Forumas > Sportas ir jo rūšys > Sportas namuose - iš...
3

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-31 14:45

Cituoti(Turkish girl @ Jul 31 2008, 02:38 PM) 35374po 2 dienu pilvukas dingo
Čia tai jau tikrai iš fantastikos srities patikėčiau, kad po dviejų savaičių pasikeitimai pasijuto..... jei mano kūnas taip keistųsi, tai nuo visų treniruočių ir dietų būčiau turėjusi paauglės figūrą

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-31 14:54

tai kad as ir nebuvau tesla tiek man ir tereikejo. be to atsisakiau bandeliu... ir siaip maziau valgau.dabar man tereikia palaikyti tokia dienotvarke kasdien, ir problemos nebera. be to as esu jauna, ir man tikrai lengviau yra suliekneti, negu vyresniam zmogui...

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-31 14:58

Šiaip ir aš nesu tešla tačiau metai ima savo kadaise ir aš, valgydama šokoladus ir bandeles, galėdavau džiaugtis 55 kilogramų svoriu, bet jau senokai esu ne paauglė

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-04 10:00

Cituoti(Turkish girl @ Jul 31 2008, 02:47 PM) 35423
vat vat, sveriu as 55kg, bet noriu bent 53kg... manau, kad tikrai numesiu tuos pora kylu ir galesiu dziaugtis grazia figura

daug kas priklauso ir nuo ugio,jei esi vidutinio ugio ir sveri 55 kg tai cia normalu arba per mazai jei labai auksta,o jei svertum 53 kg ar maziau tai tada jau ryskiai negrazu,dviratis juk butum

Eli.lt
Eli.lt

2008-08-05 17:14

Ugis mano 161cm. Bet siaip noriu tik pilvuka pasimazint,kad butu plokscias..tai tikrai nedaug reikia uztenka 1 diena pavalgyti maziau, ir ryte buna jau plokscias pilvas... bet kad taip visas dienas butu,reikia pasportuoti o siaip didesne problema yra gal issokes skrandis reikia mazinti porcijas tikriausiai

Eli.lt
Eli.lt

2008-10-17 23:28

Jeigu ir toliau visoms tinginys uzims pirma vieta, tai kuo toliau, tuo daugiau pilvas dides. Prisiverskit kaip nors kiekviena ryta ar vakara pabegioti, netoliese esanciame stadione ar sporto klube. Sensant, medziagu apykaitu leteja, todel reikia mazinti valgio porcijas ir kuo daugiau sportuoti.
Po sporto visada jausite zvaliau, atsiras daugiau energijos, galesit "kalnus nuversti".

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-14 13:42

Jau beveik mėnuo kaip darau mankštą namuose (RYTAIS ir vakarais) Nors neturiu jokių spec priemonių (kilimėlių ir etc) sportui, bet ir be jų apsieinu. Galiu pripažinti, kad rytinis sportas gerina tolimesnę dienos eigą.

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-14 17:24

Aš dar palyginti neseniai nuolat mankštindavaus namie, po 5-7 k. per savaitę apie 1,5 val. Neįsivaizduoju kaip man tai nenusibodo du metus.

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-19 13:07

Gerai, sportas namuose. O kada sportuoti?
Keltis 6 val ryte, kai kas vakarą eini gult 24?
Kai nuo 6:30 iki 19:30 atvarai vienaip ar kitaip darbe?

Man neužtenka fiziškai jėgų - nei atsikelti, nei vakare.

Aš kažkurią dieną čia mąsčiau: visi kalba reikia mažiausiai dukart per savaitę sportuoti. Bet kada? Jei tu normaliai dirbantis ir vaikus auginantis žmogus?

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-19 22:09

Cituoti(GiedreAdmin @ Jan 19 2009, 01:07 PM) 49005
Gerai, sportas namuose. O kada sportuoti?
Keltis 6 val ryte, kai kas vakarą eini gult 24?
Kai nuo 6:30 iki 19:30 atvarai vienaip ar kitaip darbe?

Man neužtenka fiziškai jėgų - nei atsikelti, nei vakare.

Aš kažkurią dieną čia mąsčiau: visi kalba reikia mažiausiai dukart per savaitę sportuoti. Bet kada? Jei tu normaliai dirbantis ir vaikus auginantis žmogus?

o bandete bodyflex'a? uztenka 15 min ,ar kiek ten, per diena ir sawijauta pagereja, ir puikiai tolygiai nuo wiso kun sworis pamaz krenta, ir twirteja kunas maciau kazkur reklama 10 dienu kursai, pamoko kaip kwepuot, parodo wisus pratimus, kai baigias kursai tiesiog kartoji wiska namie, tam reikia nedaug laiko mano pusesere lanke, jai patiko, sake labai jauciasi poweikis.
tik beda, jei tiek dirbate, tai kazi ar bus laiko tiems kursams, nors manau jie wakare, kaip ir joga ir kiti uzsiemimai. siulau paieskoti informacijos

