4

Eli.lt
Eli.lt

2008-04-24 13:58

neperku-anksciau naudojau,bet dabar neperku

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-27 21:27

As naudojau pedu dekliukus,labai fainai,tisiog skrendi,auksciakulniai man dabar nebaisi :)

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-28 12:28

Cituoti(ksiusa @ May 27 2008, 09:27 PM) 31017
As naudojau pedu dekliukus,labai fainai,tisiog skrendi,auksciakulniai man dabar nebaisi :)

Rimtai.. natiesa sakant negalvojau kad toks geras dalykas

Eli.lt
Eli.lt

2008-05-28 15:01

mano drauge irgi juos lb gyre,tai nzn pirkt ar ne

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-19 21:18

Laukiu dabar intymio higienos žele ir kažkokio puškiklio deginimuisi
Tikiuosi nenuvils.Kartais man Avon patinka

Eli.lt
Eli.lt

2008-10-01 15:30

Jau dabar nebenaudoju, perejau ant kitos kosmetikos.

Eli.lt
Eli.lt

2008-10-01 22:01

viena karta buvau tusa ir sampuna nusipirkus,bet visiskai netiko (tusas byrejo,o plaukai issausejo),tai dabar nebeperku

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-07 14:03

na man asmeniskai avon nepatinka- prastos kokybes kosmetika...o kainas uzkelusi tai nerealiai ne pagal savo produkcijos kokybe.

Eli.lt
Eli.lt

2009-02-21 19:00

Sveikos mielosios Platinu AVON kosmetika (Vilniuje). Pati esu naudojusi avon gaminiu seniau ir palyginus su dabartiniais, kokybe tikrai zymiai pagerejusi
Jei kuri susidomejote ar neturite konsultantes tai mano kontaktai: el. pastas - vaivutia.m@gmail.com ir tel. nr. - 863444013

Eli.lt
Eli.lt

2009-03-07 17:17

Na, man Avon kosmetika tikrai nėra labai patinkanti, tačiau draugė platina tai ką nors užsisakau. labai patiko kai dovanų gavau drėkinamąjį kūno jogurtą, be jo dabar nebeįsivaizduoju dabar užsisakiau kremą pėdom , laukiu nesulauksiu kada galėsiu išbandyti o ką jūs manot apie Avon šešėlius , ar jie geri?

Eli.lt
Eli.lt

2009-03-18 11:59

Cituoti(Rasiukas @ Oct 1 2008, 09:01 PM) 42392
viena karta buvau tusa ir sampuna nusipirkus,bet visiskai netiko (tusas byrejo,o plaukai issausejo),tai dabar nebeperku

reikia pirkti pagal savo plaukus, AT serijoje tikrai rastumete kas tiktu Jusu plaukams

Cituoti(Sigita @ Mar 7 2009, 05:17 PM) 50770
Na, man Avon kosmetika tikrai nėra labai patinkanti, tačiau draugė platina tai ką nors užsisakau. labai patiko kai dovanų gavau drėkinamąjį kūno jogurtą, be jo dabar nebeįsivaizduoju dabar užsisakiau kremą pėdom , laukiu nesulauksiu kada galėsiu išbandyti o ką jūs manot apie Avon šešėlius , ar jie geri?

tikrai geri, bet reikia atkreipti demesi ir i kaina, kuo brangesni tuo geresni

Eli.lt
Eli.lt

2009-03-19 14:30

Sveikos,as taip pat esu avon ir konsultante ir koordinatore jei kam noretusi konsultante patapti kaune
o kalbant apie kosmetika tai jau taip,isbandzusi esu laba daug ir savo vyriskajai pusei tik tai naudoti tepiu i namus,as manau nei visokios drogines prekes avon geraiu,bet cia jau kaip kieno nuomone
jie bus norinciu kaune apie prekes suzinoti ar uzsisakyti ar konsultante tapti galite kreiptis tel.867536944

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2009-03-26 11:25

avon as ir pati platinu ir jos kosmetika naudoju ir as asmeniskai ja patenkinta

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 478

2009-03-27 17:49

Avon man kaip pažiuriu kianos labai dideles, :(

...Jeigu gyvenimas tau duoda citriną, išspausk iš jos visą limonadą!....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 92

2009-04-01 23:26

Nu gal ir nepačios mažiausios,bet man asmeniškai Avon kvepaliukai patinka ir dar kai ką turiu.Per platintojas galima gaut nuo 20-30 procentų nuolaidėlę nuo kotalogo kainos.O PVZ kvepalus galima gaut perpus pigiau.

