Forumas > Skundų knyga > KristiAnos parduotuvių...
1

Eli.lt
Eli.lt

2008-10-24 17:55

Kristianoje teko apsilankyti keleta kartu (ne Lietuvoje gyvenu), tai buvau pribloksta pardaveju izulumo ir kulturos nebuvimu. Visu pirma, kainos niekur neparasytos, pardaveju ikyrumas - nesvietiskas, net jei nuveji, ir kalbiesi su drauge, naglai isiterpia i pokalbi, ir vel ju neatsikratysi. O dar karta kazkur nukiso mizerna testeriuka ir kol nesurado, tai matesi, kad itare mane, kad as nusvilpiau! Viena is tu nelaimingu kartu, kai ten ikeliau koja, paklausiau Chanel seselio kainos, tai pasake viena, o kai atejau pries kasos moketi, pagaliau susiradusi pora seseliu is ju skurdaus pasirinkimo, pardaveja staiga "atsiprase": "oj, nepykit, kaina pasirodo 20Lt didesne" . Tad uz du seselius, prisidejo 40Lt. Kadangi ir taip buvau del ju ikyrumo susierzinusi, tai sumokejau ir isejau, bet dabar manau, kad turejau paskayti: "na, tai palieku cia, padekite atgal". Prekiu pasirinkimas nera didelis, pardavejos elgiasi tarsi parduotuves karalienes, kainos neparasytos (akivaizdziai - tycia, kad tektu pardaveja pasisaukti), taciau man tai atrodo prasta verso taktika. Klientui viskas turi buti akivaizdziai parodyta, kad butu patogu issirinkti, malonu uzeiti ir nesijausti taip, lyg ji plesikai po tiltu butu uzpuole ir verstu iskratyti kisenes pries savo nora. Nezinau, nemanau, kad atrodau kaip itartina asmenybe ar valkata, taciau tikrai, uzbegdama i prekybcentri apsipirkti tikrai nedaznai bunu issipusciusi. Man idomu, ar kas nors dar susidure su tokiu KrsitAnos pardaveju poziuriu? Ir ka manote apie kainu nebuvima? Tiesa sakant, tai vienintele parduotuve, kurioje taikoma tokia kvailyste (ir as esu gerokai ismaisiusi pasauli). Ta ju puikioji kosmetika Vakaru Europos salyse stovi tose paciose lentynelese vaistines, kaip ir paracetamolis ir vidurius laisvinantieji vaistai, ir kuriuos tiesiog isimeti i krepseli kartu su tamponais ir pan.

Eli.lt
Eli.lt

2008-10-24 18:11

As irgi neinu i KristiAna vien del to, kad pardavejos i tave ziuri kaip i vagi. Ne karta tai pastebejau ir dabar sia parduotuve aplenkiu lanku Parduotuveje turi jaustis laukiamas, o ne iejus i ja nutyla visos kalbos ir esi akimis sekama
O kad del kainu tai ten tikrai brangu, bet kvepalu yra labai daug rusiu, kuriu nepamatysi kitose parduotuvese Nors asmeniskai as pati mieliau begu i Sarma ir nusiperku kvepaliukus. Gal ir zinomus pusei Kauno, bet man be galo mielus

Eli.lt
Eli.lt

2008-10-24 18:16

Taip, kainos tai tikrai didesnes nei Vakaru Europoje. As tai rekomenduociau pirkti internete, taciau ne kokiame ebay, bet patikimose vaistines, pvz.
http://boots.com ar http://www.superdrug.com
Ir ten taip daznai visokiu 50% ispardavimu buna, visokiu magaryciu prideda...

