Forumas > Gimtadieniai > Vaikų gimtadieniai. Idėjos
Eli.lt
Eli.lt

2007-01-05 11:41

Greitai svesim savo pirmaji gimtadieni,noretusi kazko neiprasto.Gal kas turite geru pasiulimu

Eli.lt
Eli.lt

2008-10-01 17:32

Sveikos mielosios

Noriu kreiptis pas Jūs patarimo.Mano dukrai ne už kalnų 10 metų.Norėtusi padaryti įsimintiną šventę.Lauksiu patarimu kaip ir kur galima padaryti savo vaikui ups panelei šventę

Eli.lt
Eli.lt

2008-10-01 19:38

Cituoti(Atlantida @ Oct 1 2008, 05:32 PM) 42371kaip ir kur galima padaryti savo vaikui ups panelei šventę

Gali užsakyti Akropolyje žaidimų kambarį, galima MacDonalde, pasidomėk kainomis "Laukiniuose vakaruose".... visuose mano išvardintuose darbuotojai urganizuoja tokius vakarėlius.... sugalvoja begalę žaidimų ir konkursų

Eli.lt
Eli.lt

2008-10-01 20:39

Cituoti(laukiniai vakarai)Vaikų salė: 25 vietos - yra vaikų žaidimo aikštelė, televizorius ir karaokė. Švenčiami gimtadieniai.Salės nuoma 100 Lt. Gimtadieniui skiriame 3 val. laiko, kurio metu su vaikais bendrauja auklė (žaidimai, konkursai). Tėveliai gali užsisakyti sau vietas ir būti aptarnaujami viršutinėje salėje. Užsakius gimtadienį, privaloma palikti užstatą - 150 Lt., kuris sudaro minimalią gimtadienio sumą ir įskaitomas į sąskaitą. Gimtadieniui iš anksto galima užsisakyti tortą arba atsinešti savo. Kiti valgiai ir gėrimai pasirenkami iš kavinės siūlomų patiekalų valgiaraščio.

Akropolio Euroopa gimtadienio temos

Kainos:

Gimtadieniai su personažu (trukmė 2,5 val.)

Bilieto kaina
Darbo dieną - 9,89 Lt.
Penktadieniais - Sekmadieniais, - 13,89 Lt

Kambarėlio rezervavimas*
Pirmadieniais - Ketvirtadieniais 95 Lt/2,5 val.
Penktadieniais - Sekmadieniais 115 Lt/2,5 val.

Eli.lt
Eli.lt

2008-10-02 08:50

nezinau kodel,bet man nepatinka kokiose kavinese ar restoranuose jau geriau namuose surengti koki temini vakareli...visi vaikai pavyzdziui gali buti apsirenge mafijos stiliumi arba graikais ar romenais...arba su kaukemis kokiomis fantastinemis

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-31 17:50

Niek mandraus nedariau kai mažules gimtadienis buvo, originalus tortas užskaytas su juso vardu ir kiek metuku, draugai atejo, daug balionu, žvakes, sugalvojom žaidumu, buvo tikrai smagu.

Eli.lt
Eli.lt

2009-02-03 16:01

Jei norit kažko toooookio! Tuomet svarbiausiai išsiaiškinkite, kas patinka jūsų vaikui.
Visų pirma turi būti DIDELĖ dovana. Nesvarbu, kiek ji kainuos - svarbu dydis ir įspūdis

Jei darysite namie ir kviesite vaikučių - tuomet pagalvokite, ką jie valgo, kad maistas nebūtų alergizuojantis.
Labai daug džiaugsmo, o mamai daug valymo - kukurūzai suteikia

Balionai - jei pirksite balionus, pirkite tokius didelius: kai tokie kamuoliai prisipučia, nes jie nelabai sprogsta ir taip negąsdins vaikučių. O po šventės galėsite kiekvienam padovanoti. Jų kaina - vienas apie litą kainuoja.

Aišku, dūdelės, kepurėlės (jų vaikai tikriausiai nesidės, todėl jau susitaikykite su tuo, kad jas turėsite užsidėti jūs).

Eli.lt
Eli.lt

2009-02-03 18:10

pas mus populiariausias sprendimas uzsakyti vaiku uzimtumo centruose pora valandeliu padukimui su draugais, kurie beje buna bendraklasiai ir tiek nieko ymantraus, o ir namai lieka svarus

Sukurtos temos: 82   Diskusijose pasisake: 1361

2009-03-31 11:44

O pas mus balius bus šį savaitgalį

Darom teminį mergaičių vakarėlį namuose - vyrai bus išmesti lauk po to, kai padės apsikuopti ir susiruošti :)

Tema - raganos ir burtininkės. Jau esu numezgusi voratinklį ir vorą - kažkur kabinsim :D Taip pat turim sukneles sau ir mergaitei, aš kepurę turiu, mergaitei dar darysim.

Taip pat visokių akcijų - atrakcijų, burtų prisigalvojom. Žiūrėsim, kaip pasiseks

Eli.lt forumo DUK

Eli.lt forumas. Kaip naudotis?

gabriele
svečias

2010-11-27 13:09

padaryk jos gimtadieni makdonalde arba akropoli vaiku salyje europoje su draugais pamatysi jei patiks nes as dariau

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2011-06-28 00:36

Labai gerų patarimų, kaip švęsti vaikų gimtadienius radau čia www.sypsomes.lt. Išbandėme jų piratišką šventę keturių metukų proga. Iki šiol mažius mėgsta viską piratišką 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 35

2011-08-25 19:44

Cia yra zaidimai 3 metu vaikams gimtadieniui :)

mergaite
svečias

2011-09-10 21:44

man spali sueina 10.nezinau kur svesti.norisi ko nors naujo ir idomaus

Raliene
svečias

2014-12-31 18:27

Siūlau pabandyt http://grandspa.lt/ man visai patiko

Aurelija
svečias

2016-05-23 02:14

Keblu su tais vaikų gimtadieniais tiek su šventės idėja, tiek su dovanomis, tuo labiau, kai  vaiku zaislai, į kambarį nelabai telpa :D Draugė prieš pora savaičių savo vaikui šventę organizavo,tai pasikvietė gimtadienio vedėja. Manau, neblogas sprendimas, vaikams irgi patiko :)

mama
svečias

2016-06-16 20:18

Kuo tuoliau tuo sudetingiau buna su gimtadieniais, nes kai vaikai auga buna daug kas jau isbandyta. Kelis kartus jau dareme namuose, issirenkam pirmoj eilej tema is sventines el. parduotuves www.evavaparty.lt, tada prisigalvojam zaidimu, dar kokiu deranciu papuosimu ir kartu su vaikais galvojam kaip svesti, kad butu smagu. Vaikams laaaaabai patinka, suaugusiems daug tvarkymo :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2016-06-19 11:52

Aš tai manau galėtum išsirinkti kokią išmanesnę dovaną, jų juk yra įvairių, bet aišku gal metuku berniukui per brangios ir jis nelabai supras :D bet užatat pasitarnaus buitį ar vėlesniam laikui :) ) Tokie visai įdomus dalykėliai http://ismaniosiosdovanos.lt/dovanos/

Viršun ^ | Forumas > Gimtadieniai > Vaikų gimtadieniai. Idėjos

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (8)