Forumas > TV laidos > Iki pergalės! Vyrėjų kovos.
1

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-22 16:06

„Auksinio peilio“ legenda gyva jau šimtus metų. Šį peilį šimtmečius saugojo geriausieji pasaulio virėjai-šefai ir perduodavo jį iš kartos į kartą. Tik geriausieji galėjo tapti „auksinio peilio“ sergėtojais. „Auksinis peilis“ keliavo iš rankų į rankas, kol jis netikėtai atsidūrė pas dabartinį peilio savininką – Vytautą Rumšą. Jam „auksinį peilį“ padovanojo nepažįstamas virėjas-šefas, kurį Vytautas sutiko keliaudamas Japonijoje. Nepažįstamasis žinojo, jog Vytautas – tik gurmanas, o ne virėjas-šefas, tačiau jis tikėjo, jog vyras Lietuvoje suras tinkamus „auksinio peilio“ sergėtojus. Vos grįžęs namo, naujasis „auksinio peilio“ savininkas sukvietė, jo manymu, pačius geriausius Lietuvos virėjus-šefus, kad jie taptų „auksinio peilio“ saugotojais ir pavadino juos „auksiniais šefais“. Tačiau ar iš tiesų jie yra verti savo vardo? Galbūt Lietuvoje yra geresnių, galinčių įveikti „auksinius šefus“ ir perimti jų kilnią pareigą – tapti „auksinio peilio“ saugotojais? Bet kuris Lietuvos virėjas-šefas turės teisę mesti „auksiniams šefams“ iššūkį ir įrodyti, kad jis nėra tik „žaliasis šefas“, o yra vertas tapti vieninteliu „auksinio peilio“ sergėtoju. Jokių lygiųjų čia nebus – visos kovos tik iki pergalės!

Laidą ves aktorius ir tikras gurmanas Vytautas Rumšas jaunesnysis ir vienintelė laidoje dailiosios lyties atstovė – Janina. Ji gali pasigirti didžiausia darbo virtuvėje patirtimi. Energija trykštanti moteris prisipažįsta nusprendusi dalyvauti televizijos laidoje tikėdama, kad žmogus visada privalo judėti į priekį.

„Surizikavau todėl, kad jaučiuosi iš tiesų energinga ir galinti daug ką nuveikti“, – taip savo sutikimą tapti viena iš „auksinių“ laidos vedėjų motyvavo Janina, šiuo metu dirbanti Kauno viešbučio-restorano „Perkūno namai” vyriausiąja virėja.

Nuo 1973 metų virtuvėje dirbanti profesionalė džiaugiasi begale laimėtų kulinarijos konkursų, kuriuose ji visada dalyvauja su didžiausiu azartu.

„Pradėjusi dalyvauti konkursuose, visada būdavau pati jauniausia jų dalyvė, o dabar būnu kone vyriausia“, – apie savo ilgametę patirtį su šypsena pasakoja Janina. Ji vyriausia ir laidos „Iki pergalės. Virėjų kovos“ virėjų komandoje. Be to, pasakodama apie savo dalyvavimą įvairiuose konkursuose, žavioji moteris prisimena dažniausiai patekdavusi į vyrišką draugiją. O vyriška draugija, kaip sako Janina, jai labai patinka. Paklausta, ar tiesa, kad vyrai geriausi kulinarai, moteris pripažįsta, kad tiesa. Tačiau kartu ji teigia nepažįstanti nė vieno kulinaro vyro, kuris būtų labai tvarkingas, todėl tvarką virtuvėje derėtų palaikyti moterims.

Janina gerai pažįsta antrąjį „Iki pergalės. Virėjų kovos“ „auksinį“ virėją Mironą, kuris, pasak moters, labai kūrybingas. Jau daugiau nei dešimt metų virtuvėje dirbantis Mironas prasitaria, kad tapti vienu iš laidos nuolatinių dalyvių jisai sutikęs „dėl paįvairinimo“. „Riviera“ restorano vyriausiajam virėjui Mironui jau teko prisidėti prie laidos kūrimo – jis kartu su kolegomis patarė laidos kūrėjams, kokios virtuvės įrangos reikės, kad TV3 žiūrovai išvystų iš tiesų profesionalų virtuvės virtuozų darbą ir galėtų išmokti valgio ruošimo paslapčių.