Eli.lt
Eli.lt

2008-10-25 11:26

As taip pat patarciau apsipirkineti sarmoje o del tu pirkimu internetu... Ar nebuna, kad ka sumaiso, ar preke buna brokuota? Tiesiog gal galetumet papasakoti savo patirti, nes as niekad nesu bandzius ir kazkaip nedristu

Eli.lt
Eli.lt

2008-10-25 12:11

Cituoti(Bitute @ Oct 24 2008, 05:55 PM) 43805
Klientui viskas turi buti akivaizdziai parodyta, kad butu patogu issirinkti, malonu uzeiti ir nesijausti taip, lyg ji plesikai po tiltu butu uzpuole ir verstu iskratyti kisenes pries savo nora. Nezinau, nemanau, kad atrodau kaip itartina asmenybe ar valkata, taciau tikrai, uzbegdama i prekybcentri apsipirkti tikrai nedaznai bunu issipusciusi.
tai kad dabar vagia ir poniutės ir valkatos bet aš i Kristiana irgi jau nebeinu niekada,vien tas sekimas žvilgsniu mane žudo

Eli.lt
Eli.lt

2008-10-26 09:07

Cituoti(Bitute @ Oct 24 2008, 03:16 PM) 43810
Taip, kainos tai tikrai didesnes nei Vakaru Europoje. As tai rekomenduociau pirkti internete, taciau ne kokiame ebay, bet patikimose vaistines, pvz.
http://boots.com ar http://www.superdrug.com
Ir ten taip daznai visokiu 50% ispardavimu buna, visokiu magaryciu prideda...

vat boots tai mano megstamiausia buvo kiek ten visokiu akciju ir nuolaidu yra!!!o kai as dar kortele turiu tai siuncia visokiausiu kad nemokamai galiu apsipirkti ar taskus padidina 4 kartus!!!!jau tasku buvau prisirinkus beveik apie 200 euru,kuriuos galejau isleisti susimokant jais uz visa pirkini (ne taip kaip lietuvoj tik labai mazyte dalele ) echhhh...nostalgija uzpludo

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-04 17:51

kas dėl kainų ir pan.- tas gi ne nuo pardavėjų priklauso parduotuvės/tinklo politiką sprendžia savininkai, vadovai. ir tas įkyrumas ne pačių panelių/moterų sugalvotas.
dirbau vienam prekybos tinkle. patikėkit, ko ten reikalaudavo sekiok žmogui iš paskos, klausinėk, siūlyk, kol įsiūlysi, neatsuk jam nugaros, nebendrauk su bendradarbiais, kol yra nors vienas žmogus ir t.t. oi kaip nelengva būdavo...
be to, tokiose pardose kaip kristianoj, saugo ir nuo vagysčių- viskas išdėta, viską paimt gali. bijosi...

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-05 18:23

Keista,o ko Jus cia varzotes? Tegul jos ziuri,neziuri,tegul varto akis,dar kazka daro,gal ta daro tiesiog is nuobodulio,nejaugi del kazkokios nesimpatiskos pardavejos dabar reikes mums vengti parduotuviu? Man tai visiskai dzin,visada ,eidama pro sali, uzsuku pasidometi naujienomis ir daznai ko nors paklaususi pardavejos suprantu,kad pati daugiau ismanau apie kvepalus nei kazkuri is ju(aisku,to netaikau to joms visoms).Is tiesu Kristianoje esu sutikusi ir bendravusi su labai maloniomis konsultantemis.Viena ju dirba Akropolyje Kaune ir papasakoja apie kvapus ar priemones tikrai issamiai.Kodel turime vengti ieskotis sau kazko patinkancio , isskirtinio,individualaus?
Man ju apsauginiu slankiojimas kiekvienai klientei is paskos tikrai idiotiskas,bet tai pacios parduotuves beda ir galbut ,jei lenda i akis,isdriskite pasakyti,kad megstate rinktis pacios.
Niekada neapeinu ratais Kristianos,visada uzsuku ir daznai net nematau tu pardaveju,nes einu ne i jas ziureti,o del saves .

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-10 12:32

Paprastai aš į Kristianą, kaip ir į daugelį kitų parduotuvių, einu žinodama, ko noriu. Ne pardavėjos sekioja paskui mane, o aš jų ieškau ir tiesiai šviesiai pasakau, ko atėjau. Jei tai, ko ieškau turi - įsidedu į krepšelį ir einu prie kasos. Jei nusprendžiu dar akis paganyt, taip ir padarau. Jei paklausia, kuo dar gali padėti, atsakau, kad tai, ko REIKĖJO, jau turiu, o dabar su naujienomis pažindinuosi. Dar nebuvo taip, kad neatstotų. O šiaip yra dvi Kristianos, kuriose perku nuolat ir pardavėjos mane jau pažįsta - nebelenda, kai nekviečiu.

