Forumas > Skundų knyga > Kai grietinė yra...
1

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-13 12:55

Niekada neperku grietinės mišinio, nes nesuprantu tokio produkto paskirties.

Perku tik grietinę.

Ir ką? Paskutiniu metu susidūriau su reiškiniu, kad ir grietinė patapo grietinės mišiniu Priemaišos tiek jaučiasi, kad net piktumas ima. Kam maišyti visokį š ir daryti iš normalios grietinės (ir taip deklaruojama) grietinės mišinį.

Manau, kad mus apgaudinėja ir išdūrinėja

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-13 13:32

Aš grietinės produktą perku visokiems padažams ir užpilams, o sriuboms ir blyneliams pagardinti naudoju natūralią grietinę.

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-13 15:47

Ir aš perku natūralią grietinę, tik ji pastaruoju metu nebenatūrali
Reik tikėtis, kad ne visos natūralios pataps "natūralios su priedais"

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-15 08:41

Kiek žinau, "Dvaro" grietinė (mes ją perkame) - vis dar girietinė, o ne mišinys. į kitas kažkaip neatkreipiau dėmesio. Bet perku TIK girietinę - ir jokių man ten mišinių

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-15 10:06

Corida, skonis suprastėjęs Ar nepikta, kad pirkdama Dvaro grietinę, gali valgyti mišinį?

Suprantama, kad dabar ne karvių sezonas ir taupymo sumetimais, primaišo visokio brudo

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-15 10:19

Na, kadangi aš grietinės apskritai mažai kada vartoju, dažniausiai tik sriubą pagardinu - kažkaip skoni oskirtumų ir neužfiksavau
Tik iš principo nepripažįstu tų visų mišinių. Nors, tiesa, sviesto paprastai perku ir normalaus, ir mišinio - jei dukra užsimano sumuštinio, nervina kietas sviestas iš šaldytuvo, tingiu terliotis, mišinys užsitepa lengviau. O tikrąjį naudoju padažams, į košę, kur reikia... Bet taip gryno pati irgi retai kada ragauju - sumuštiniai taip pat nėra mano mėgstamiausias patiekalas. Taigi... esu visų tų dalykų etikečių skaitytoja, bet kaip vartotoja ir ragautoja nelabai nuomonės turiu

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-15 10:31

mane irgi tie grietinės mišiniai nervina vakar nusipirkau pabandyti grietinės "Valgyk lengvai", tai visai man patiko, tokia skystesnė, būtent tokią ir mėgstu

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-15 10:47

Cituoti(Corida @ Dec 15 2006, 10:19 AM) 1961
Na, kadangi aš grietinės apskritai mažai kada vartoju, dažniausiai tik sriubą pagardinu - kažkaip skoni oskirtumų ir neužfiksavau

Taiva, tema ir yra apie tai, tiksliau skundas , kad aš užfiksavau Ir pikta esu kaip

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-15 11:14

Cituoti(išlepinta @ Dec 15 2006, 10:47 AM) 1965
Taiva, tema ir yra apie tai, tiksliau skundas , kad aš užfiksavau Ir pikta esu kaip

Tu ne pyk, o išeities ieškok. Pvz. nusiperki karvutę, rytais ją pasimelži, šviežias pienukas pastovi, nugriebi grietinėlę, ją paraugini... Va ir grietinė be mišinių

Pamenu vienąmomentą, kai, kažkaip ten, vos atgavus nepriklausomybę šioks toks blokados periodas buvo. nepamenu, dėl ko būtent, bet kad iš parduotuvių dingo ir cukrus, ir sviestas. Tai cukraus mano tėčiui darbovietė davė visą didžiulį bulvinį maišą (ten "Achema" tadaiš kažkokių užsieni partnerių užsipirko ir savo darbuotojam deficitų padalino), o sviestuko... jo kaip nėra, taip nėra. Tai tėtis kažkokias varžybas žiūrėdamas kažkaip trilitriniame stiklainyje palė grietinėlę, kol sviestas gavosi. bet jau darbelio trukmė tai eina sau - vis ateidavqu, su užuojauta į jį pasižiūrėdavau, ir dūlindavau atgal į savo kambarį

Eli.lt
Eli.lt

2006-12-31 13:59

Na mes pastoviai perkam dvaro produktus.

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-01 10:22

Man tai didžiausias nesusipratimas iš tų pakaitalų - sūrio produktas: nei į burną paimsi, nei lydosi, nei pjaustosi. Net nesuprantu, KAS ten per daiktas.

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-01 10:56

Cituoti(GiedreAdmin @ Jul 1 2008, 10:22 AM) 33094
Man tai didžiausias nesusipratimas iš tų pakaitalų - sūrio produktas: nei į burną paimsi, nei lydosi, nei pjaustosi. Net nesuprantu, KAS ten per daiktas.

Oj nesakyk,kartą nusiunčiau savo panelę į parduotuvę sūrio,nu ji per skubėjimą pagriebė sūrio produktą Nu man vien nuo kvapo Išmečiau aš tą produktą šiukšlynan

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-01 15:48

Bet tai iš ko jį gamina??? Man tai kažkoks nesusipratimas! Sakyčia labai puikiai tiktų lydimui, picai kepti ar dar kažkam - o čia niekalas visiškas!

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-09 21:02

Cituoti(GiedreAdmin @ Jul 1 2008, 03:48 PM) 33108
Bet tai iš ko jį gamina??? Man tai kažkoks nesusipratimas! Sakyčia labai puikiai tiktų lydimui, picai kepti ar dar kažkam - o čia niekalas visiškas!

panašu ,kad iš atliekų

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-10 17:05

Eina sau, net nezinojau, kad surio pakaitalu buna tikiuosi nesugalvos mano megstamu mocarelos ir mascarpones pakeisti pakaitalais

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-10 17:13

Ech.. ir kur tas pasaulis ritasi Grietinė nebent kaime.. Kas gyvulius augina tai dar žino, ką reiškia žodis "grietinė" .. Aš anksčiau neatkreipdavau dėmesio, kas parašyta .. Grietinė ir tiek... O draugas vieną kartą kai paauklėjo kai sako niekada nesugalvok pirkti .. tai nuo to karto net aš pradėjau ( kaip bobutės dažnai daro) viską tikrinti Nes jei patys nepasižiūrėsim ir nepasisaugosim.. Niekas už mus to nepadarys.. O tie gamintojai .. Perdirbėjai.. eina jie kuo toliau tegu

Eli.lt
Eli.lt

2008-07-11 11:10

mes tai perkam Dvaro grietine,man ji normaliausia

Sukurtos temos: 29   Diskusijose pasisake: 662

2009-07-09 18:43

aš taip pat perku tik grietinę

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 321

2009-07-21 17:58

siaip stengiuos pirkt grietine. kai uperku misini, maniskis vejus kelia.

viena diena piekau grietine, bet nusipirkau misini. nes kad GRIETINES tai buvo parasyta tokiomis didelemsi raidemis, o apie misini - tokiomis mazytemis, kad ju net nepastebejau.

Sukurtos temos: 29   Diskusijose pasisake: 662

2010-06-08 14:53

jei norėsiu aliejaus pati į grtietinę įsipilsiu

1

Viršun ^ | Forumas > Skundų knyga > Kai grietinė yra...

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (9)