Geriausias žmogus tas,kuris daugiausia naudos teikia kitiems [N.A. Džamis]

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 478

2009-04-02 22:51

kas be ko, gerai kai galima sutikti tokius konsultantus kurie sau neužsidirbair pigiau parduoda :)

...Jeigu gyvenimas tau duoda citriną, išspausk iš jos visą limonadą!....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2009-07-10 12:01

Pati pradejau platinti avon pries kokius gerus pora menesiu,per viena savo pazystama,nes tiesiog truko papildomu pinigu,ir tiesiog pagalvojau kad reikia pameginti,nors visada sakiau su tuo neuzsiimsiu,galvojau tai laiko gaisimas,beto pazystamu kam galeciau parekomenduoti kosmetika turejau nedaug. Siuo metu man sekasi puikiai,prisiduriu papildomu pajamu,kosmetika perku beveik uz dyka :) beto karjieros galimybes yra tokios dideles,negalejau patiketi kai suzinojau kad laikui begant avon kosultantes kyla karjeros laiptais ir gauna atlyginima nuo 1000lt ir daugiau,zinoma labai duag merginu meta sita viekla nes truksta noro,nera ryzto,bet pati galiu garantuoti kad platinti avon bent tarp pazystamu rato ir pirkti avon kosmetika uz zenkliai mazesne kaina yra apsimoka,zinoma visos prekes neturi patikti bet kiekvienam pagal jo skoni :) taigi merginos tiikrai siulau bent pameginti,vienom nesiseka kitom sekasi,pati turiu tokiu draugiu kurios mete ir joms nesiseke bet kitoms puikiai sekasi todel ir nezinai kas gali nutikti :) o pameginti tai verta,juolab nieko nekainuoja :)

WWW.AVON.LT

Konsultante.avon@gmail.com

Susisiek ir klausk visko kas domina apie AVON kosmetika ir galimybes uzsidirbti :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 5

2009-07-10 15:21

Patiko Avon kuno prieziuros priemones,plaukams aliejiukas,savaimio idegio kremas ir losionas,tusas super shock labai geras,tiesiog nesulipina blakstienu ir jas atskiria,beto nenutrupa,gan pigus 20lt kazkur mokejau preita menesi... dezodoranta turiu avon,taip pat nuotabus,labai skaniai kvepia,netepa rubu juodu 4.90 mokejau tik :) seip palyginus prekes paruotuveje ir avone tai zymei pigiau,ir kokybe nenukencia kaiptik patinka avonas labiau.... 

Eli.lt
Eli.lt

2009-07-10 15:32

KAzkada bandziau platint tai man nelabai sekesi,tai ir baigiau visus platinimus.Naudojau duso zeles jos gal tiktai visai nieko buvo,dar turejau krema nuo salcio gal ir geras bet kazkur po menesio mano oda nuo jo labai sausedavo,tusai man nepatiko kazkokie neryskus labai budavo kokybe nekokia,ranku kremai nieko,lasjonai kvapnus bet kokybe tai man nepatiko.nors as tai labai atsargiai i ta katologine kosmetika ziuriu,labiau patinka tose parduotuvese,kaip drogas, sarma,euroka... pirkti nors matai kartais gali ir isbandyti.

Sukurtos temos: 29   Diskusijose pasisake: 662

2009-07-10 16:17

patiko kojų kremas su mėtomis

4

Viršun ^ | Forumas > Kosmetika ir parfumerija > Avon

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (12)
zxc