Eli.lt
Eli.lt

2008-11-10 16:14

Cituoti(Ledi @ Nov 5 2008, 04:23 PM) 44634
Keista,o ko Jus cia varzotes? Tegul jos ziuri,neziuri,tegul varto akis,dar kazka daro,gal ta daro tiesiog is nuobodulio,nejaugi del kazkokios nesimpatiskos pardavejos dabar reikes mums vengti parduotuviu?
Cia kalba eina ne apie nesimpatiskas pardavejas, o tiesiog kaip jos privercia tave pasijausti iejus i parduotuve. Tikiu Personos pasisakymu, kad is konsultanciu ten labai daug reikalauja, bet kiekvienas klientas turi buti sutiktas kaip svecias ir potencialus pirkejas, o ne kaip vagis
Tikiu, kad daugelyje parduotuviu tas klientu "stebejimas" yra labai taktiskai issprestas. Tu renkiesi prekes ir net nepastebi is kur ir kaip i tave ziuri - cia ir yra didziausias menas

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-16 18:50

Geriausia, kai pardavėjos nesekioja ir nezyzia iš paskos. Paklausia ar reikia pagalbos - atsakai ne ir ramu. jeigu reikia pats žmogus pasikvies. Tegul tik stovi savo vietoj, nes kai tik nori klausimą užduot turi lakstyt po visą parduotuvę ir ieškot. Stovi kokiam kampe 4rios ar daugiau susigrūdusios ir plepa, jokios naudos.
O žiauriausia kai tik įeini, nužvelgia (kažin ką pamatyt nori, kokiam socialiniam sluoksniui priklausau?) tada vos ne bėgte iš paskos ir vėpso kur nueisi ką žiūrėsi. Bent jau prieitų ramiai, o ne išpūtusios akis, save išlaikytų ir neparodytų kad vos ne už vagį laiko, kol neaptikrino. Tai kam tos apsaugos yra? Jau Kristianoj ar Sarmoj kad tik ko neišneštum.
Retai kada malonių pardavėjų būna. Bet va Kaune vienoj Sarmoj atradau labai mielą, kuri padeda man išsirinkti viską ypač šešėlius.. su spalvom viską aiškina, renka ir panašiai. O Klaipėdoje Akropolyje Kristianoje tai neįkyrios buvo, kai paskutinį kartą lankiausi. Paklausė ar reikia pagalbos, pasakiau ne, nes žinau ko noriu tai kantriai prie kasos stovėjo ir laukė.

Olga
svečias

2009-11-06 19:41

Kristianoje perku retai, bet daznai uzsuku, ten yra kvepalu bei kosmetikos, kuriu nera Sarmoje ar kur kitur. Pasidomiu naujovemis, pasizvalgau kokios akcijos. O pardavejos... Taip kaip ir visur, viena mandagi, kita irzli, trecia susiraukusi, ketvirta paslaugi, penkta seka is paskos... Siaip jos manes nedomina, svarbiausiai kad moketu atsakyti i pateikta klausima, o nemandagia tiesiog reikia psiusti i sona, jei jau savitarna, tai vadinasi vaikstau kur noriu, ziuriu ka noriu, per 4 metrus tegul seka, jei nori, joms taip pat yra materialine atsakomybe. Neseniai pirkau kvepalus, ir buvo dvi pardavejos prie kasos, ir nori nenori teko stebeti, kaip jos nesutaria, ziuri viena i kita kreivai, metosi nemandagiomis frazemis. Tokio turgaus negalima leisti brangiose parduotuvese...

