Forumas > Skundų knyga > KristiAnos parduotuvių...
2

Lukas
svečias

2012-12-15 20:40

aha, pardavėjos ir konsultantės įsivaizduoja, kad jos yra labai aukšto lygio, nors aptarnavimas apgailėtinas, o jei ateini ne su lotkėm ar lakierkom, tuomet išvis košmaras, nes matyt jau ne tas LYYGIS

Gabriele
svečias

2012-12-17 13:35

Konsultantes sioje parduotuveje ziauriai susireiksminusios ,kad issidaziusios meginiais nereiskia kad yra elito atstoves, toks jausmas lyg butu didziausias ponios,nors dirba apgailetinom konsultantem ....

nHktMVTF
svečias

2012-12-25 11:12

G'e Balandis 27 d, 2010to strele, bandtiaz:pavieniai, verti pagarbos atvejai. Deja, ne liaudies balsas ir veidas. Vaistu kokybe, daktaru kvalifikacija jau atskiros temos. Faktas kad didzioji dalis vistiek ims ir gers, nes (pvz)•bijos numirt•bijos komplikaciju po uzsitesusios ligos gydantis paprastais vaistais•nores greiciau isgyti, grizti i darba ir parnesti seimai duonos ir t.t.Gerai, kad bent jau euroblogo dalyviai domisi ka geria. Blogai kad musu cia tik 5-iese.P.S. kita vertus bobulyte kaimo uzkampy gerdama aspirina ir kopinedama ekologiska medu is slojikelio nuo eilinio gripo per savaite gali gala gaut negu kita, 6 tabletes chemijos prarijus.

FnYHviGHBDEN
svečias

2012-12-25 11:12

strėlė Balandis 15 d, 2010Nebūtinai jau reikia viską gerti ką darkatas išrašo. Man irgi ne kartą nuo gripo ar stipresnio peršalimo išrašydavo antibiotikus, tai tekdavo baksnoti pirštu į savo ligos istorijos viršelį ir aiškinti kad ant jo aiškiai užrašyta, jog esu alergiška kai kurioms antibiotikų grupėms. Tuomet jau atsirasdavo kitų vaistų gydytis ir be antibiotikų. Taip kad net jei ir būtų blogai, tikriausiai aš būčiau vienas iš to žmonių, kurie skaitytų apie šalutinį poveikį, nes žinau ką reiškia vietoj to, kad tau būtų geriau, įvyksta atvirkščiai.

mPJYNhqFjaNj
svečias

2012-12-25 11:14

Smart thinking - a cvleer way of looking at it.

2

Viršun ^ | Forumas > Skundų knyga > KristiAnos parduotuvių...

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (9)