Forumas > TV laidos > Ką žiuri mūsų vaikai...
Eli.lt
Eli.lt

2008-11-16 20:27

Labai idomu ką žiuri jūsų vaikučiai per TV, kokius multikus o gal ir patinka rimti filami ? Kiek laiko per diena vaikučiai praleidžia prie TV?

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-17 11:40

Stengiuosi kuo mažiau prileisti, bet vis tiek to kalbančio daikto namuose neišvengsi

Dienos metu - dažniausiai nėra kada jiems žiūrėti, lanko įvairius užsiėmimus, liepiu eiti į lauką, su draugais susitikti, pamokas ruošti.

Vakare - aš grįžtu, tai turi mane linksminti

Savaitgaliais - tradiciškai rytiniai multikai, aš kartu irgi kartais nukrentu pasižiūrėti.
5dieniais vakare žiūrim Didįjį penktadienio filmą, nes paskutiniuoju metu labai gerus rodo, skirtus visai šeimai - nesvarbu, kad kai kurių žodžius mintinai žinom

O šiaip - "sueina" visi animaciniai filmai. Į topus išrinkčiau "Shrekas", "Ledynmetis", "Ratai", taip pat "Walle", "Kung fu Panda".

Dar neseniai pirkau "Aštuonkojai iš antro aukšto"

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-17 11:47

Maniškė svaigsta dėl aviuko Šono, Walle, Horton, Robots, Na palauk, Rūgpienių kaimo
Aš kaip ir Giedrė stengiuosi kuo mažiau prileisti "prie to kalbančio daikto", tačiau be jo niekaip neapseinam

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-31 17:18

Mes dabar žiurim per LTV "Paslapčių soda" išeiginiais, ir multika "Dora"

Eli.lt
Eli.lt

2009-03-23 10:40

Aš tai esu pakraupusi nuo BTV, kartais nuo LNK, kai kampe puikuojasi N-7, o ekrane taškosi laisvai kraujas.
Mano vaikai tokiu metu jau miega ir aš pati nesivadovauju tais apribojimais, tačiau TV atsakomybės - apskritas nulis...

Eli.lt
Eli.lt

2009-03-23 19:20

kas liečia vakaro tai tikrai nera ka žiureti, manoji dar puse7 vakre pžiur "Mėta miškinija" jai labai patinka.

Eli.lt
Eli.lt

2009-03-24 12:17

mano vaikai na bent jau mažasis TV nežiūri.Aš jam esu prirašiusi į CD daugybę gražių multiplikacinių filmukų,o tuos susišaudymus kur rodo mūsų TV ekranai net nejungiu.Taip ,kad mano mažasis apie multikus per TV net nežino Kai nori multikų pažiūrėt pats įsijungia DVD ir žiūri

Eli.lt
Eli.lt

2009-03-24 15:23

Na bet dauguma gi tėvų paleidžia teliką "dėl fono". Ir net nesigilina, ką per jį rodo.
O vaikai imlūs informacijai ir viską į save geria... Už tai ir sakau, kad jei tėvai dundukai - tai ir televizija ne ką geresnė

Eli.lt
Eli.lt

2009-03-24 15:42

Dėl fono pilani sutinku, nemažai pažystu tokiu žmoniu, teko kalbetis tai tikrai telikas gali būti ijungtas visą dieną, tai tada vaikas ir gaudo

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 71

2009-04-24 15:04

mažiukas daug ka žiuri, nuo filmu ne vaikam iki koncertu, multiku, tik pasirinkimo mažoka..multikai patinka kaip ir berniukam kur šaudo, :)  

Mūsų gyvenimas ne visada gali būti pilnas laimės, bet jis visada gali būti pilnas meilės! 

Sukurtos temos: 29   Diskusijose pasisake: 662

2009-07-09 17:26

manau, kad dabartiniuose multikuose yra per daug smurto.tokių paprastų geriečių labai jau mažai

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 321

2010-06-16 14:14

per Lryto yv- tinkiai vinkiai, o per ltv - kažkokie panašūs žmogeliukai.

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 515

2010-06-30 22:23

man tie pliušiniai žmogeliukai labai jau primityvūs atrodo

Viršun ^ | Forumas > TV laidos > Ką žiuri mūsų vaikai...

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (9)