2

Eli.lt
Eli.lt

2007-01-24 17:13

Na man Avon nepatinka, ka bebuciau isigijus, nenaudoju sios firmos nei parfumerijos, nei kosmetikos

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-13 14:15

Išbandžiau AVON tušą blakstienoms SuperFull. Šepetėlis mane sužavėjo: smulkus, puikiai atskiria blakstienas. Kaip tik toks, kokius aš mėgstu. Tušo kokybė, atrodo, irgi geresnė (o jau buvau visiems laikams atsižegnojusi AVOn tušų).

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-13 14:41

Šepetelis taip atrodo?

Labai nemėgstu, kai dažant blakstienos sulimpa.... nors dabar madingas šlapių blakstienų efektas
Mano tušas jau blogai dažo, tai jau pradedu dairytis naujo

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-13 14:43

Taip. Būtent toks mano tušas. Aš likau patenkinta.

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-13 17:40

Aš kaip tik dabar šitą tušą naudoju. Neblogas, tik man trupučiuką paakius tepa. Bet čia, turbūt, ne tušo kaltė. Man nuo visų taip. Gal apatines blakstienas per ryškiai dažau, o gal mano akių anatomija tokia - viskas per arti
O dar norėjau paklausti: kiek laiko blakstienų tušo turėtų užtekti? Šitą naudoju nuo gruodžio pradžios, tai dabar jau atsirado tokių gumulėlių, toks lyg ir padžiūvęs darosi, panašu, kad jau teks naujo ieškotis - čia normalu ar nelabai?

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-13 17:50

Cituoti(Kotryna @ Feb 13 2007, 05:40 PM) 8075
Aš kaip tik dabar šitą tušą naudoju. Neblogas, tik man trupučiuką paakius tepa. Bet čia, turbūt, ne tušo kaltė. Man nuo visų taip. Gal apatines blakstienas per ryškiai dažau, o gal mano akių anatomija tokia - viskas per arti
O dar norėjau paklausti: kiek laiko blakstienų tušo turėtų užtekti? Šitą naudoju nuo gruodžio pradžios, tai dabar jau atsirado tokių gumulėlių, toks lyg ir padžiūvęs darosi, panašu, kad jau teks naujo ieškotis - čia normalu ar nelabai?

man paakius tepa tik pigus tušas. nors vasarą, kai karšta, būna ir geras tušas paakius išterlioja.

aš tušą keičiu kas 6 mėn., t.y. 2 kartus metuose. nebuvo, kad sugestų per tiek laiko. kažkur esu skaičiusi, kad būtent tiek laiko galima naudoti nuo atidarymo.

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-13 18:51

Aš tušą keičiu irgi kas pusę metų. Dar nė karto nebuvo sugedęs pirma laiko. Gal tau pasitaikė nekokybiška prekė?

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-13 19:06

Cituoti(*MiAu* @ Feb 13 2007, 05:50 PM) 8078
nors vasarą, kai karšta, būna ir geras tušas paakius išterlioja.

aš tušą keičiu kas 6 mėn., t.y. 2 kartus metuose. nebuvo, kad sugestų per tiek laiko. kažkur esu skaičiusi, kad būtent tiek laiko galima naudoti nuo atidarymo.

Cituoti(Adonė @ Feb 13 2007, 06:51 PM) 8079
Aš tušą keičiu irgi kas pusę metų. Dar nė karto nebuvo sugedęs pirma laiko. Gal tau pasitaikė nekokybiška prekė?

Na ir aš taip maniau, kad pusmetis vienam tušui - pats tas. Bet du mėnesiai - ką aš žinau...
O dėl kokybės, tai irgi sunku suprasti - pirkau ne iš katalogo, o su DEMO pasiūlymu (pati esu konsultantė, tai kai kuriuos produktus galiu užsisakyti dar prieš jiems atsrandant kataloge), tai manau, kad kokybė turėtų būti tokia pat.

Adone, o kiek laiko jau savąjį SuperFull naudoji? Ar seniai? Jeigu šviežias, tai bus įdomu vėliau tavo nuomonę išgirsti - ar bus kaip su manuoju, ar ilgiau laikys

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-13 19:25

Cituoti(čiučiundra @ Feb 13 2007, 02:41 PM) 8065
Šepetelis taip atrodo?

