Forumas > Sportas ir jo rūšys > Sportas namuose - iš...
2

Eli.lt
Eli.lt

2007-05-23 01:31

ech,bandziau ir as sportuot namie,nes i koki sporto kluba nera kaip nei kada,bet kelios dienos,tada mane gripas pasigawo,o kai pasweikau ir ryztas isgarawo bet wa manaw koki bodyflew'a gerai butu pabandyt,sake saunus dalykas

Eli.lt
Eli.lt

2007-06-02 21:05

maciau pirkti dvd jogos, maciau pilvo sokiu, o gal kuri nors mate aerobikos dvd pirkt? su mielu noru namuose pasportuociau

Eli.lt
Eli.lt

2007-06-03 09:56

fantastika, ne kitaip...Nusipirkau didelį gymnic kamuolį, sakiau darysiu mankštą, visokių pratimų žinau, bet taip ir nepanaudojau to kamuolio, nes susigalvojau, kad būtinai reikia kilimėlio...žodžiu, kai noro nėr, tai priežasčių nedaryti surandi oi oi kiek

Eli.lt
Eli.lt

2007-06-07 09:44

O aš ir vėl bandau "pagauti ritmą"... Norisi atnaujinti šį įprotį, bet... vos prieš mėnesiuką pagimdžiau - tai oi kaip nelengva dabar įsivažiuoti ir su figūros tobulinimu, ir su jau 2 vaikų priežiūra

bet stengsiuosi.

Gal kas palaikys man kompaniją - pasidalintume čia pasiekimais, sėkmėmis ir nesėkmėmis, paspardytume užpakalius užklupus tinginystės nuotaikoms

Eli.lt
Eli.lt

2007-06-07 11:48

Mielai spirsiu - vis man keliom kalorijom daugiau sudegs nuo to judesio

beje, aš pati šiandien irgi dar nesportavau. Vakar "Daktarą Hausą" žiūrėdama tik pakankinau treniruoklį, o šiandien dar skubu būtiniausius darbus nudirbti ir lėksiu su vaikais į lauką...

O mano šiandieninis "pendelis" tau bus toks, kad... diena tai dar nesibaigė Taigi sportuoti dar tikrai galima

Eli.lt
Eli.lt

2007-06-08 08:46

Na, Miau, kaip šiandien? Ar pasimankštinsiu spardydama, ar buvai gerietė ir mankštinaisi?

Aš tai vakar... hm... kaip čia apsakius... Pasimankštinau tik tiek, kqadn iekas neįspirtų. Bet ne tiek pakankamai, kad efektą pajausčiau

Ai, gal šiandien kaip nors...

Norėčiau sportuoti rytais, bet man dabar ensigauna. Naktį keliskart mažiaus maitinti keliu, tai ryte jėgų nebėra tokiems žygiams

Eli.lt
Eli.lt

2007-06-08 08:53

gal ir man prisijungti Merginos, okiek laiko skiriate mankštai?Ir kokus pratimus darot? Aš pradėjau savo sėdymąją kankint, prie pilvo dar prieisiu. Tai kiloju kojas į visas puses po 20 kartų, ui, kaip malonu

Eli.lt
Eli.lt

2007-06-08 10:08

Cituoti(Corida @ Jun 8 2007, 08:46 AM) 15775
Na, Miau, kaip šiandien? Ar pasimankštinsiu spardydama, ar buvai gerietė ir mankštinaisi?

Aš tai vakar... hm... kaip čia apsakius... Pasimankštinau tik tiek, kqadn iekas neįspirtų. Bet ne tiek pakankamai, kad efektą pajausčiau

Ai, gal šiandien kaip nors...

Norėčiau sportuoti rytais, bet man dabar ensigauna. Naktį keliskart mažiaus maitinti keliu, tai ryte jėgų nebėra tokiems žygiams

vakar vakare sąžiningai pasportavau su treniruokliais, visą valandą
o ryte tai vėl neišėjo, bet dėl pateisinamų priežasčių. dukrytei naktį temperatūra pakilo, tai rytą mankšta apsiribojo mažylės nešiojimu vargšiukė, vakar visą dieną pas močiutę buvo kieme, tai turbūt saulytėj perkaito

Cituoti(numlock @ Jun 8 2007, 08:53 AM) 15777
gal ir man prisijungti Merginos, okiek laiko skiriate mankštai?Ir kokus pratimus darot? Aš pradėjau savo sėdymąją kankint, prie pilvo dar prieisiu. Tai kiloju kojas į visas puses po 20 kartų, ui, kaip malonu

junkis aš ryte jei sportuoju, tai tam skiriu apie gerą pusvalandį.
pratimukus darau įvairius, visom kūno vietom, kažkiek pakaitalioju, kad kasdien nepabostų tą patį daryti kartais būna visą mankštą pilvui skiriu arba kojoms. pratimukų turiu daug iš žurnalų prisikarpius.