Kad žiūrovams bus ko pasimokyti, žada ir trečiasis „auksinis“ virėjas Linas, šiuo metu dirbantis delikatesų krautuvėlėje „Le chef gourmet“. Pasak jo, laidai jie parinks įvairių patiekalų receptų – ir tokių, kuriuos galima lengvai ir greitai pasiruošti, ir tokių, kurių gamyba pareikalaus daugiau išmonės, kantrybės, fantazijos. Beje, Linas ir Mironas – seni pažįstami. Daugiau nei prieš dešimtį metų, dar vos tik kelis mėnesius padirbusiam virtuvėje, Linui buvo patikėta spręsti, ar Mironas yra tinkamas būti virėju!

šaltinis:TV3

Čia galima rasti visus receptus

Čia galima prabalsuoti už labiausiai patikusį dalyvį

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-22 16:09

saunuole ciuciundra, labai idomu

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-22 17:56

Man tai visai patiko ta laida
Vakar gerai vyrai kovesi, ot recepteliai, ot patiekalai vakar buvo

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-22 17:57

Labai gera laida
O dar smagiau kai vyrai sukasi tarp puodu

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-23 10:52

man nepatinka,nes neaiškina kaip daryti viską

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-23 11:02

Cituoti(voveryte @ Sep 23 2008, 10:52 AM) 41763

Ir nereikia kad aiškintų tiesiog pažiūri kaip daroma, pasisemi idejų, o jei nori pagaminti viską tiksliai pagal receptą, yra nuoroda, kur surašyti reikiami ingredientai ir raštiškai pateiktas gaminimo procesas

Eli.lt
Eli.lt

2008-09-23 20:10

Cituoti(voveryte @ Sep 23 2008, 07:52 AM) 41763

Net jeigu ir aisku, as net negaminciau tokiu patiekalu, nes kai kurios sudedamosios patiekalos dalys man nei karto negirdetos Tai ka jau sneketi apie patiekalo pagaminima

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-09 13:35

Ar žiūrit naują sezoną? Man patiko, kad dabar apskaičiuota kiekvieno patiekalo vertė

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-09 17:50

labi patinka ši laida, visada žiūriu, kažkaip atsipalaiduoju per ją labai

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-11 12:11

Žiūriu, man patinka, kažką galime ir savo virtuvėje pritaikyti, šaunu !

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-11 22:55

Su nekantrumu laukiau antrojo laidos sezono ir pagaliau sulaukiau
Superine laida !!!

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-12 11:23

Vakar sužinojau naują, kaip suminkštinti mėsytę patepus ją garstyčiomis, o ir ta agurkų sriuba suintrigavo, reiks pabandyti pasigaminti, paragauti...

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-12 11:36

Apie garstyčias jau esu kažkur girdėjus, o vat sriubelė ir suktinukai mane sudomino
Labai netikėtas buvo slaptas ingridientas iš šviežių agurkų darau tik salotas, iš raugintų- mišraines ir agurkinę sriubą

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-14 22:17

žiūriu visas tas laidas. ypač sirgau už Mironą, pažįstu jį asmeniškai, nors kaip Miroslavą... kas čia per vardų kaitaliojimas?

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-15 15:19

Laukiu naujos laidelės, smagu vakarą leisti žiūrint kaip talentai ruošia meno kūrinukus...

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-17 20:25

bet jau as ne vieno patiekalo nesugebėčiau pagaminti

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-18 12:06

Ir nebūtina, kartais nors truputį naujų įdėjų praverčia išgirsti, pamatyti, ir esant poreikiui tai panaudoti.

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-18 15:35

mano vyriškis geras kulinaras jam pas mus priklauso virtuvė.
aš kepu tik visokius marinuotus mėsos gabaliukus orkaitėje - taia man lengviausia ir ten eksperimentuoju iš širdies, tačiau kai reikia pamirštu visas per tv girdėtas idėjas.

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-18 21:37

Šiandieninėja laidoje buvo slaptasis ingridientas varškė, nu pridarė šefai šedevrų!
O va išgirdau tokią mintį, jog mūsų močiutės seniau kad nesugestų varškė ir ilgiau išsilaikytų švieži varškę dėdavo į emaliuotą įndą imesdamos ten cukraus gabaliuką.

Eli.lt
Eli.lt

2009-01-19 08:03

Neziurejau si sekmadieni laidos :( Kazkaip praleidau

1

Viršun ^ | Forumas > TV laidos > Iki pergalės! Vyrėjų kovos.

Prisijungti su
Šiandien gimtadienius švenčia (9)