Forumas > Vaikų ligos > Acetono kvapas
1

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-02 23:53

nežinau kas pasidarė mano bernužėliui,paskutiniu metu visiškai nieko nebevalgo tik vartoja labai daug skysčių,visas perbales ir iš burnytės sklinda acetono kvapas. Užregistravau pas daktarytę,tačiau tik 10d ten turim pasirodyti,o man neramu dėl jo... gal kas žinote dėl ko atsiranda acetonas???

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-03 07:05

Del acetono kvapo atsiradusio girdejau taip : Jei is burnos sklinda acetono kvapas , ar jauciamas burnoje acetono kvapas - kazkas negerai su skrandziu
Bet kaip ilgai lauksit eiles pas daktare O greiciau negalima nueiti?

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-03 09:29

Kol nepriėjai iki gydytojos, pagerkite jogurto kapsulių ar kokių kitų fermentų, kurie reguliuoja skrandžio veiklą.
Kad skysčių geria - tai labai gerai. Gerkite kuo daugiau.

Ramunėlių arbatos gerkite daug.

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-03 09:54

Mano mažiuke tuti šita problema, tai dažniausiai ir atsiranda mergaitem, skysčių kad geria tai labai gerai, kuo daugiau geria tuo geriau, bet jei eina kvapas iš burnos, dažniausiai ir šlapimas acetonų smirda, būtinai eikit pas daktara. Jei prades skaudeti pilvukas duok jam Pangroli sumaistu kokias 4 granules, tada juokių pieno produktu, sveisto, riebios mėsos. Jei jis nebūtų pabales ir valgytu gerai gali būti dėl:
nepakankamos burnos higienos.Tokiu būdu patartumėme valyti dantukus. Dar nemalonus kvapas mažiems vaikams būna ar dėl užsitęsusios slogos, arba dėl besivystančių adenoidų. O tiems tėveliams, kurie aplaižo vaiko čiulptukus ir žindukus, galvodami,kad tai labai gerai ir taip tarsi juos nuplauna, pasakysiu, jog šio įpročio reikėtų atsisakyti, nes ant žemės tokių blogų bakterijų, kokios yra Jūsų burnoje, gali ir nebūti. Todėl laižydami vaiko daiktus, Jūs jį apkrečiate labai negera bakterine flora.
Butinai darykit šlapimo tyrimus.

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-03 18:20

ačiū labai už patarimus maniškis kaip tik labai daug geria karvės pieno ir jogurto viskas,atsisakom nuo šiandienos šių skanumynų.... sysiukas tikrai labai acetonu atsiduoda.....

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-04 09:55

Tai va jums juokių pieno produktu apsoliučiai nieko, nei surio, surelių na vienu žodžiu nieko nieko. Juokio riebaus maisto, riešutų negalima, šokolado, ir gerkit kaip minejom daug skysčių. Sekmes,

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-04 10:17

Liuka, būtinai pasitarkit su gydytoju, nes Perliukas pamiršo paminėti, kad acetono kvapas gali būti ir cukraligės požymis

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-04 10:24

Jo Čiučiundra tu visiškai teisi, pamiršau pasakyti jog kvapas gali būti ir cukraligės požymis

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-04 10:45

Mes su tavim jau kalbėjom šią tema ankščiau, ir žinai, kad ir pas mus ta pati problema

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-04 11:00

čiučiundra-dabar tik ar truputį anksčiau pastebėjai?? Šiandiena Gabutis vis rodo į šaldytuvą-na jis taip pieno prašosi,kaip man širdelė skauda kad negaliu duoti o priedo dar apsirguliavo-kosti ,slogytė,vakar tempo turėjo....važiuosim pas daktarų...

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-04 11:03

Pas mus jau senai ši bėda, mes iškarto lėkėm pas gydytoją darytis tyrimų, bet pasirodo tai nuo riebaus maisto ir nuo saldumynų net nuo vieno saldainio atsiranda kvapas, tenka riboti

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-04 11:04

geras aš mažai saldumynų savo berniukui duodu,bet duodu.... o kokius tyrimus darėt?

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-04 11:21

Cituoti(liuka @ Dec 4 2008, 11:04 AM) 46945
geras aš mažai saldumynų savo berniukui duodu,bet duodu.... o kokius tyrimus darėt?

šlapimo ir kraujo

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-04 12:02

kažin kaip man reiktų šlapimo nunešt puodo jis tai bijo,jei padaro,tai tik kakučio,bet niekad nesysioja ten.....

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-04 14:56

Yra pampersai kurie skirti kad šlapimą pas mažiukus paimti.

Eli.lt
Eli.lt

2009-03-20 16:09

O acetono kvapas negali buti todel, kad vaikui kyla rugstys?

Eli.lt
Eli.lt

2009-03-21 13:54

Cituoti(Cafee @ Mar 20 2009, 04:09 PM) 51124
O acetono kvapas negali buti todel, kad vaikui kyla rugstys?

Dėl žemo rūgštingumo skrandelyje, tai ypač pastebima po miego ir iš ryto.Naudokite vitaminą "C", vynuogių,obuolių,slyvų raudonas sultis su vit. "C", kūdikių mitybai skirtus jogurtus.

Eli.lt
Eli.lt

2009-03-23 11:29

Dėl rūgštingumo būna toks gana rūgštokas kvapas.
Tokiu atveju geriau gydyti ramunėlių arbata: ant tuščio skrandžio gerti ir gerti per dieną 3-4 kartus, kokį mėnesį.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 15

2009-03-27 17:41

Kazin, nuo keliu metu galima vartoti raniberl?

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 478

2009-03-27 17:48

Žinau kad mezim forte dakrataras leido vartoti po puse tabletes mažiukiai buvo 3 metukai

...Jeigu gyvenimas tau duoda citriną, išspausk iš jos visą limonadą!....

1

Viršun ^ | Forumas > Vaikų ligos > Acetono kvapas

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (9)