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 515

2009-12-21 10:01

Kristianoje ir man nepatiko.jei nesi žinomas veidas ar manekeniškos išvaizdos tai reiškia negali čia nieko pirkti????? nes man tiesiai pasakė, kad kažin ar aš galiu ką sau čia leisti pirkti oi kaip tada supykau, nes draugai gimtadieniui buvo sudėję pinigiukus, kad kvepalus norimus nusipirkčiau. bet atsakydama nesirinkau žodžių ir garsiai pasakiau, kad ir kiti girdėtu, nusipirkau kitur ir dar nuolaidą gavau, o į Kristianą niekda nebeužeinu

jap
svečias

2010-06-06 18:15

man irgi isiule pudra kainavusia155lt.jau tokio atspalvio,kai su kojine ant veido,reiktu visu pirma,jei laiko save prestizine parduotuve,tai siusti jas i kursus,o jei tik produktas neatitiko ir kisk viska i rura,nes atgal nepriima,taip ir praranda klientus,jau daugiau nekelsiu kojos,ir visom rekomenduosiu

jap
svečias

2010-06-06 18:19

pritariu del to ju stebejimo ir kainu nebuvimo,paslaptis,brangiosios,jei ateist prasciau atrodanti dar duris parodis kainos nepasakiusios

Sukurtos temos: 29   Diskusijose pasisake: 662

2010-06-08 14:50

ten visi jau labai pasikėlę

Sukurtos temos: 34   Diskusijose pasisake: 571

2010-07-05 15:14

Kažkaip neįtikėtina, kad pasakytų - o jus pas mus sau nieko nerasit... Keisti tokie pardavėjai 

Daiva
svečias

2011-02-20 20:48

nezinau kaip buvo 2008 metais, bet dabar kainos surasytos visur, o netikslumu pasitaiko, visi zmones klysta. pardavejos yra apmokamos kaip elgtis, taciau visa para priziureti neimanoma. Cia jau nuo pacio zmogaus priklauso. O kad stebi, tai zinokit ju atlyginimai nera milijoniniai, o uz pavogtas prekes darbuotojos turi atsakyti. Tik pabuvus konsultantes vietoj, gali suprasti kaip yra is tikruju :)

:)
svečias

2012-02-19 20:11

Ech...Kristianos pardavėjos vis dar savo stiliuje: Pasitinka pagal drabužį, palydi pagal piniginę :) ) Nežinau, kaip čia yra su kamerom, bet šeštadieniais turbūt pardavėjos nestebimos ar savaitgalį leidžia sau atsipalaiduoti pvz.: pastovėti ir pakalbeti, nors po parduotuvę vaikšto pirkėjai, kurie galbūt nelabai drįstą prie jų prieiti ir jom trukdyti plepėti, o jeigu ir prieina, tai pardavėju žvilgsnis nustebina savo piktumu. Suprask taip, ko čia mum trukdai kalbėt. Sutrukdžius jom kalbėti sulauki nužiūrėjimo jų pikto ir pirmo klausimo: "Ko ieškot ir už kokią sumą?" Patiko man šis klausimas ir labai nustebino :) ) Dar nustebino tai, kad pardavėja turbūt didelė verslininkė, nes kol konsultavo mus telefono savo nepaleido iš rankų, ir konsultavimo metu, sugebedavo pakalbėti su kolege :) ) Bet apsipirkom..."Ačiū už nustebinusį aptarnavimą" :)

Aušra
svečias

2012-03-17 10:36

Aš ir nebesilankau nei Sarmos, nei kitose parduotuvėse, absurdas, ateini ir stebi. O vieną kart išvis, tik įėjau apsidairiau ir išėjau, bėda ta kad ausyse ausinukas grojo, išėjus tikriausiai supypsėjo (matyt kosmetinėje seniau pirktas tušas suveikė) , na o aš negirdėdama ir išėjau, po to skaitau kažkur, kad va iš sarmos mergina pavogė dvi pudras, 3 tušus ir t.t., žala 200lt, plius pasišalino iš įvykio vietos. Nu atsiprašau, už tai kad pas jas privogta mane apkaltino, tai galėtų ir kameras įsirengt, nes dabar nei jos kažką gali įrodyt, nei aš kąžką galiu įrodyt..absurdas

1

Viršun ^ | Forumas > Skundų knyga > KristiAnos parduotuvių...

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (9)