Forumas > Ligos ir gydymas > 1001 Naminis vaistas.
2

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-05 19:13

Aš mažas dienas prisimenu tik su ožkytės "Mėtos" pienuku, močiutė turėjo ožkytę, tai ir pienuką gerdavau ir jį "pasiimti mokė". O dabar nenoriu jo neeee. Mama ne kartą sakiusi yra, kol mergikės gėrė Mėtos pienuką buvo sveikos kaip ridikai.

pagalbos
svečias

2010-07-27 10:14

sveiki,labai reikia pagalbos...atsiprašom,nes neperskaitėm tų visų įrašėlių jų labai daug...Taigi gal žinote kokį veiksmingą naminį vaistą(kad turėtume namuose ar kieme) nuo pykinimo ir vėmimo.Labai dėkojam,vaikutis 3 metų

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 329

2010-07-27 11:30

Vaikystėje man tokiu atveju duodavo kmynų arbatos. Ir aš savo vaikams taip dariau

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2010-07-28 12:16

Visų pirma reikia išsiaiškinti, nuo ko tas vėmimas, o tada tik gydyti.

Pykinimo priežastys gali būti įvairios: tai ne tik apsinuodijimas maistu, bet ir saulės, šilumos smūgis, nervinimasis, temperatūros pakilimas ir kiti variantai.

O dėl kmynų, ramunėlių pritariu, kad jie "tvarko" skrandžio ir virškinimo problemas, bet jei vaikas mažas, su kmynais reikia labai atsargiai.

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10

2015-12-11 10:03

Laba diena, gal galite ką patarti: paskutiniu metu labai skauda sanarius, kelius ir čiurnas, net vaikščioti sunku. Man siūlė tokias procedūras http://www.azuolynospa.lt/sanariu-gydymas.197/  bet noriu be jų apsieiti? gal ką patartumėte?

klerensa
svečias

2017-01-20 00:51

Sveiki.Noriu pasidalinti savo patirtimi.Tai liaudiskas gydymosi budas kuris man padejo isvengti gimdos salinimo operacijos.Turejau cista 4cm,polypa dukart operuota ,kuris kaskart po operacijos dar padvigubedavo,ir mioma.Po mano dvieju savaiciu atliktu proceduru neliko cistos,polypo liko tik randai nuo ankstesniu operaciju,mioma sumazejo 2mm.Budas toks:

Lydytais kiaules  taukais (taukine) istepti tamponeli ir isikisti i maksti ,palikti nakciai.Dvi savaites ir jusu problemu neliks.

Linkiu visoms moterims pasveikti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2017-08-31 21:34

Naminiai vaistai gali kažkiek padėti, bet visko tikrai neišgydys. Impotencijai padeda ir medaus šaukštai ir vaisiai. Tačiau galutinai išgydyti be procedūrų neišeis: http://www.azuolynospa.lt/blogas/impotencija-del-ko-ji-istinka-ir-kaip-ja-gydyti

2

Viršun ^ | Forumas > Ligos ir gydymas > 1001 Naminis vaistas.

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (9)