Forumas > Sportas ir jo rūšys > Sportas namuose - iš...
5

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2010-08-05 15:00

Kai užeina kokie skausmai, tuomet prisiverčiu pasijudinti namuose, o vis tiek geriausias spyris in užpakalį - sporto klubas. Nes jau yra numatytas laikas, sumokėti pinigai, kažkaip kitokia motyvacija.

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 341

2010-08-05 15:15

jooo, kai pinigai sumokėti, tai ir noras eit atsiranda, čia tai teisybė  

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 322

2010-08-05 15:47

o man sporto klube ūpas sportuot ne dėl sumokėtų pinigų, o šiaip, kad kompanija gera susirenka, savaitgalius paplanuojam :D be to tai bent šioks tos kasdienybės paįvairinimas.

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2010-08-06 09:36

Na man irgi pinigai  ne pagrindinę rolę vaidina, tačiau, jei jau nusiperku abonementą, vadinasi, esu pasiryžusi sportuoti. Ir šiaip, patinka man sportuoti, tik tiek kad gyvenimas toks durnavotas dabar - ant ratų, tarp dviejų miestų pasiklydus

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

2010-08-06 10:06

Labutis  Ir ilgai jau šitaip marširuoji, Giedre?  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-02-07 12:00

sveikos merginos as cia dar esu naujoke siandien tik prisijungiau nes ieskojau aerobikos treniruociu parsisiusti.gal jus zinot is kur galeciau parsisiusti? nes kur lindau tai tik trumpos treniruotes.

2011-02-08 17:12

Sveikos panos! Na ką, galaiu pasigirti! Susilažinau, kad iki kovo 1 kiekvieną dieną sportuosiu! Įsigijau svarelius, juos visaip kilnoju, kiekvieną dieną darau pritupimus (pradėjau nuo 20 ir kas rytą kylu vienu daugiau), taip pat turiu tokį diską, ant kurio reikia atsistoti ir sukiotis į šonus - tai ant jo sukinėjuosi apie 10 minučių. Taip pat valgau kuo daugiau daržovių bei salotų, vengiu naktipiečių ir mano pilvukas tikrai paplokštėjo!!!! Sportuoju ne dėl sulieknėjimo, nesiekiu nežinia kokių tikslų, tačiau noriu išlaikyti dailias kūno linijas. Taigi, puikus motyvas - lažybos. Juk niekam nepatinka pralaimėti :) ) Beje, jei ir toliau puikiai seksis, žadu sportuoti ir po lažybų! 

Eli.lt
Eli.lt

2011-03-30 01:28

išbandykit jogą !

www.jogoscentras.lt

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 83

2012-12-10 14:37

O man patinka sportuoti namie, nes nereikia derintis prie sporto klubo darbo laiko, gaišti laiko važiavimui į sporto klubą ir iš jo. Dabar visai norėčiau kokio treniruoklio, nes aerobikos mažoka man. Gal patarsit, ką čia įsigijus, kol akcijos - http://www.e-senukai.lt/laisvalaikis-sportasauto/sporto-prekes/treniruokliai/prekes2.htm

life is a highway, I wanna drive it all night long!  :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2016-06-20 10:51

manau kad tikrai įmanoma pasportuoti namuose, tik sunkiau kasdien prisiversti :D

5

Viršun ^ | Forumas > Sportas ir jo rūšys > Sportas namuose - iš...

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (8)