Eli.lt
Eli.lt

2007-06-08 19:12

Miau, perduūok linkėjimus ligonėlei - kad greičiau sveiktų

O aš šiandien dar nepasportavau... tikiuosi "Vaikų balso" apdovanojimus žiūrėdama pasportuoti - bus lengviau pagauti ritmą su muzika O ir vyras tuo metu jau bus namo grįžęs - galės mažium pasirūpinti. Nes dieną tai nervina: vos mazgis užmiega, kiek apsitvarkai, ką jam nemiegant apšnerkštei, dar kokio mineralinio su ledukais išgeri, susiruoši ką nors daryti ir... a-a-a-a-a-a iš kito kambario - vėl viskas iš pradžių

O šiaip sportuoju tai aš maždaug po valandą: apie 30-40 min. treniruoklį minu, o paskui - su hanteliais pratimukai... Va tik su presiuku padirbėti vis patingiu

Eli.lt
Eli.lt

2007-06-11 12:36

sveika jau mano ligonėlė, ačiū už linkėjimus

tai ką, šeštadienį sportavau
sekmadienį su dviračiu 20 km numyniau
o šiandien pramigau ir nieko nedariau

Eli.lt
Eli.lt

2007-06-11 13:41

Cituoti(*MiAu* @ Jun 11 2007, 12:36 PM) 15965
o šiandien pramigau ir nieko nedariau

Galiu pasisūlyti į pagalbą ir įspirti į užpakalį Diena dar nesibaigė

O jei rimtai... Gal galėtumėte man paspardyti užpakalį? Išvardinčiau mažų mažiausiai 10 priežasčių, kodėl nedelsiant turiu pradėti sportuoti, bet kol kas rezultatai kaip toj dainoj - vis rytoj ir rytoj. Neprisiverčiu O pusę valandos tai jau tikrai galėčiau rasti.

Eli.lt
Eli.lt

2007-06-13 10:51

Vasarą, kai toks geras oras ir smagiau būti gamtoje, sportuoti uždarame klube - savižudybė Jau geriau dviračiu pralėkti parko takeliais ar pasivaikščioti ilgesnėmis trasomis.

Eli.lt
Eli.lt

2007-06-13 15:12

Cituoti(išlepinta @ Jun 13 2007, 10:51 AM) 16249
Vasarą, kai toks geras oras ir smagiau būti gamtoje, sportuoti uždarame klube - savižudybė Jau geriau dviračiu pralėkti parko takeliais ar pasivaikščioti ilgesnėmis trasomis.

o aš ir į sporto klubą einu ir su dviračiu važinėju man kaip tik žiemą buvo sunku į sporto klubą eiti prisiversti. po darbo tamsu, šalta, viena tik mintis būdavo - greičiau namo o dabar vakarai ilgi, šviesūs, tai ir sportuoti po darbo noro dar yra nulėkt o su dviračiu važiuoti ar bėgioti eiti man kompanijos reikia, bet nerandu savaitgaliais tik su tėveliu su dviračiais prasilekiam ir tiek

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-14 17:58

turbut kaip antraste sako-sportas namuose is fantastikos serijos... nu niekaip neprisiwerciu gal sokt dar dar prisiwersciau, bet ner is ko mokytis

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-09 12:52

Na, su tais soprtais namie... Jeigu uzsideges ir atskeli pora minuciu anksciau, kad padarytum keleta atsilenkimu, tai tesias (bent jau pas mane) ne ilgiau savaite Paskui vis atidelioji, atidelioji...

Siaip tai begiojimas is ryto labai geras dalykelis. Energija visai dienai nenusakoma! Nors ir sunku patiketi, kai nubegi keleta kilometru. Anskciau begiojau ir as, jauciausi tikrai gerai visom prasmem, tik del issinarinto kulksnies teko sustoti O veliau radau be gales priezasciu nebegioti - aisku is tingumo pirmiausia

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-11 17:02

Saunuole, taip ir toliau! Beje, gal kokius spec. pratimukus atliekineji ar su treniruokliu dirbti?

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-11 17:31

ai darau visokius atsilenkimus itupstus ir dar simta tokiu viskiu pratimu

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-18 13:47

Kazkada sportavau namuose - kai vaikas gime. Tai is tikruju padejo gana greitai sugrizti "i pradine padeti"
o vaikas augo - ir laiko nebelikdavo
Dabar gaila laiko eiti i sporto kluba, nes kaip ir "vagi" laika is vaiku. Bet ir namuose neprisiverciu sportuoti suo puola

Dabar prisiminiau viena toki anekdota parasius posta

Kalbasi du draugai:
- Tu bandei myletis dienos metu? Kaip fainai! Pabandyk!

Susitinka kita diena:
- Na? Bandei?
- Jo, bandziau
- Na ir kaip??
- Gal ir nieko. Tik vaikai labai juokesi

Tai ir man su tuo sportu namuose panasiai

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-18 14:46

o as tai tionginys esu parsisiunciau ta su elektra kur yra,tai ka jus galvojat?pastrakaliojau kelias dienas ir viskas ir dabar vel neprisiverciu o taip noretus kur i sporto kluba,bet vienai neidomu kazkaip

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-31 14:38

pradejau labai intensyviai namuose sportuoti ir jau po 2 dienu pilvukas dingo, tapo plokscias, dabar dar reikia kojytes siek tiek paploninti

2

Viršun ^ | Forumas > Sportas ir jo rūšys > Sportas namuose - iš...

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (12)