Forumas > Kalėdos > Kalėdinė nuotaika
2

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-15 11:28

aš jau senai susiplanavus savaitę atostogų prieš Kalėdas. Kolkas nuotaikos ne itin daug, bet jaučiu, kad ji manęs laukia kol pabaigsiu darbus. nieks dar nepuošta. eglutę jaučiu kokį ketvirtadienį statysim. nuotaika ateina kai susitvarkau namus, nusikeliu dėžes su kalėdiniais žaisliukais, niekučiais ir imuosi puošti namus užsileidus kalėdines giesmes. pasiieškau kokio adventinio straipsniuko. pasiruošiu karšto vyno. peržiūriu kiek reik dovanų popieriaus. ieškau kalėdinių sveikinimų. ir šita veikla man niekaip nesuderinama su darbu. jei tenka dirbt- kalėdinė nuotaika ateina tik per kalėdas ir paskui gailiuosi kiek visko nepadariau, visos idėjos pavėluotai užplaukia

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-15 11:34

Cituoti(tyla @ Dec 15 2006, 11:28 AM) 1974
aš jau senai susiplanavus savaitę atostogų prieš Kalėdas. Kolkas nuotaikos ne itin daug, bet jaučiu, kad ji manęs laukia kol pabaigsiu darbus. nieks dar nepuošta. eglutę jaučiu kokį ketvirtadienį statysim. nuotaika ateina kai susitvarkau namus, nusikeliu dėžes su kalėdiniais žaisliukais, niekučiais ir imuosi puošti namus užsileidus kalėdines giesmes. pasiieškau kokio adventinio straipsniuko. pasiruošiu karšto vyno. peržiūriu kiek reik dovanų popieriaus. ieškau kalėdinių sveikinimų. ir šita veikla man niekaip nesuderinama su darbu. jei tenka dirbt- kalėdinė nuotaika ateina tik per kalėdas ir paskui gailiuosi kiek visko nepadariau, visos idėjos pavėluotai užplaukia

tai gal atostogas pasiimsi?

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-15 16:36

Aš jau šiandien prasinešiau per parduotuves... Jau kai kurių smulkmenų nupirkau... Liko tik anytai dovaną nupirkti

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-15 16:43

aš šiandien per pietų pertrauką galų gale atidariau kalėdinių dovanų pirkimo sezoną jau nupirkau porą daiktelių ir dar vieno negavau

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-15 16:46

Corida teisingai pastebėjo kalėdas prisimenu tik užsukusi į eli ir į šį forumą

Jei atvirai - visai nejaučiu kalėdinio jausmo.. Kažkokia depresinė nuotaika ar kas. Ta nuolatinė tamsa slegia. Visą dieną turi deginti elektrą, kad normaliai matytum. Tamsu, šlapia, niūru, fe..

Dovanų dar niekam nenupirkau. Bus paskutinės minutės lakstymas

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-15 16:48

Todėl, kad lauke oras visai į kalėdinį neužneša... lyja, apsiniaukę

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-16 14:23

Cituoti(čiučiundra @ Dec 15 2006, 02:48 PM) 2033
Todėl, kad lauke oras visai į kalėdinį neužneša... lyja, apsiniaukę

tai tikrai oras nepanašus į šventinį, bet man tai gerai nes kai gyvenam nuosavam name nereikia kelio kasti, tai tik ir džiaugiamės kad nesninga. nu aišku galėtų per kalėdas pasnigti bet nedaug

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-16 19:09

Kūčių vakara pašals, o Kalėdų diena žada +4

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-16 19:14

Cituoti(čiučiundra @ Dec 16 2006, 05:09 PM) 2079
Kūčių vakara pašals, o Kalėdų diena žada +4

tai dar gali viskas keistis dar sunku pasakyti, o kur skaitei apie orus?

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-16 21:33

Čia pastoviai žiūriu, nes ko gero tiksliausia prognozė

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-20 10:16

na ką, sniegelio jau sulaukėme, tik kažin ar iki vakaro išsilaikys bet vistiek kalėdų nejaučiu

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-20 12:08

Iki vakaro tai išsilaikys, bet iki Kalėdų, tai nėėėėė

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-20 12:09

tai gal kalėdom šviežiai pasnigs

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-20 12:11

Kažkaip abejoju

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-20 13:44

O aš jaučiu tą šventinę nuotaiką, net pačiai keista Eglutė papuošta, dovanėlės supakuotos, kolkas jokio streso, tik jaučiu kai reiks maistą ruošti Kūčioms, tada ir baigsis visas fainumas

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-20 13:55

Sniego sulaukiau O kaip miškuose gražu... Tikros Kalėdos artėja. Na, bent jau nuotaika pakilo

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-20 14:09

miško nematau, o miete tik pliurzė ir tiek to sniego O jei dabar pašaltu, būta ledo arena. Pagal orą tai nuotaikos Kalėdinės nesijaučia, bet, tikėkimės, dar prisnigs ir tas sniegelis po kojomis girgždės

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-20 16:59

Cituoti(Adonė @ Dec 14 2006, 11:43 AM) 1753
Šįryt važiuoju į darbą, klausausi radijo. Laidos vedėjas kažką pradėjo suokti apie papuoštas eglutes. Galvoju, kad sukvailėjo: taigi Velykos artėja! O tada supratau, kad sukvailėjo ne vedėjas, o gamta. Lyja, +8. Ir visa tai likus savaitei iki Kalėdų
Ar jaučiate kalėdinę nuotaiką? Ar jau papuošėte namuose eglutes?

Na dar nestatem eglutes,kažkaip visada statom 24 gruodžio,ir tiesa sakant nuotaikos kalėdines kolkas nera

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-21 10:43

as tai vakar kadangi visa diena pralaksciau dovanas bepirkaliodama, kazkaip netycia emiau ri pajauciau jau ta nuotaika dabar jau laukiu labai 6dienio, kai vaziuosim pas mano mama visi...bus daug zmoniu, egle...daug dovanu..ruosim Kuciu vakariene moteriskes visos..manau tikrai kuo toliau, tuo dides ta nuotaika vien jau kvapas Kuciu

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-21 15:24

Kažkaip ir aš šiandien pajutau tą nuotaiką Dar Kalėdų senį Akropolyje sutikom, tai mažoji saldainių gavo O jau patenkinta buvo Visą kelią namo čiauškėjo nesustodama

2

Viršun ^ | Forumas > Kalėdos > Kalėdinė nuotaika

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (9)