Forumas > Sportas ir jo rūšys > Kokiu sportu užsiimate?
2

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 478

2009-04-14 17:47

Dvirats tai gerai :) aš irgi važineju bet nelabai dažnai.

...Jeigu gyvenimas tau duoda citriną, išspausk iš jos visą limonadą!....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 92

2009-04-15 19:08

Užsiemu bėgimu trumpų distancijų Ryte bėgu nuo lovos iki VC

O jai rimtai ieškausi dviračio pirkt nebrangiai noriu važinėt

Geriausias žmogus tas,kuris daugiausia naudos teikia kitiems [N.A. Džamis]

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2009-04-16 13:39

O nebijote gatvėse važinėti? Aš tai bijau

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 92

2009-04-16 15:53

Nea aš nebijau

Geriausias žmogus tas,kuris daugiausia naudos teikia kitiems [N.A. Džamis]

2009-04-17 13:11

Pas mus Kaune yra Žaliakalnio arba Parodos kalnas, ir iš viso į centrą neįmanoma kitaip nuvažiuoti - tik dabar supratau, kad Kauno centras duobėje Tai kažkaip bijočiau aš tą dviratuką minti nuo tokių didelių kalnų....

Eli.lt forumo DUK

2009-04-19 10:01

o aš tai bijau :( man kažkaip nedrasu :) nevažiavau po miesta neikarto, kas pas mus miestelis mažas :) vienas pagrindinis kelias ir tiek :) tai nebaisu, o kažkur toliau išvažiuoti kur daug mašinu ne negalečiau  

Sukurtos temos: 34   Diskusijose pasisake: 571

2009-06-26 17:15

jokiu. tik daug vaikstau, laipiojhu laiptais, o ne liftais, nes jie stringa kartais ir tada juose butinai bunu as ir buna labai nemalonu  

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 436

2009-06-27 15:52

plaukioju...

2009-07-02 15:49

oj žinokit geras sportas seksas ir didžiulis malonumas :) ir riebaliukai deginas.. :)

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 436

2009-07-03 11:26

Perliukas 2009 07 02    

oj žinokit geras sportas seksas ir didžiulis malonumas :) ir riebaliukai deginas.. :)

Sukurtos temos: 34   Diskusijose pasisake: 571

2009-07-03 21:19

jo geras sportas :)  

2009-07-04 14:02

bet toks pliusas kad ir nora yra :) ir rezultatai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2009-09-22 14:10

as pasirenku sporta namuose, nes i sporto sale vis neatrandu laiko nueiti. tai per diena po 30 min praleidziu ant ar rocket treniruoklio ir dziaugiuos dailiomis figuros linijomis :) )))

2009-09-22 16:44

Laiko ir aš jau neberandu... O širdis tai net staugia dėl to... Bet va treniruoklio savo namuose neįsivaizduoju. Be to, net neįsivaizduoju, kaip reikėtų tą patį veiksmą atlikinėti kasdien - nuobodu...

O kokį pirkti? Jei nusipirksi vieną, tai kito varianto jau nebeturėsi.

Eli.lt forumo DUK

2009-09-23 22:10

as kaip tik neisivaizduoju savo namu be treniruoklio :) )) man jis tiesiog butinas :) as pirkau Ab Rocket ir jis man labai geras, nes labiausiai norejau isryskinti pilvo presiuka :) draugas taip pat nusipirkes is elektronines parduotuves treniruokli. tik mes su skirtingais sportuojam :) ))

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3

2009-09-30 16:55

tikra tiesa ka parasei apie treniruokli namie :) )sportuoju  ir as kiekviena diena su siuo ab rocket treniruokliu :) ir jo pagalba liemuo tapo dailesnis ir lieknesnis :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 291

2009-10-01 09:30

O aš namie turiu bėgimo takelį :) . Įdomiai su juo: kartais visą savaitę sąžiningai prabėgioju kiekvieną dieną, o kitą - tarsi jį užmirštu ir kūnas vėl susigrąžina ankstesnes linijas . Pastebėjau, kad lengviausia prisiversti sportuoti, kai nieko nėra namuose, nes kai kažkas yra - tai ir laiko neatrandi, užsiplepi, pradedi kitus darbus dirbti...
Labai norėčiau išbandyti aerobiką, bet tikriausiai brangiai kainuoja... Gal kas nors lankėte ir galite pasidalinti aerobiko įspūdžiais, kainomis? Labai norėčiau pastrikinėti bei susirasti naujų pažįstamų

2009-10-01 15:19

aerobika man taip pat labai patikdavo, bet nebeturejau laiko eiti i sporto sale ir sportuoti. o tureti grazu kuna visoms juk norisi :) tai  nusipirkau treniruokli is elektronines parduotuves ir kai tik atrandu laisva minutele darau ivairius pratimus visoms kuno dalims dailinti. manau toms, kurios neturi laiko sporto klubams, treniruoklis yra tikras isigelbejimas :) )

2009-10-01 16:58

O vat man su aerobika įdomiai: iš pradžių viską darau nuosekliai pagal instruktorę, tada pradedu nebespėti ir gale treniruotės pradedu straksėti kaip ožkytė ir juoktis pati iš savęs :D  Na, man tie stryksėjimai visi yra labai juokingi   Jei mane įleistumėt į šokių aikštelę - bardakas garantuotas :D Lygiai tas pats su aerobika :)

Man tinka treniruokliai arba joga.

Eli.lt forumo DUK

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 18

2009-10-02 12:02

tai jau taip aerobika - striksejimas, bet linksma :) ) as kaip ir damute naudoju namie treniruokli pilvo presui, karta per sav dar i baseina nueinu. Tai man uztenka tokio sporto, kad islaikyti liekna figura :)

2

Viršun ^ | Forumas > Sportas ir jo rūšys > Kokiu sportu užsiimate?

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (12)