada as ir nuo saviskio buvau gavus laikrodi, bet ji kazkokiu budu pameciau, tai mama po to sake, jog ir gerai kad taip atsitiko :) )) nes jai is savo patirties buvo pasitvirtine, jog gavo dovanu laikrodi ir issiskyre.. na o as pati nzn labai tuo netikiu, bet ir nespjaunu i tai :) ))

1

Viršun ^ | Forumas > Kalėdos > Prietarai, ko negalima...

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (12)