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-20 09:52

Kažkaip nepatinka man tie kvėpavimai ir bodyflexas... Bandžius aš. Jau man geriau tokiu atveju jogos keli pratimukai, kai matau, kad VYSKAS ŠAKĖS

Eli.lt
Eli.lt

2009-02-08 23:14

aš sportuoju namie, tris kartus per savaitę, bet ne rytais, o dieną, kai mano dukrytė apapulia daro
sportuoju jau pusmetį, ir nesiruošiu šio užsiėmimo mesti

Eli.lt
Eli.lt

2009-02-09 18:43

as ir kartais sportuoju nemiese ir man tikrai gerokai labiau patinka namie nei kur kitur kazkaip nedrasu man i sporto kluba eit, o namie nieks nemato nieks negirdi ir gerai nors va sunku prisiverst tai daryt reguliariai mastau gal reiks vel sokti pradet... pries pora metuku kai strakaliojau tai labai gerai jauciaus ir grazi sau atrodziau a dabar nebe tas... suglebo subinius nuo nieko neveikimo

Eli.lt
Eli.lt

2009-02-10 12:45

O tai ko jums nedrąsu į klubą eiti???

Eli.lt
Eli.lt

2009-02-10 15:37

nesakau už visus pasakysiu už save, nors visi mano psisakymai lengvai pakeičiami ir čia ne problemą.
1.Per 3 su puse metus atpranti bendrauti su žmonem, virtualiai (ačiu dievui yra kompas ir internetas.)
2. Neturiu tinkamu rūbų, pirkti vėl gi laikas ir pinigai
3. Pats malonumas kainuoja pinigelius.
4. Kolkas nedrisčiau nieiti vien dėl savo negražiu kūno formų,
p.s kažka būsių praleidus tai tikrai, bet labai džiaugiuos, kai turejau kelnes kur prieš menesi negalejau tillpti o prieš savite kaipniekad uždejau juos

Eli.lt
Eli.lt

2009-02-10 16:48

Cituoti(GiedreAdmin @ Feb 10 2009, 12:45 PM) 50116
O tai ko jums nedrąsu į klubą eiti???

aj nezinau, man atrodo kad as ten nueisiu kaip kvaisa ir nemokesiu nieko be to, kaip ir Perliukui,del kuno formu, nesinori savo dideles subines ten visiem rodyti... nu bet gal kada prisiversiu jau vienu metu buvau tvirtai pasiryzus bet nuplauke kazkodel visas entuziazmas

Eli.lt
Eli.lt

2009-02-10 17:05

Na taip... į sporto klubus eina tik idealių figūrų ir plonų subinyčių savininkės kitaip neįleidžia

Aišku, pritariu, kad iš pradžių nedrąsu, bet iš tikrųjų tai visos ten tokios gražuolės eina

Ne dėl bendravimo ir rūbų pritariu tik tiek, kad kažkada reikia prasilaužti. O dėl rūbų - pati prašau, kad gimtadieniui ar per kokias šventes padovanotų rūbus sportavimui, kai senieji jau būna "iš mados išėję"

Eli.lt
Eli.lt

2009-02-10 20:10

aš į sporto klubą nedrįstu eiti .. viena.... neturiu kompanijos... o viena eiti, kai niekada nesu net kojos į sporto salę įžengusi, kažkaip nesirįžtu... geriau jau namie...

Eli.lt
Eli.lt

2009-02-10 20:34

Galit duoti patarima kaip prisiversti save pasportuoti reguliariai kasdien, nes man dazniausiai gaunasi tik keli kartai i savaite.

Eli.lt
Eli.lt

2009-02-11 15:02

Panos aš jau prie kalanetikos pasisakiau, bet kasien po 2 kart darydavau Bodyflexa, namie, rezultatai buvo akivaizdūs ir draugės mirė iš pavydo, tad vorele nuskubėjo BF kursų lankyti o kaip prisiversti, nereikia savęs versti, reikia norėti...man buvo didelis stimulas, nes po gimdymo likę 7kg nenorėjo lengvai nusikratyti, nors namie strakaliodavau pagal Cindy Crauford programą po gimdymo, nieko man tatai nepadėjo, o kai ėmiausi Bf sureguliavau mitybą ir vualia, per 5mėn -9kg ir -49cm per 5 apimtis tai štai tereikia noro, užsispyrimo ir rasti laiko sau, o jo tikrai neturiu prūdais, bet stengiuosi rasti, nes niekas tavimi nepasirūpins, tik pati

O vat į sporto klubą ir man gėda būdavo eiti, bet prisiverčiau peržengiau per save ir nuėjau aišku buvo ir tokių laibų kaip smilgos, bet mano BF grupėje buvo normalios moterys

Dar knygutę vieną turiu perskaičiau, na ten apie lieknėjimą, na kaip užkabino, bet kažkaip nebeišėjo visko laikytis, galva buvo perkrauta kitomis mintimis

3

Viršun ^ | Forumas > Sportas ir jo rūšys > Sportas namuose - iš...

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (12)