Forumas > Sportas ir jo rūšys > Sporto rūšys
Eli.lt
Eli.lt

2008-09-25 09:39

Vat kilo toks klausimas: tai kuo užsiimate? Ar skiriate savo kūnui laiko? Jei taip, tuomet ką mielai sportuojate arba ką sportuotumėte?
O gal jūsų nuomone nereikia jokio sporto - užtenka ir taip per dieną prisilakstote kaip šunes

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-25 09:52

Anksčiau žaidžiau krepšinį, o kaip baigiau vidurine pradejau begioti ilgas distancijas, begiojau iki neštumo. O šiuo metų juokių sportų neužsiimų.,kažkaip laiko neatrandu, bet labai norečiau.

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-25 10:24

as vat irgi nebesportuoju seniau tai tinklini zaisdavau ir futbola,o dabar jau ir laiko nebera,bet pasportuot tikrai noreciau vis zadu i kluba prie namu uzsirasyt,i aerobika labai noriu bet vis praeinu pro sali kaip biesukas kokia

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-25 10:50

o as sportuoju, i savaite pora kartu einu i sporto kluba, padarau pritupimu, atsispaudimu.plaukioju baseine

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-25 10:54

Saunuole mazyle As irgi zadu nuo ziemos pradeti sportuoti kazkaip noriu i sporto sale, nors anksciau labai patiko aerobika

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-25 14:25

Apie žiema ir aš pagalvoju gal pradet lankyti sporto kluba, bet aš pastoviai tik svarstau o realiai nulis

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-25 14:41

Neseniai grįžau po kelionės po Europą - tai net pavydu pasidarė: visi su dviračiais laksto, ant žolyčių parkuose sportuoja, bėgioja... Pas mus ateitum į kokį parką, tai kaip idiotė pasijustum! Ir dar aišku į šuns kokį kaką įsimintum

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-25 15:06

Aš tai nuo pirmos iki 12 klasės šokius lankiau,tai man pas mieliausias sportas yra šokiai tai mastau ir aš žiema sportuoti,tai norėčiau,gal kokią aerobiką lankyti

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-25 16:12

Cituoti(GiedreAdmin @ Sep 25 2008, 11:41 AM) 41995
Neseniai grįžau po kelionės po Europą - tai net pavydu pasidarė: visi su dviračiais laksto, ant žolyčių parkuose sportuoja, bėgioja... Pas mus ateitum į kokį parką, tai kaip idiotė pasijustum! Ir dar aišku į šuns kokį kaką įsimintum

Na Kaune, azuolyno parke tai tikrai daug sportuojanciu matosi be to ne karta teko matyti Kleboniskio miske begiojancius zmogiukus su sunimis

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-25 16:23

Kelis mėn lankiau Impulse aerobiką ir baseiną. O dabar bėgioju kas ryta iki tualeto ir atgal

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-25 18:50

šiandien gavau pasiūlymą pravesti grupinę mankštą Bet ta grupė ne paprasta, o visa mokyklos, kurioj dirbu, bendruomenė Deja, atsisakiau, nes rytoj kitiems mankštas turiu vest

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 321

2010-06-14 14:53

būt mano valia, liepčiau mokyklose privalomai dviračiais pratintis važinėti per  fizinio lavinimo pamokas, o ne visokiais neikais užsiiminėti. bet jie pas mus nepopuliarūs, nes nėr kur pasisitayti juos, o tai palik ir neberasi.

Sukurtos temos: 34   Diskusijose pasisake: 571

2010-07-05 18:47

Man dabar geriausias s[ortas - sirgimas už futbolą

Viršun ^ | Forumas > Sportas ir jo rūšys > Sporto rūšys

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (12)