Forumas > Sportas ir jo rūšys > Sportas namuose - iš...
1

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-14 22:32

Prisipažinkite, kas puoselėja viltis pradėti sportuoti namuose? Na taip sakant, pagal žurnalų rekomendacijas, kasryt bent po 15 min

Kažkada užsidegusi kasryt atsilenkimus dariau. Kažkur po trečios dienos "pamiršau" ir užsidegimas užgęso kaip.. Draugės orbitrekas sėkmingai dulka arba naudojamas rūbų kabyklai

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-14 22:53

jei jau prisiversdavau anksčiau rytais mankštą daryti, tai dažniausiai viskas žlugdavo po pirmo praleisto karto (kai pvz., pramiegodavau, patingėdavau ir pan.). Šiuo metu tai net pradėti neprisiverčiu

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-14 22:56

Mano rytas prasideda - dušas, kava dideliu kiekiu ir lengvi pusryčiai. Mankštai nei laiko, nei noro nebelieka. Tinginystė ir tiek. Ai

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-15 08:16

Prisipažinsiu, svajoju aš Bet svajoju ir pradėti sportuoti sporto klube. Kol kas nesportuoju nei namuose, nei klube Blogai. Labai blogai.
Problema, kad neturiu nė vieno žurnalo su pratimų pavyzdžiais (įsigyti neprisiruošiu). O kiek ieškojau internete, nieko labai naudingo neradau (o kur radau, tai paskui puslapio nebeatidaro ). Taip mano svajonės ir dulka.

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-15 09:11

Ilgai ruošiausi, bet jau kai prisiruošiau, tai visai realus tas sportas namuose. Galima sakyti, jau gerus metus sportuoju praktiška kas rytą. Tik vis pasitaiko 2-3 savaičių pertraukos, kai daug darbų užgriūna, vakarais ilgiau prie kompo parymoti tenka, tai ryte jei ir prisiverčiu atsikelti sportui, jaučiu, akd ant treniruoklio tiesiog alpėju nuo miego, o ne sportuoju. Bet kai sugrįžtu į įprastas vėžes, normalias treniruotes vėl atnaujinu

Man labiausiai padeda ryto muzikiniai kanalai. Atsisėdi sau ant dviračio treniruoklio - ir kaip tas Leopoldas :"Kručiu kručiu kručiu pedaly kručiu, lečiu lečiu lečiu kak ptyca lečiu"

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-29 15:36

O aš turbut iš tinginiuir sau sakiau,sportuosiu,na ka reiškia 15-20 min ryte skirt sau.. bet taip tingiu,ir tiesa sakant nieko nedarau,nors iki vaiko gimimo bėgiuojau rytais ir kokius 4 metus

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-29 20:06

O man kartais įsijungia kaltės jausmas, kirminiukas pagraužia, bet tam kartui. O po to vėl atsiranda mln priežasčių nieko nedaryti. Pvz pradedi augint lašinius arba pasiteisinimas "nėra kada"..

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-31 15:58

Mano didysis pasiteisinimas, kad neturiu kilimelio ir hanteliu

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-01 20:54

Kai aš užsiskiedžiau, kad man reikia hantelių, vyras irgi ėjo jų pirkti kartu. Tipo, sakė, gerai sumąstei, sportuosim abu. O jau kai nusipirkau, jis taip ir liko nesportavęs. Pasiteisinimas: per lengvus nusipirkau, jam su tokiais nėr kas veikt, o parduotuvėj nenorėjo manęs atkalbinėt
Tarsi nebūtų galėjęs iškart nusipirkti ir sunkesnius

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-01 22:18

Vakar baliuj prisižiūrėjau tokių išpuoselėtų kūnų, kad baltas pavydas užgrojo ant sąžinės Po tokių vaizdų, sunku vėl sėsti prie vaišių stalo ar "dar vieno" torto gabaliuko. Xrenova nuotaika

Reik kūdėt ir sportintis, bet matyt ne namuose Neprisiversiu

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-06 16:20

Na iš tikro, sportuoti namie reikia didelių valios pastangų, nes tai laiko nelieka, tai tingisi, pasakai - ai, rytoj. Ryte tai aš niekaip nerandu laiko. Į darbelį prieš šešias reikia keltis, o esu didelė miegalė, tai ir taip būna sunku. Bet vakarais laikas nuo laiko pasileidžiu kokį nors " sportinį filmuką" ir pašokinėju.

Labai žaviuosiu tomis, kurios kiekvieną rytą randa laiko sportui. Sveikinus visas ir linkiu sėkmės.

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-06 22:13

ispradziu vaiksciojau i aerobika,bet paskui nusibodo. Tai uzsirasiau sau diska ir sportuoju namie,bet nevisada Na kolkas nelabai ir reikia.

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-06 08:52

As tai sporto klube sportuoju 4kartus i savaite, o kartais uzsimanau ir namuose nors truputi pasimankstinti, bet kad nelabai gaunas vis kas nors sutrukdo
Gal jei tureciau koki aerobikos video, tai sportuociau ir namuose

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-08 11:07

3 rytus sugebėjau daryti mankštą kaip savim didžiavausi
o dabar dukrytė sirguliuoja, rytais anksti atsikelia, zirzia, nori su manim būti ir nebeleidžia mamytei sportuoti
na, bet kai tik pasveiks, esu baisiai pasiryžusi mankštintis rytais ir toliau

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-08 11:20

Miau, pertrauka - nieko baisaus, svarbu turi ryžto grįžti į vėžes

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-08 11:35

Cituoti(Corida @ Feb 8 2007, 11:20 AM) 7708
Miau, pertrauka - nieko baisaus, svarbu turi ryžto grįžti į vėžes

tai va čia ir svarbiausia. taip sunkiai prisikaupiau sportuoti... tikiuosi liks dar to ryžto

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-08 11:44

Miau, gal galėtum savo mankštos programą įmesti šioje temoje. Pabūtum mums trenerė

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-08 12:26

na tokia ir trenerė 3 dienas pasportavusi
šiaip pratimų turiu prikaupusi iš žurnalų, tai nebent jei kada laiko rasiu, nuskenuočiau ir įdėčiau.

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-27 15:40

Sportuoju namuose jau ne vienerius metus. Turiu elipsini treniruokli, su juo minu praktiskai kasdien po 70-80 minuciu. Po to darau pratimus. Taip pat turiu hanteliukus, su jais grazinu rankas. Rezultatas tikrai labai matosi, ypac ant koju - jos tapo ganetinai raumeningos. Aisku, turiu pripazinti, kad nuolat ziuriu ka valgau, nes be to nebutu jokios naudos.

Eli.lt
Eli.lt

2007-04-21 09:27

aš jau seniai palaidojau viltį sportuot namie per didelė tinginė turbūt.. ale niekaip neprisiruošiu.. tiksliau kelis kartus esu pradėjus ale tai trunka kokį mėnesį max dabar dar ir vaikas ant galvos lipa, o kai miega tai reik darbelius dirbt. Žodžiu nėr kada namie )

1

Viršun ^ | Forumas > Sportas ir jo rūšys > Sportas namuose - iš...

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (12)
ile