Forumas > Kalėdos > Karnavaliniai kostiumai
Eli.lt
Eli.lt

2008-11-25 20:00

Norejau pasidometi kai ateina kalėdų metas ir arteja darželije arba mokykloj kalėdų vakaras, vaikučiam reikia karnavalinių kostiumų. Gal turit savų idėjų? Iš kur imat? Siunat? Skolinat? Vienų žodžių tema apie karnavalinius kostiumus

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-25 20:16

Kai pati buvau maza taip ir budavo-siudavom,skolindavomes it panasiai.dabar manau irgi tas pats.aisku,truputi lengviau ,nes galima tu kostiumu nusipirkti-yra Vilniuj parduotuve "Doja"-ten daug karnavalines atributikos-grimas ,fejerverkai.kostiumai,dovaneles ,kaukes ,perukai.super parduotuve.

pati turiu daug karnavaliniu drabuziu.prireikia koncertams ,renginiams ar kam paskolinti

megstu visokius idomius rubelius.buna kad humaoj prigriebiu,siunciames internetu is uzsienio.
isvertus mano spinta,tikriausiai aprengciau 10 moteru Elvyros tamsos karalienes kostiumais

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-05 09:58

Žinosim

Kol kas išsiversdavom su mano siūtais ir ruoštais. Kaip bus šiais metais - dar nežinau, nes vyresnės mergaitės klasė pati ruošia sau kostiumus klasėje. O berniukas kol kas tyli Tai nežinau, kaip ten bus...

O dėl to, kad pati ruošiu tuos kostiumus - tai namie spinta nuo visokių "reikalingų" niekučių neužsidaro.... Vis dedu ir sakau "gal prireiks"

Nes būna taip, kad prireikia, kokios sagos STAIGA iš niekur nieko Taip kad mielosios, kol dar vaikai eina į mokyklą kaupkit kaupkit tokias atsargas

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-05 11:22

Pas mus vaikučiai per kalėdas vaidins pasaka "Repa" tai pirmadieni sužinosiu kokio kostiumo vaikui reikia

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-12 15:11

Jau kuris laikas turiu galvos skausmą, vaikui į darželį reikia voveraitės kostiumo, nusprendžiau siūti pati... nusipirkau medžiagos, sukarpiau... na čia ne bėda.... vat kas patartų kaip ir iš ko uodegą padaryti o svarbiausia.... kaip ją pritvirtinti?

Eli.lt
Eli.lt

2008-12-12 15:54

o uodega iš ko darai? iš medžiagos ar koki specialu šalika turi kaip anksčiau budavo tokios kaip lapes

Gal va toki matei kostiumuka?

Viršun ^ | Forumas > Kalėdos > Karnavaliniai kostiumai

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (12)