Klausykit,o kiek šitas tušas kainuoja(senai kosmetikos parduotuvėse buvau,tai nieko nežinau )

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-13 19:33

Cituoti(bugaluu @ Feb 13 2007, 07:25 PM) 8082
Klausykit,o kiek šitas tušas kainuoja(senai kosmetikos parduotuvėse buvau,tai nieko nežinau )

jei neklystu 18,90. tik ne parduotuvėje, o iš katalogo

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-13 19:45

Cituoti(*MiAu* @ Feb 13 2007, 07:33 PM) 8084

18,90 kainuoja dabar - iki vasario 28 d. (pilna kaina 25,90, o šį mėn. suteikiama nuolaida artėjančių švenčių proga), o kovo mėn. kataloge jo nebus

Aš vasarą turėjau riečiantį blakstienas - DaringCurves, tai , lyginant su šituo SuperFull, anas man labiau patiko

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-13 19:49

Cituoti(*MiAu* @ Feb 13 2007, 07:33 PM) 8084

Ačiū,viskas aišku O jis lengvai nusivalo?Nes mane tai žudo kai valai valau tušą,o jis vistiek nenusivalo ir dar visa veidą išterlioja

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-13 19:55

Cituoti(bugaluu @ Feb 13 2007, 07:49 PM) 8087
Ačiū,viskas aišku O jis lengvai nusivalo?Nes mane tai žudo kai valai valau tušą,o jis vistiek nenusivalo ir dar visa veidą išterlioja

Aš valau su spec. valikliu, o po to dar prausiuosi su veidui skirtu plovikliu, tai po visko blakstienos lieka švarios

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-13 21:55

Cituoti(Kotryna @ Feb 13 2007, 07:06 PM) 8081
Adone, o kiek laiko jau savąjį SuperFull naudoji? Ar seniai?

Tik dvi dienos Taigi komentarų dar teks palaukti.

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-14 12:58

Va buvau ilindus į avon puslapiuka,bet dar nelabai gaudaus kaip juo naudotis reik Va ryras pažadėjo,kad galėsiu ir tušą ir dar kanors nusipirkt Tai dabar reik aiškintis kaip ten ir kas

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-14 13:07

Cituoti(bugaluu @ Feb 14 2007, 12:58 PM) 8156
Va buvau ilindus į avon puslapiuka,bet dar nelabai gaudaus kaip juo naudotis reik Va ryras pažadėjo,kad galėsiu ir tušą ir dar kanors nusipirkt Tai dabar reik aiškintis kaip ten ir kas

Jeigu neturi konsultantės, o pati tokia tapti nenori, tituliniame psl. spausk nuorodą "ieškote konsultanto?", ten užpildyk visus reikalingus laukus ir lauk skambučio. O jeigu sumanei tapti konsultante (aš taip ir padariau), tai yra nuoroda "konsultanto karjera", jeigu ją paspausi, pamatysi meniu, kur yra nuoroda "tapk konsultantu" (antra nuo viršaus kairėj pusėj), tai ten ir keliauk. Irgi reikės užpildyti anketą, paskui tau paskambins arba e-mailą gausi, ir pirmyn

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-14 13:18

Cituoti(Kotryna @ Feb 14 2007, 01:07 PM) 8159
Jeigu neturi konsultantės, o pati tokia tapti nenori, tituliniame psl. spausk nuorodą "ieškote konsultanto?", ten užpildyk visus reikalingus laukus ir lauk skambučio. O jeigu sumanei tapti konsultante (aš taip ir padariau), tai yra nuoroda "konsultanto karjera", jeigu ją paspausi, pamatysi meniu, kur yra nuoroda "tapk konsultantu" (antra nuo viršaus kairėj pusėj), tai ten ir keliauk. Irgi reikės užpildyti anketą, paskui tau paskambins arba e-mailą gausi, ir pirmyn

Ačiū už apšvietima.Konsultante aš tikrai nebusiu(neturiu tam laiko).

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-14 13:22

Skubu pasidalinti įspūdžiais. Išbandžiau AVON kaukę iš SPA serijos su sake ir ryžiais. Kaukė gana tiršta ir maloniai padengia veidą. Džiūdama šiek tiek traukia veidą. Nusilupo puikiai (kaukė lyg popierius). Malonus kvapas. Gaivinantis. O rezultatai? Nežinau

Eli.lt
Eli.lt

2007-02-28 13:36

Esu isbandzius nemazai produktu, nes mamos drauge platina, tai mama vis atsinesdavo visko Man labai patinka vonios priemones, taip pat neblogi sampunai. Patinka pylingai (ypac toks veidui skirtas abrikosinis - super). Naudoju sios firmos skaistalus - irgi nenusivyliau. Kas nepatiko is to, ka bandziau, tai blakstienu tusas. Na tikrai nieko gero...

Eli.lt
Eli.lt

2007-04-20 12:06

man tai sampunai patinka -turbut tinka mano plaukam duso zeles -puse bedos, nors as labiau megstu, kai buna ne permatoma, o kremine makiazo valikslis , dekoratyvine kosmetika -so so keli veido kremai yra

2

Viršun ^ | Forumas > Kosmetika ir parfumerija > Avon

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (12)